Подкатегорија:
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elementi za parno na drva

Prodavam kamin za parno na drva so pumpa, ekspanzionen sad i tri rad...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54kotel za parno na drva i nafta so bure

se prodava kotel ( pecka) za parno. raboti na drva i nafta. komplet ...


280 €
или предлог цена
07 авг 07:57bure

se prodva bure od nafta od 1.25 toni, so cep


4.000 МКД
или предлог цена
07 авг 07:57Печка на пелети - Лука (АлфаПлам)

Се продава печка на пелети киристена само две сезони - во одлична сос...


29.000 МКД
или предлог цена
04 авг 21:05Termo pecka ELIND 4

Se prodava termo pecka elind 4 vo extra sostojba.Informacii na tel:07...


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 09:28Kotel za parno na nafta

Se prodava kotel za parno na nafta,kotelot e mnogu malku koristen i e...


1 €
или предлог цена
11 јун 15:30Rezervoar za nafta 1200 litri

Se prodava Rezervoar za nafta 1200 litri vo dobra sostojba. Cena po d...


1 €
или предлог цена
11 јун 15:29Pecka na Peleti 50kw

Prodavam Pecka na Peleti 50kw peckata e koristena zamo edna sezona i ...


1.500 €
или предлог цена
02 јун 13:33Се продава клима за ладење

Се продава клима за ладење купена од Италија.Сите податоци за климата...


100 €
или предлог цена
25 мај 20:02Pecka (sporet)

Pecka rostfraj za parno greenje 23 kilovata dobro zacuvana Info na ...


1 €
или предлог цена
28 мар 20:46Kazan za centralno greenje

Se prodava kazan za centralno greenje za čvrsti goriva, koristen (eta...


280 €
или предлог цена
22 мар 13:22SHORAI Edge RAS B22J2KVSG-E

Климата е користена само 3 месеци. Ја добивате за 4000ден поевтино од...


85.000 МКД
или предлог цена
15 мар 08:39Izrabotka na sistemi za parno i podno greenje

Елком Струмица ви нуди изработка на целосна инсталација за парно и по...


1 €
или предлог цена
22 фев 08:28Inox odzaci i ventilacija

Inox odzaci i ventilacija so i bez izolacija razni velicini i elementi


2.500 МКД
или предлог цена
18 фев 20:01Вентилатори

Нови и половни вентилатори


3.500 МКД
или предлог цена
18 фев 19:41Sporet na drva za parno

Sporetot e koristen 1 godina Bez predno staklo no funkcionira


22.000 МКД
или предлог цена
13 фев 11:00Клима инвертер

Се продава Fuego инвертер 48 клима, 8 месеци користена, како нова. За...


45.000 МКД
или предлог цена
12 јан 12:08Се продава калорифер

Се продава калорифер, цена поволна добро зачуван! Телефон за конта...


1 €
или предлог цена
21 дек 14:47Камин

Каминот е во одлична состојба. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
10 дек 00:33Alfa Plam za parno

Se prodava pecka Alfa Plam za parno za okolu 80-90 M2 So pumpa na nea...


9.000 МКД
или предлог цена
07 дек 09:37Brener na nafta

Se prodava povolno brener na nafta za industriski kotel. Informacii ...


1 €
или предлог цена
01 ное 17:51Kotel na drva

Kotel na drva Radijator k40 40 kw Koristen 5 sezoni Kontakt 070 37...


750 €
или предлог цена
11 сеп 21:15Pecka na drva

polu gusena pecka na drva, koristena dve godini, kako nova, mnogu eko...


11.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 10:48Kalorifer kvarcen

kvarcen so tri greaci, ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:22Kalorifer KUMTEL-KS2035

kvarcen so tri greaci


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:21Шпорет на дрва.

Se prodava sporet na drva. Cena 3.000 den. Broj za kontakt: 075/489-9...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јул 22:35Горилник на дрва за парно (гусан) 50kw

Горилник на дрва за парно (гусан) 50 kw - користен 6 години во одличн...


700 €
или предлог цена
22 јун 12:37Се продава печка(камин) за централно греење

Купена на ново 2020та година. Вредноста на иста нова (28.000-30.000...


18.000 €
или предлог цена
24 мај 20:41kotel na drva

kotelot e na drva vo ispravana sostojba.jacina okolu 33 kw.


25.000 МКД
или предлог цена
30 апр 16:12Pecka

Pecka vo odlicna sostojba kako nova 078560501


14.000 МКД
или предлог цена
06 апр 15:04panelki

atlantik, dumplex ... 20 eu parce samo na viber posle 17h 00389784...


20 €
или предлог цена
02 апр 10:08камин Alfa Plam

Продавам камин Alfa Plam малку користен 10,000 ден.


150 €
или предлог цена
17 мар 13:00termo pecka термо печка 3.5 kw на обичен штек

се продава термо печка 3.5 kw направена е на обицна струја ,не е на т...


3.500 МКД
или предлог цена
14 фев 18:06Електрична печка

Се продава електрична печка ELIND 5, добро зачувана и од последната с...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јан 19:13Peleti

⚠️⚠️ ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ ⚠️⚠️ 🔴 Ограничени количини🔴 Еко Степ пеле...


190 МКД
или предлог цена
26 ное 11:21Клима BEKO

Се продава клима уред BEKO 2019 една сезона користен. Модел BJA240/B...


22.000 МКД
или предлог цена
14 ное 11:43Kamin Komfort

Kamin za drva Komfort, koristen samo dve grejni sezoni. Cena po dogov...


10.500 МКД
или предлог цена
17 окт 08:47Alfa Plam kamin

Se prodava Alfa Plam kamin, ist kako na slikata. Poveke informacii na...


1 €
или предлог цена
16 сеп 16:34Alfa Plam

Se prodava Alfa Plam sporet ist kako na slikata, poveke informacii na...


1 €
или предлог цена
16 сеп 16:34paren kotel alfaplam

Se prodava paren kotel na drva alfa plam 23 vo odlicna sostojba so pu...


15.000 МКД
или предлог цена
18 авг 21:59Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам