Крива Паланка
                           
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

Вчера 16:29Недвижен имот во село Луке, Крива Паланка

Продавам имот од околу 31000 метри квадратни во Букова и Борова шума,...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 16:29=СЕ ПРОДАВА=ИЗДАВА=

Се продава земјиште во село Добровница Со два објекта погодно за ре...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 13:001/1 DUKjAN VO CENTAR NA GRADOT CISTI DOKUMENTI MOZNA ZAMENA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:12KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 08:43SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


600 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

07 дек 17:29GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 дек 16:04GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 дек 16:04Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

06 дек 19:43Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 дек 16:18Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќи или пак целосно може од 2296м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 дек 12:27Плацеви за градење

Се продава плац на атрактивна локација во урбанизирано централно град...


12.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 дек 19:57Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 дек 17:34Se prodava niva vo kr.palanka/krklja

Se prodava parcela/niva so 3100m2 so katastarsak parcela broj 4682,vo...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 дек 15:45Se izdava

Izdavam objekt od 200 kvadrata pogoden za restoran, hotel odmaraliste...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

02 дек 20:42Се продава куќа

Продавам куќа од 130м2. Куќата е целосно реновирана и средена и ведна...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

02 дек 20:42ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

КАЈ АВТОБУСКАТА СТАНИЦА ДО ПАКЕТ МАРКЕТ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ПОГ...


250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

02 дек 20:41Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , kaj policis...


2.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 дек 20:41Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 ное 00:10Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


27.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 ное 19:42DUKjAN VO CENTAROT NA GRADOT

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

29 ное 11:09se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacij...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

29 ное 00:40se prodava kukja

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

29 ное 00:40Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 ное 20:31Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 ное 12:561/1 DUKjAN VO CENTAR MOZNA ZA KOLA ZAMENA SO VASA DOPLATA

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

25 ное 09:01Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 ное 14:04Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. K...


6 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 ное 16:57Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

22 ное 02:33PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAR

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA IDEALE...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

20 ное 08:38parcela za FOTOVOLTAICNA centrala

Prodavam parcela vo naselba Gramaga,pozadi benzinska Makoil, pogodna ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 ное 08:14Деловен објект

Објектот се наоѓа покрај магистралниот пат Ранковце - Крива Паланка(С...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

14 ное 19:40IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
14 ное 14:29Se prodava viken kuka

Se prodava viken kuka na vles vo centarot na gradot moze da se korist...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

13 ное 17:45Se dava pod naem sreden sprat

Se dava pod naem sreden sprat dnevna kujna spalna hodnik kupatilo sve...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

13 ное 17:37PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 ное 17:28___DUKjAN VO CENTAR - MOZNA ZAMENA___

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

13 ное 08:06Se izdava dukjan / deloven prostor

Dukjanot se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica Nov...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

11 ное 22:15Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

11 ное 22:15DUKjAN 1/1 - MOZNA ZAMENA ~~~ ДУЌАН 1/1 - МОЖНА ЗАМЕНА

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

11 ное 20:30Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам