Карпош
Подкатегорија:
                   
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Грамофон Toshiba Aurex SR-P5F

Продавам зачуван и функционален директ драјв грамофон, со нова глава ...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Денес 08:44Gramofon JVC AL-F350

Сочуван, исправен и целосно функционален грамофон, со нова глава(керт...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Денес 08:44Zvucnici CABASSE MC170 ANTIQUA

Se prodavaat cabasse zvucnici kupeni pred 3 godini vo alfa audio.Zvuc...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:30Prodavam vintage stereo resiver JVC R-S5L

Prodavam stereo resiver JVC R-S5L od 1979 godina. Socuvan i ispraven ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43NAKAMICHI пинови

ПОСЛЕДНА КОЛИЧИНА - ЕКСТРА НАМАЛУВАЊЕ!!! - 24к позлатен банана прикл...


70 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06ПИНОВИ ЗА АУДИО/ЗВУЧНИЦИ

НАЈЕФТИНО НА ПАЗАРОТ - ПИНОВИ ЗА КАБЛИ ЗА АУДИО И ЗВУЧНИЦИ 1) Тип ме...


15 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:06mali Zvucnici 2+1

Zvucnicite se koristeni i pogodni za PC ili slicni mali uredi koi ima...


455 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
500 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:03HomePod Bluetooth Speaker / Zvucnik

Звучникот е како нов, без гребнатинка и функционира исто како денот к...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 авг 23:37Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


60 €
или предлог цена
14 авг 10:49Otkupuvam polovna i nesipravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
14 авг 09:53SONY MDR-XB550

Се продаваат користени SONY MDR-XB550, купени од Галерија пред две го...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

13 авг 14:45Technics SU-Z 35

Power output: 30 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
12 авг 21:39ROTEL RA-1000

se prodava kako neispraven.


1 €
или предлог цена
12 авг 21:39Zvucnici za kola

Prodavam zvucnici za na vrata od kola 3 sistemski 4inc neupotrebeni.


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 08:50Pioner 4inc zvucnici

Prodavam par pioner 4 inc zvucnici vo kutija. Ne upotrebeni.


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 08:50Prodavam Simsonic visokotonci

Prodavam visokotonci simsonik ispravni. Dimenzii 11,5 x 8cm, otvor 7,...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 08:50Basovi Visaton BG20 novi

Prodavam par 8" basovi Visaton BG20, novi koristeni za proba-ne mi tr...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 08:50Soundsense Diamonds zvucnici

Продавам звучници направени по највисоки стандарди. Звучниците се со ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 08:49Basevi Tele sbw-830

Prodavam par basevi Tele SBW-830. Izvadeni od home made zvucnici. Isp...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 авг 08:49Radio za kola pioneer

Radioto ne e kinesko So ekran na tuch 076 316 688


250 €
или предлог цена
12 авг 08:37Jbl 2308 lens kenrick sound

Jbl 2308 acoustic lens by kenrick sound


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

11 авг 22:28JBL - jrx 212

doma slusani.....


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 авг 12:22VINTAGE GRAMOFONI

Prodavam: JVC L A11 avtomatski ,gramofon,so belt drive,MADE IN JAPAN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100 €
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

10 авг 12:03JBL Soundbar Bar Studio 2.0

Prodavam JBL Soundbar. Koristen e 2 i pol godini. Povrzuvanje so B...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

10 авг 09:00Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
08 авг 12:16Dupli Dek/Дек JVC TD-W 501 VINTAGE Stereo Dual Auto reverse

Mnogu socuvan dupli Dek JVC TD-W 501 Stereo Dual Auto reverse Vinta...


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 14:27PRODAVAM SONY,YAMAHA NAKAMICHI,AIWA,PANASONIC,UHER

PRODAVAM AUDIO HI FI OPREMA,od licna kolekcija: TECHNICS CH9 min...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 авг 22:30Kondenzatori za zvucnicki filtri skretnici MKP, MEA...

Prodavam kvalitetni blok metal film kondenzatori, odlicni za izrabotk...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 авг 21:16Struen kabel 1.5m

Prodavam struen kabel 1.5m.


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 авг 08:45Pioneer

Се продаваат добро сочувани Pioneer stereo amplifier A-504r Pioneer...


1 €
или предлог цена
03 авг 10:18HARMAN KARDON AVR 7000

Se prodava kako neispraven.


3.500 МКД
или предлог цена
01 авг 21:26JVC R-X500 vo dobra sostojba

tuning range:FM,MW power output:100 watts per channel into 8 ohms{st...


70 €
или предлог цена
01 авг 21:24Gusto silikonsko maslo 500000 CST za gramofon dek kasetofon

Isklucitelno gusto silikonsko maslo nameneto za bavno dvizenje na meh...


290 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 авг 18:25Kupuvam Wharfedale Diamond II

Ponudete.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 авг 12:36AUDIO komponenti za servis ili delovi

NAD 502 cd - 1000 den. treba nov laser. za popravka ili za delovi. ko...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

01 авг 12:36TECHNICS SL-7

Kultniot tangencijalec SL-7 na prodazba. Vrven predizvik za elektron...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 авг 12:35Gramofonski glavi Technics Ortofon

Socuvani i ispravni vintage gramofonski MM glavi. Retki na ponuda bil...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 авг 12:35Delovi i dodatoci za gramofoni

Racka za Dual 1212/1214, odlicno socuvana, prava, kompletna so teg, s...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 авг 12:35Sony Personal audio sistem

Sony Personal audio system. USB CD FM/AM AUX Одлично сочуван муз...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

31 јул 23:39DENON

AVR-1707:AVR-2802,se prodavaat kako neispravni.


1 €
или предлог цена
31 јул 21:34Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам