Карпош
                   
280 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

City bike capriolo

Ram 20" Alu. Trkala 28 Shimano oprema i v brake kocnici


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:47ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:06Road Campagnolo

Road so Campagnolo menuvach(retro), Campagnolo kochnici i Campagnolo ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:33  НОВ ОГЛАС

Pegasus Avanti

Продавам децки велосипеди марка Pegasus Avanti. Рамот е универзален,...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Продавам велосипед Specialized 20ka - tocak velosiped

Одличен велосипед Specialized 20ка детски. Рам алуминиум баш како за...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Polar Mirage XL 29ka

Golemina XL trkala 29 ka Kupen 2021 Maj Ima tri besplatni servisi n...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Detski tocak

Prodavam tocak detski vo ispravna sostojba eftino 1200den.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:02Specialized Stumpjumper 27.5" 160/150mm Travel

• Frame (L) • Tyres 27,5” Сменети Делови: • Gears 1x12 ( SRAM N...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 23:28Pascal Poisson

Odlicen road bike,mnogu lesen so Shimano i Campagnolo oprema,pojacan...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 22:24Velosiped Drag ZX-2 26"

РАМ Рам: A6+ Alloy Вилушка: Zoom CH-410E 60mm Drag hand-built dou...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 22:23Velosiped

Se prodava


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 22:23CANYON HARDTAIL MOUNTAIN BIKE

CANYON HARDTAIL MOUNTAIN BIKE CENA 100 EVRA Tel. 075-248-405


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 19:40ROAD BIKE CENTURION

Road Bike Centurion 28' CENA 11 000DEN Tel. 075-248-405


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 19:40Velosiped

Odlicen velosiped so 18 brzini bez dopolnitelni trosoci Kon.0708267...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 16:56Se prodava skoro nov zenski velosiped

Se prodava recisi nov, mnogu malku upotrebuvan zenski velosiped Totem...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 16:35Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


920 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 09:50Tocak

Tocak odlicen I evtin


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

25 мар 09:04Se prodava velosiped SOBIM 20"

Se prodava detski velosiped SOBIM so 20" trkala, so 6 brzini. Na velo...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 23:43Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:00Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:00CROSS Детски Велосипед Detski velosiped 20"

Se prodava detski velosiped Cross 20". Kupen e nov, prv sopstvenik. S...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 17:05DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:11Prodavam tocak golemina 20 inci

Se prodava mnogu socuvan skoro kako nov tocak 20 inci 078 917 425


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 14:28VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

24 мар 10:30Trotinet / Skuter made in Germany

Kako nov, 100% ispraven Mehanicki e, ne e elektricen Promax ko...


2.600 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
6.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 21:40road

rocki mountain,59x57,2x8


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 19:18ram za road

opera giorgione,59x56,


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 19:18Zenski velosiped mini nov

Zenski velosiped mini nov. Cena 2500denari. Lice za kontakt Daniela 0...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 19:12CAPRIOLO VELOSIPED

Prodavam capriolo velosiped


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 11:45PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 11:42Velosiped ST 27.5"

Tocakot e ispraven Trkala 27.5" Brzini Shimano Tourney 3x7 Disk k...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

23 мар 07:17ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 мар 20:09Prodavam velosiped

Prodavam odlicen velosiped BULLS


2 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
300 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 мар 19:15TREK MARLIN 6

TREK MARLIN 6 29" Shimano i Tektro oprema Hidraulicni kocnici Alum...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 22:58TREK FX 3

TREK FX 3 Izvrsen mu e full servis Hidraulicni kocnici Full Shiman...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 22:42Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


640 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 11:09Prodavam velosiped Alubike

Prodavam velosiped na sklopuvanje Alubike


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 07:43Specialized Venge

Се продава Specialized Venge Точакот е во одлична состојба и е малк...


1.470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 20:25Shimano oprema

Kompletno ispraven velosiped so golemina na trkala 26“ i shimano opre...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 09:06Mongoose Tyax

Mongoose Tyax 26ka trkalo Odlicna sostojba Moze da se vidi i proba ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 14:18Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам