Карпош
                   
1119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air M1 чип

Се продава MacBook Air со М1 чип, 8GB RAM,256GB.Мекот е во совршена с...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 сеп 22:48Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Desktop PC (Ryzen 7 3800x, 16Gb Ram, 2x500Gb m2)

Prodavam desktop pc vo perfektna sostojba, sklopeno pred edna godina,...


30.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 16:54OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:44Leky Computers Најјаките и Најефтините Гејминг Конфигураци

Ние ги склопуваме најдобрите, најефтините и најјаките Гејмерски Конфи...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 16:21Otkupuvam laptopi za delovi

Osteteni ispravni i ne ispravni laptopi otkupuvam za delovi plakam do...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:31Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd socuvan i brz

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:36Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:00ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava iMac late 2015 21.5 inch

Се продава iMac late 2015 21.5 во одлична состојба.Купен е од iStyle ...


495 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
650 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:00HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

x2 4GB DDR3 RAM memorii ( 8gb )

Gi prodavam x2 DDR3 4gb ram memorii, moze i zamena za edna 8gb ddr4


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Денес 11:47  НОВ ОГЛАС

Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:38ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:18ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:18HDD hard diskovi 3 komada od po 1tb 2.5' za laptop desktop

Prodavam tri hard diska komplet ispravni od laptopi se izvadeni za pr...


1.099 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 МКД
Денес 10:49ALUMINSKI - Ramki za rigovi

80cmm_3000den 100cm_3400den 120cm_3800den Aluminski ramki izrabote...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 10:45Aluminski ramki za rigovi

Ramki za 6,8,12......graficki 80cm-3000den 100cm-3400den 120cm-380...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:45Se prodava Lenovo tablet so sim karta 8 inca so puknat displ

Se prodava 8 inca Lenovo tablet so sim karta ispraven tac puknat disp...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava apple ipad so sim karta mod .A 1430 zaklucen

Se prodava Apple ipad so sim karta mod A 1430 zaklucen super socuvan ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 09:53  НОВ ОГЛАС

Kompjuter so monitor

Se prodava super socuvan kompjuter od prv sopstvenik so slednite kara...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:49DESKTOP KONFIGURACIJA AMD A4-7300

MB; MB: A68HM-K кулер го држи на 40 до 50 степени CPU: AMD A4 73...


4.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 07:47MB A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 07:47MB: A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 07:47RTX 3060 3070 3080 NVIDIA 6700 VGA novi LHR

0. EVGA RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA LHR 12GB новa во кутија 2 год. гаранц...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:32Se prodava-ASUS -Router RT10E Wireless N Router

Se prodava-ASUS -Router RT10E Wireless N Router Kontakt: 070-404-83...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 23:14  НОВ ОГЛАС

Najeftini novi GAMING konfiguracii 3600X do 5900X AMD RYZEN

Најефтино - разни нови AMD конфигурации. Фирма. Гаранција 3 години ...


32.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:54Lenovo Thinkpad T430 | 8GB | i5 | 250SSD Laptop лаптоп

Продавам користен лаптоп, исправен, добро сочуван козметички. Батериј...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:52  НОВ ОГЛАС

MacBook Pro 13" (Early 2011)

Се продава одлично сочуван MacBook Pro 13" со: 8GB Ram и 256GB Samsu...


9.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:36Lenovo Thinkpad T460s 14" Ultrabook

Се продава Lenovo Thinkpad T460s 14” Ultrabook, одлично сочуван. В...


289 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:35Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 19:38HP Color Laser Jet 2600n

Wired;Ethernet; USB Ethernet — — — Max Printspeed (B...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28Intel i7

Intel i7-950 3.06GHZ socket 1366


1 €
или предлог цена
Вчера 19:28Prodavam Sapphire RX580 Nitro plus 4gb

Grafickata e vo odlicna sostojba, moze da se proba pred da se kupi. S...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 14:44Se prodava Dell XPS 1820(18 series) 18.4 inch

Се продава Dell XPS 1820 лаптоп/таблет со се полњач.Лаптопот има сенз...


26.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.999 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:18Gaming PC i5/i7/i9 - RTX/RX/GTX

Ги правиме нај квалитетните и нај ефтините Гејминг Компјутери, вие са...


25.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:38Нови батерии за лаптоп

Нови батерии за лаптоп со одличен квалитет и 6 месеци гаранција


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:18Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:17Сервис и надградба на лаптоп и персонални компјутери

- Батерии за лаптоп - Адаптери/полначи за лаптоп - РАМ мемории за л...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 09:17prodavam cd

prodavam cd zakompjuter kukisteto sony original japan novo nekoristen...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 07:59Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba.

Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba. Specifications...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 07:52Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам