660 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac na vlezot od Vizbegovo

Se prodava plac 476 m2 za individualna gradba vo gradezen reon Vizbeg...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:59Radisani PLAC Radishani

Placot se naogja na mnogu ubava lokacija , na predposledna 57ca od de...


45 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:07Atraktiven Plac Radisani

Placot se naogja na mnogu ubava lokacija , na predposledna 57ca od de...


45 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:07Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:41Се продава плац во Радишани

Се продава плац во Радишани, 3209 м2, во близина на последната постој...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:52Se prodava kukja vo butel 1

Kukjata se naoga na Ho Shi Min na agol na ulica, lepenka samo od edn...


260.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:51Kuka vo Radishani na Glavnata ulica

Kukata se prodava komplet namestena spremna za ziveenje bez nikakvi d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:37Se prodava PLAC-STOVARISTE

Se prodava plac-stovariste vo naselba butel (rasadnik posle podvoznik...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:19  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 68 m2

Se prodava stan 68 m 2 , salon so trpezarija i kujna, spalna soba , t...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani ( burinarec) na Ljubotenski pat. so povr...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:28UBAVO I EFTINO!!! NA PRODAZBA PREUBAVA KUKA OD 136 m2

Se prodava moderno izgradena kuka prema site aseizmicki propisi so go...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00ПРОДАЖБА НА ЗЕМЈИШТЕ

Се продава земјиште во атарот на Село Љубанци. Парцела 4168. Контакт...


13 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Вчера 11:17Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:59Plac vo opshtina Butel

Se prodava plac vo opshtina Butel. Placot se naogja vo nas.Radishani...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:07Plac vo Radishani Burinarec

Se prodava atraktiven plac kaj Ljubotenski pat, na 100 metri od Taver...


25 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 07:42PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC / NIVA = 3131 m2 : 33/ 80 / 90 /40 : EDNA DO DRUGA SE - SE PR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
25 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 20:19PLAC VO VIZBEGOVO PRED OBIKOLNICA 433M2 Mozna e zamena

Se prodava ubav ramen plac 433m2 pred obikolnica vo Vizbegovo vo pra...


45 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 18:34Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2

Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2. Kukata ima garaza , podrum i d...


260 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 18:07БЕНЗИСКА ПУМПА - ИЗНАЈМУВАЊЕ

- Се изнајмува бензиска пумпа во Љубанци , Општина Бутел ; - ЛОКАЦИЈ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

02 јун 13:42Се продава плац со убав поглед покрај пат

Се продава земјиште погодно за градба на куќи, покрај пат, на самиот...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 12:33TROSOBEN STAN SK.SEVER ZAMENA ZA KUKA/BARAKA

Trosoben stan vo Skopje Sever ul_BORO MENKOV 1/3-1. Baram zamena isk...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

02 јун 08:27Se prodava 3 spratna kukja vo Vizbegovo

so dva vleza od glavna ulica, vo sklop na kukjata deloven objekt 30m2...


300.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 08:26Plac na posledna 57 2319m2

Gradezen plac 2319m2. Na posledna 57 pokraj reka. Tel. 076 426 800.


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 08:21Продавам нива во Радишани

Продавам нива во Радишани, месност Боринарец, на брдото над последна ...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 23:26Plac vo Teovo

Se prodava plac vo selo Teovo vo Beles 188m²pogodno za pravenje kuka ...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 јун 20:24KUKA SO BAZEN VO VIZBEGOVO NOVA 2022

Kukata e nova Spremna za ziveenje So podno greenje i parno grenje c...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 17:20Prodavam plac od 2000m2 "BEL KAMEN"

Vo BEL KAMEN prodavam plac od 2000m2 pozadi fabrikata na Bio Oil. So...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 17:19Se izdava deloven prostor od 100 m2 vo Vizbegovo

Се издава нов деловен простор од 100 м2 на почеток на стар Качанички...


900 €
или предлог цена
01 јун 15:13Prodavam kukja vo naselba Radisani 125 m2

Prodavam Baraka vo Naselba Radisani FULL OPREMENA - 125 m2 stanben pr...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 15:04Se izdava deloven prostor od 130m2 vo Vizbegovo

Се издава нов деловен простор од 130 м2 на поцеток на стар Качанички ...


1.200 €
или предлог цена
01 јун 15:00Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2

Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 јун 14:50Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


84.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 14:04SE PRODAVA KUKA Vo Bute1

Se prodava kuka vo Butel 1 200 m plus dvor 1020 m so bazen i posebna ...


185.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 08:15Продавам

Се продава 4 собна барака. Информации на: 079/272-778


120.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 20:48Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 19:01Se prodava plac vo Vizbegovo

Se prodava objekt od 130m2 i plac od 1700 m2 vo Vizbegovo.(vo ulicata...


125 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:07DELOVEN OBJEKT SO MAGACIN VO VIZBEGOVO

Se prodava ili iznajmuva Deloven objekt vo Vizbegovo. Delovniot obje...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 20:44Izdavam Kujka \ Stan \ Butel 1

Izdavam kujka vo Butel 1 , samostojna i so poseben vlez. Prijatna i ...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 18:36Prodavam kukja vo Butel 1

Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 0706001...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 14:09Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам