Бутел
                           
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA KUKA Vo Bute1

Se prodava kuka vo Butel 1 200 m plus dvor 1020 m so bazen i posebna ...


185.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:15Продавам

Се продава 4 собна барака. Информации на: 079/272-778


120.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:48  НОВ ОГЛАС

Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:27Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:01UBAVO I EFTINO!!! NA PRODAZBA PREUBAVA KUKA OD 136 m2

Se prodava moderno izgradena kuka prema site aseizmicki propisi so go...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Izdavam Kujka \ Stan \ Butel 1

Izdavam kujka vo Butel 1 , samostojna i so poseben vlez. Prijatna i ...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 18:36Prodavam kukja vo Butel 1

Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 0706001...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 14:09SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2

35310-BUTEL-kaj poranesnoto kino vo slepa ulica na mirna i tivka loka...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 14:01Prodavam kukja

Prodavam kukja vo Butel 2 na ul. Aleksandar Turundzev vo blizina na p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 13:19Se prodava 3 spratna kukja vo Vizbegovo

so dva vleza od glavna ulica, vo sklop na kukjata deloven objekt 30m2...


300.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 08:32Kuka Butel / куќа Бутел2

Се продава куќа во Бутел 2 на атрактивна локација. Куќата е со подрум...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 мај 21:16KUKA SO BAZEN VO VIZBEGOVO NOVA 2022

Kukata e nova Spremna za ziveenje So podno greenje i parno grenje c...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 мај 18:21Бутел 1 прекрасен имот идеален за две фамилии во ист двор

934...Партенон Недвижности продава имот во Бутел 1 во близина на амб...


200.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 мај 13:08Se prodava kukja

Se prodava ponova kukja so tri golemi spalni sobi I golema dnevna so ...


115.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 мај 12:57SE PRODAVAAT DVE KUKJI I PLAC

SE PRODAVAAT DVE KUKJI I PLAC KOMPLET,ISPRAVNO SO DUKUMENTACIA I SOPS...


450.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 мај 17:50Kuka vo Radishani na Glavnata ulica

Kukata se prodava komplet namestena spremna za ziveenje bez nikakvi d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 10:11Se prodava kukja vo Radisani

Se prodava ubava kukja vo Radisani na 3 vlez. Kukjata e arhitektonsko...


210.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 10:08Se prodava kukja vo butel 1

Kukjata se naoga na Ho Shi Min na agol na ulica, lepenka samo od edn...


260.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 01:33Kuka so bazen

Kuka


5 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 20:55Izdavam del od kuka

Izdavam del od kuka.ednosoben Stan vo butel 1 na mnogu ubava mirna lo...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 16:30Се продава куќа во нас.Бутел 145000евра

Се продава куќа во нас.Бутел 145000евра на поширока улица, 130м2 со...


145.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 12:28Куќа во Радишани + плац

Куќата е на убава локација, со прекрасен поглед и голема дворна површ...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 19:49Се продава куќа на Љуботенски пат

Се продава. 079245683


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 21:05Kuka vo butel ll

Se prodava kuka vo butel ll karsi opstina Cair


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 00:05Se prodava kukja so plac 522m2 vo blizina na Point retail

Se prodava kukja so vkupna povrsina od 129 m2. Vkupna povrsina na pla...


120.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 22:27Радишани кука 270м2 на плац 830м2 самостојна

923...Партенон Невижности продава кука самостојна во Радишани во близ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 12:45ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВНА КУЌА ВО РАДИШАНИ - 167м²

Продажба на нова ексклузивна куќа на одлична и мирна локација во Ради...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 12:33Prodavam kukja vo Butel 1

Se prodava prizemna kukja vo pozadi trgvovskiot centar vo Butel 1. K...


130.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 12:02Se prodava kuka vo Butel 2

Куќа од 89м2 со двор 336м2 се продава во Бутел 2.Куќата е на мирна ок...


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 11:40Se prodava Prekrasna, Luksuzna, Nova Kukja vo Vizbegovo

Kukjata e 513 m2 neto povrsina, ima golem dneven prostor, prekrasna o...


888 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 09:55Shitet Shtëpi ne lagjen Butel-Shuto orizari

Shitet shtepia ne lagjen Butel-shuto orizare afer varrezave ,shtepia ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 мај 22:34shtëpi Butel 1 Shkup

Shitet shtëpi në Butel1 Shkup rr.Ho Shi Min çmimi sipas marrveshje...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 мај 16:32PRODAVAM DVE SEMEJNI KUKI VO n.BUTEL 1

Prodavam dve semejni kuki izgradeni na ista parcela so isti vlez.Edna...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 мај 09:30Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2

Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2. Kukata ima garaza , podrum i d...


260 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 мај 22:15Kukja vo Butel 1

Zoran 071/340-535 Se prodava kjukja vo Butel 1 kaj trgovskiot do p...


95.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 мај 13:34Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

Na mnogu dobra lokacija karshi skoloto zivko brajkovski Telefon 075 ...


125.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 мај 06:05Prodavam kuka

Prodavam kuka so 130m2 plateni komunalii,500m2dvor.vo Orizari Nas.Gor...


85.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 мај 06:05Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


320.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

15 мај 20:40Prodavam kukja vo naselba Radisani 125 m2

Prodavam Baraka vo Naselba Radisani FULL OPREMENA - 125 m2 stanben pr...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

14 мај 12:49Se prodava kuka vo Butel 1/ Shitet shtepi ne Butel 1

Kukata raspolaga so 210 m2 stanbena povrshina, 40m2 dukan-pomoshni pr...


290.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

13 мај 23:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам