Подкатегорија:
                   
885 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RGB DDR4 Gaming Memory

Netac DDR4 3600MHz 8x2GB , prakjam po kargo Viber Whatsapp 079 235...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:13Netac M2 NVMe 5000MB/s

Miki 079 409 416 Viber----Whatsapp 079 235 892


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, za desktop Nas nadzor, 3.0 NAS...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:25Detski slusalki so svetlecki usi - Cat Ear

Безжични слушалки со мачкини уши кои светат Може да се поврзат преку...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24Prodavam Cooler Master V1200 Platinum

Napojuvanjeto e koristeno bukvalno 3 nedeli i e novo, cena fiksna ja ...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:40Logitech G502 Mouse

Se Prodava G502, dobra sostojba. broj: 072725589


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate.togas cenata b...


2.790 МКД
или предлог цена
Вчера 07:02Maticna Ploca Intel S5000VCL Dual Socket Xeon

***** kontakt na VIBER ***** Intel S5000VCL Dual Socket 771 XEON E...


3.500 МКД
или предлог цена
17 авг 22:46Se prodvaat Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP

Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP Slusalkite se za onie koj se zanimaav...


700 МКД
или предлог цена
17 авг 21:56Hdd 1tb Segate

Poloven raboti perfektno bez nikakvi problemi.


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 21:05Vga RTX 3060 Gaming

Gtafickata e ispravna so 12 gb


550 €
или предлог цена
17 авг 21:05TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
17 авг 17:47TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300Mbps Siv

Raboti i kako ekstender


600 МКД
или предлог цена
17 авг 17:46Zotac Vga RTX 3090 Trinity OC 24GB

NOVO


1.700 €
или предлог цена
17 авг 16:31PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni usb hub razmnozuvaci 4 portni. Ekstra cena ...


149 МКД
или предлог цена
17 авг 14:18Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
17 авг 14:00Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


5.500 МКД
или предлог цена
17 авг 12:05Multimedia Stereo Speaker 2.1 Wooden - Novi zvucnici

USB Speakers JT 2806 USB Powered 3.5mm 2.1 Audio Multimedia Stereo Sp...


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 11:43Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR - Novi slusalki

P47 Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR Black with FM Radio High f...


600 МКД
или предлог цена
17 авг 11:43Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gigabit

Prodavam ispraven Ruter Netgear WNDR3700v2 N600 Wireless Dual Band Gi...


800 МКД
или предлог цена
17 авг 11:11Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
17 авг 10:28Gigabyte OC 3x 2070 super 8gb

Se prodava grafickata, komplet so kutija, bez garancija. Cena fiksna,...


21.000 МКД
или предлог цена
16 авг 22:54MSI gaming x TRIO 3070ti 8GB

Se prodava grafickata komplet so kutija, bez garancija. Cena fiksna b...


36.000 МКД
или предлог цена
16 авг 22:52MSI ARMOR 2070 8GB

Se prodava grafickata, komplet so kutija. Garancija istecena. Cena fi...


18.000 МКД
или предлог цена
16 авг 22:51GIGABYTE OC 2060 6GB

Se prodava grafickata karta od naslovot komplet so kutija. Garancija ...


13.500 МКД
или предлог цена
16 авг 22:48Hard disk 1TB za Laptop 2.5 Segate

Diskot e vo malku koristen bez bad secktori imate dokaz od hd sentine...


1.400 МКД
или предлог цена
16 авг 20:14Hard disk 500gb za laptop 2.5"

Odlichna sostojba 500gb 2.5" HGST


800 МКД
или предлог цена
16 авг 20:14Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori...


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 20:14Hp

Se prodava printer HP, vo ispravna sostojba.Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
16 авг 16:30RCA razdvojuvaci (2 komada - 1 par)

RCA razdvojuvaci (2 komada - 1 par)


400 МКД
или предлог цена
16 авг 12:17KULER ZA PROCESOR

KULER ZA PROCESOR


500 МКД
или предлог цена
16 авг 12:17USB Wi-Fi adapter

USB Wi-Fi adapter Gembird antenata moze da se izvadi


600 МКД
или предлог цена
16 авг 12:17USB Hub Razmnozuvac

prodavam usb c hub razmnozuvac. za maksimalen efekt, videte ja listat...


1.500 МКД
или предлог цена
16 авг 12:16Napojuvanje coolermaster 500W

Coolermaster 500W


1.300 МКД
или предлог цена
16 авг 11:42Kukjishte deepcool tessaract

Deepcool tessaract so 3 ventilatori


1.800 МКД
или предлог цена
16 авг 11:41Geforce Rtx 3080 gigabyte vision 10gb

Prodavam graficka kupena od anhoch pred 6 meseci


2.000 €
или предлог цена
16 авг 10:34TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
16 авг 10:26TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300mbps

300mb tp link ruter so 2 anteni


600 МКД
или предлог цена
16 авг 10:26Продавам Microsoft Designer Тастатура + Маус

Продавам многу малце користена тастатура + маус. !!!И двете работ...


3.000 МКД
или предлог цена
16 авг 10:17Delovi za HP Pavilion (za poveke modeli)-DV2;DV3;DV4;DV5;DV6

Delovi za poveke modeli na laptopi od HP Pavilion serijata-DV2;DV3;...


1 €
или предлог цена
16 авг 09:56Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам