Битола
                           
2924 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа со дуќан

Се продава куќа со дуќан на улица Мукос бр.59. Цена по договор. Инф...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:51Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:07Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:53Niva

Se prodava niva na patot bitola-prilep vo blizina na trafostanicata c...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:53Se izdava

Na atraktivna lokacija stan za podolg period od 6mes prednos ima brac...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:14SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:13SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:13SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:13Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор за повеќе намени. Деловниот простор е 40...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:04Се продава семејна куќa

Се продава куќа П+2 на ул. 210 бр.22 Битола (Лавчански пат- над болн...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:30Kupuvam metalna garaza

Kupuvam metalna garaza od 12-15 m.2. Moze od tipot na poranesnite jug...


30.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 22:00Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:27SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:05Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:04Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:04Se iznajmuva nov stan na shirok sokak korzo

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:51Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:36ПРОДАВАМ КУЌА

КУЌАТА Е ПОД ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА ПРВА...


15.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:11Se izdava namesten ednosoben stan

Se izdava nameseten ednosoben stan vo Trite lepotici vo prvata od kaj...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:33Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:33SE PRODAVA NOV KOMPLETNO NAMESTEN STAN POZADI EPINAL

SE PRODAVA NOV LUKSUZEN DUPLEKS SO CIST IMOTEN LIST VO NAJSTROGIOT CE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:57Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:49BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI

BARAM STARI KUKJI ISKLUCIVO VO STROG CENTAR NA BITOLA ZA IZGRADBA NA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:47Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 15:53Se izdava hala 500 m2

Se izdava hala 500 m2 s


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:34Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodavaat dve paceli, nad seloto, na samiot pat, pogodni za vikend...


17 €
или предлог цена
Вчера 15:16Се издава НОВ стан во строгиот центар на градот

Се издава НОВ воопшто не вселен стан во нова зграда на ул. Ари Ангело...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:03Mesto za vikendica

Se prodava mesto za vikendica so pat 2900 kvadrati cena 2 evra kvadra...


2 €
или предлог цена
Вчера 14:56се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:39ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан во куќа со посебен влез во Центар со дневна,кујна, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:45SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:27  НОВ ОГЛАС

ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:22Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
Вчера 13:16Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:16SE IZDAVA NOV STAN VO ZGRADA 'JURI'

Se izdava nov stan od 65 M2 vo Zgrda Juri, nov, nevselen so dve spaln...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Се продава наместен стан

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se prodavaat extra ducani

Se prodavaat ducani so pogolema kvadratura. Na extra Lokacija! Cena...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ocuvan stan vo oblasta

Se prodava ocuvan stan vo oblasta 3 kat Dnevna , trpezarija, kujna...


46.400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00К2225а, БАДЕМ БАЛАРИ, ПРВ КАТ ОД КУЌА СО ДВОР

К2225 А, БАДЕМБАЛАРИ, ПРВ КАТ СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ И ДВОР, ВО КУЌА СО ДВ...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:49  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам