676 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA MESTO VO SELO PORODIN -BITOLA

Vo centar na selo Porodin se prodava mesto od 1070m2 na glavna ulica ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 09:52Se prodava

Nivata e locirana vo dolno orizari vo blizina na stenton gradba vo ni...


10.000 €
или предлог цена
05 апр 08:55П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ВИКЕНД НАСЕЛБАТА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

П526, ОЛЕВЕНИ, ВО ДЕЛОТ НА ВИКЕНДИЦИТЕ, ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 1700 ...


6.900 €
или предлог цена
04 апр 12:21Se prodava niva obrabotliva

Se prodava niva so cist imoten list. Se naogja vo atarot na selo Krkl...


150 МКД
или предлог цена
03 апр 12:34Livada Plac Trnovo Magarevo Pelister

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чеш...


10 €
или предлог цена
01 апр 15:44Se prodava livada vo blizina na Nacionalniot park Pelister

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чеш...


10 €
или предлог цена
01 апр 15:44ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ 14 000 М2

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ СО ПОВРШИНА ОД 14.000,00 М2 ВО ...


4 €
или предлог цена
31 мар 11:07Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште од 8800м2 (индустриска зона Битола), Гур...


30 €
или предлог цена
29 мар 13:53ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БИСТРИЦА СО ДВОРНО МЕСТО И ПОМ.ОБЈЕКТИ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 300 М2 ВО СЕЛО БИСТРИЦА СО ДВА ОБЈЕКТИ...


15.000 €
или предлог цена
29 мар 13:39Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj, Bitola

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Kontakt tele...


1 €
или предлог цена
19 мар 23:58Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште на индустриски пат спроти Агнеса


15 €
или предлог цена
17 мар 21:35Se prodava niva vo selo Trnovo, Bitola

Se prodava niva so selo Trnovo, nasproti crkvata Sv. Bogorodica. Cen...


1 €
или предлог цена
16 мар 23:19Plac so Markica za Gradenje - Strcin

Kontakt: 071 39 29 17 Kontakt: 071 39 29 17 Kontakt: 071 39 2...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 17:37Nize pole parcela 600m2

Se prodava parcela od 600m2 nad vila babin zab


18.000 €
или предлог цена
06 мар 16:40NAJEVTINA ZEMJA SAMO 1 EVRO/m2

Se prodava zemja vo atarot na selo ROTINO poveke nivi i livadi so ra...


1 €
или предлог цена
03 мар 17:00Dve nivi

6500kv pred deponijata od zatvorot po stariot pat za karamani na sami...


1 МКД
или предлог цена
01 мар 11:29ПЛАЦ 660М2 - ГОРЕН ДЕЛ ОД ДИХОВО

Плацот е со квадратура од 660м2 и со директен пристап од главен пат и...


12.000 €
или предлог цена
01 мар 09:19Plac, zemjiste so opremena kukja, gradezna/industriska zona

Se prodava plac so opremena kukja vo Bitola, do carinskiot terminal B...


1 МКД
или предлог цена
26 фев 12:43PARCELA GORNO ORIZARI

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 3500 М2, ЛОЦИРАНА НА ИЗЛЕЗОТ ОД БИТ...


28 €
или предлог цена
26 фев 10:05Се бара за изнајмување

-Се бара ниви за изнајмување во атарот на К.О. Кравари а може и во Оп...


1 МКД
или предлог цена
21 фев 09:48Se prodava niva vo selo trn.. Ekstra cena..!!

Nivata si poseduva uredna dokumentacija .. Moze da se vidi vo sekoe ...


5.200 €
или предлог цена
19 фев 15:57Se prodava plac

Se prodava plac od 1130m2 na industriski pat bitola nakarsi odpadot n...


20.000 €
или предлог цена
16 фев 22:02СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ 4561 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ ОД ЛЕВО И ОД ДЕСНО НА ПАТ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 12:38П524, РОТИНСКИ РЕОН СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

П 524, РОТИНСКИ РЕОН, СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ОД 3000 М2. По ...


6.000 €
или предлог цена
15 фев 18:13Se prodava niva

Se prodava niva vo atarot na dihovo do rabotilnica linea.za poveke in...


По Договор
или предлог цена
15 фев 10:48Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола

Се продава плац за куќа во Долно Оризари Битола, до плацот има асфалт...


15 €
или предлог цена
15 фев 09:55Nivi vo selo Germijan

Se prodavaat 4 plodni nivi vo selo Germijan so vkupna povrshina od 12...


3 €
или предлог цена
12 фев 14:25Плацеви за викендици или за земјоделие

Се продава имот во КО Цапари Вон.Г.Р. за викендици или за земјоделие....


2 €
или предлог цена
11 фев 11:58Plac vo Krklino

Se prodava gradezno mesto so dozvola za dogradba vo placot ima postoe...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 20:53ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ДОВЛЕЏИК БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БИТОЛА МЕСТО-ДОВЛЕЏИК, СО ПОВРШИНА ОД ...


40 €
или предлог цена
25 јан 14:13Gradezno neizgradeno zemjiste Lavci 2172 m2

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 1631м2 а исто...


42.000 €
или предлог цена
25 јан 10:42Нива

1. se prodava niva ul br .835 kp br 303 4583m2 mv. pecina 2. ul . b...


1 €
или предлог цена
20 јан 15:44Niva vo atarot na S. Trn

HITNO!! HITNO!! Se prodava niva vo atarot na S. Trn. Nivata e blisk...


1.234 МКД
или предлог цена
09 јан 13:03Graden plac na patot za Kravari

Se prodava gradezna parcela na patot za Kravari - Bitola od 2077 m2 v...


По Договор
или предлог цена
08 јан 17:11Placevi za kujka vo Brusnicka Naselba

Se prodavat dva placevi so markica so moznost za izgradba na kujki 4...


1 €
или предлог цена
05 јан 17:52prodavam niva pokraj patot bitola lerin

prodavam niva so povrsina 21201m2 pokraj patot bitola lerin vo blizin...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 16:07SE PRODAVA PLAC VO BITOLA, naseba MARICICA

SE prodava plac vo Bitola, naselba Maricica, katastarska opstina Buko...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:49Niva na izlezot od bitola kaj trafostanicata

Nivata se naoga kaj trafostanicata na izlezot od bitola...kade sto se...


1 €
или предлог цена
03 јан 11:03СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР СО ДИРЕКТЕН ИЗ...


По Договор
или предлог цена
23 дек 10:37ПЛАЦ ДО БЕНЗИСКА ПУМПА ПЕЛАГОНИЈА ПЕТРОЛ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 7000м2 НА МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ БИТОЛА-ПРИЛЕП, ВО Н...


20 €
или предлог цена
21 дек 14:48Страна 10 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам