691 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
27 мај 12:51Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


1 €
или предлог цена
27 мај 09:59Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
27 мај 08:04Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


10 €
или предлог цена
27 мај 02:22СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 19:14Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava parcela od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Stre...


26 €
или предлог цена
25 мај 15:31Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


26 €
или предлог цена
25 мај 15:31Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


50 €
или предлог цена
- 49 % Попуст
99 €
25 мај 13:55Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:24MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:12PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
23 мај 22:22Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
23 мај 13:59СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ НА ПОГОДНА ЛОКАЦИЈА

Се продава земјиште со површина од 11.118 м2 ( КП бр. 445 за КО Бистр...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:00СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КРКЛИНО СО СИТЕ УСЛОВИ

Плац / Нива во Крклино.


По Договор
или предлог цена
23 мај 12:38СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
23 мај 12:36SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Moment...


По Договор
или предлог цена
23 мај 12:35SE PRODAVA NIVA - ZABENI - POKRAJ AVTOPATOT - EVTINOO!

Se prodava niva na kjosh od glaven i sporeden pat t.e. na dva patisht...


5 €
или предлог цена
23 мај 12:32ПАРЦЕЛА ЗА ОБРАБОТКА ИЛИ ГРАДЕЖНА

За повеке информации јавете се на мобилен 072663836 - Парцелата се н...


1 €
или предлог цена
23 мај 12:12ОУ СТИВ НАУМОВ, ПАРЦЕЛА СО СТАРА КУЌА, ЗА ГРАДБА

ОУ СТИВ НАУМОВ, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 268М2 СО СТАРА КУЌА, СО МАР...


60.000 €
или предлог цена
23 мај 10:37Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
23 мај 10:23Parcela 2200m2 pred Nizepole(kaj sto e rasipan patot)

Se prodava parcela br 787/3 imoten list 10960 mesto kosa tumba! 2267m...


15 €
или предлог цена
23 мај 10:23П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
23 мај 09:51Pod Pelister -Trnovski livadi

Se prodava livada 3240 m2 ,reon Trnovski livadi KO Dihovo VR, KP 270 ...


12 €
или предлог цена
22 мај 22:44НИВА / ПЛАЦ ПОД ЈКП КОМУНАЛЕЦ 4191М2 ДО ПАТОТ

Се продава нива / плац од 4191 м2 повеке инфо на 070360520


45.000 €
или предлог цена
22 мај 15:35СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ ПАТ СО 4 ШАХТИ ЗА ВОДА

Информации на 070360520


35.000 €
или предлог цена
22 мај 15:26ПАРЦЕЛИ НА НАЈУБАВИ ЛОКАЦИИ ВО БИТОЛА

Продавам НЕУРБАНИЗИРАНИ парцели: - 1800 квадрати во атарот на с.Брус...


1 €
или предлог цена
22 мај 14:00Се издава градежно земјиште

Се издава градежно земјиште на самиот Индустриски Пат. 1000м2 . Кон...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 20:12Zemjiste Gjavato Derven

Se prodava livada na mesto derven Gjavato, 1855m2! Mestoto se naogja ...


1 €
или предлог цена
21 мај 15:06Se prodava niva

Prodavam niva vo selo Kanino na samiot vlez vo povrsina od 1950 metri...


16.000 €
или предлог цена
21 мај 00:17Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


41.000 €
или предлог цена
20 мај 18:23Плац на индустриски пат

Плацот располага со дозвола за градба, инсталирана водоводна и одводн...


42 €
или предлог цена
20 мај 13:00Se prodava niva vo selo trn.. Ekstra cena..!!

Nivata si poseduva uredna dokumentacija .. Moze da se vidi vo sekoe ...


5.200 €
или предлог цена
19 мај 18:40Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
19 мај 17:23Се продава парцела во близина на клучката кај крклино.

Парцелата е во близина на клучката кај крклино и е на патот кон приле...


По Договор
или предлог цена
18 мај 21:34МЕСТО 700 М2 С. ШТРБОВО, ЗА ИЗГРАДБА НА ВИКЕНДИЦА

ПРОДАВАМ МЕСТО 700 М2 ВО С. ШТРБОВО, ЗА ИЗГРАДБА НА ВИКЕНДИЦА. МЕСТОТ...


8.000 €
или предлог цена
18 мај 07:44ПАРЦЕЛА 3000 М2 НА САМ ПАТ С. СЛИВНИЦА

ПРОДАВАМ ПАРЦЕЛА 3000 М2 НА САМ ПАТ С. СЛИВНИЦА, НА 100 М ОД ПЛАЖАТА ...


20 €
или предлог цена
18 мај 07:39Se prodava parcela vo Bitola-Kukurecani

Se prodava parcela do benziskata pumpa Pelagonia Petrol -2381 m2 ...


По Договор
или предлог цена
17 мај 16:23Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo

Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo od desna strana okolu 1.700m2 ...


1 €
или предлог цена
17 мај 13:17Plac na extra lokacija

Se izdava plac na preubava lokacija vo Bitola 2939m2 za poshiroka nam...


24.000 МКД
или предлог цена
17 мај 09:32SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


8 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
10 €
16 мај 14:27Страна 3 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам