683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Rastani

Placot se naoga vo rastani so kvadratura od 1001 m² moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:40



Gradezno Zemjiste Bitola (patot za Dihovo do Linea fabrika)

Се продава ГРАДЕЖНО земјиште во Битола, во близина на Гранд Премиер н...


12 €
или предлог цена
10 авг 22:16



Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
10 авг 20:13



ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за гра...


70.000 €
или предлог цена
10 авг 11:05



ПЛАЦ 2725м2 -над Нижеполе

Плацот е од лева страна на патот за ски центарот Нижеполе, се на наоѓ...


25 €
или предлог цена
10 авг 10:45



Продажба на парцели во с. Цапари Capri

Продавам повеќе парцели на различни локации во атарот на село Цапари ...


5 €
или предлог цена
09 авг 12:16



Se izdava plac od 1000 M2

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , n...


250 €
или предлог цена
08 авг 21:57



Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
07 авг 03:51



Se prodava gradezna parcela od 400m2 vo bukovski livadi

Parcelata e 400m2 se naoga na samiot vlez na bukovski livadi odnosno ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 20:35



Parcela

Na samiot pat za Nizepole pomegu Oskar i Vila Vista mozi da se podeli...


1 €
или предлог цена
06 авг 17:52



БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П516, БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ЗА 16.500 ЕВРА, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 443 М2...


16.500 €
или предлог цена
05 авг 18:42



prodavam livada pod Trnovo na Pelister na glavniot pat

prodavam livada pod Trnovo na glavniot pat so legaliziran objekt Lid...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:50



Se prodava objekt/ објект vo s.Bistrica

Se prodava objekt vo s. Bistrica, potocno stala za kravi. Moze da se ...


1 €
или предлог цена
02 авг 07:28



Се продава поволно

Се продава обработливо земјиште кое се наоѓа во близина на градскиот ...


2 €
или предлог цена
30 јул 10:33



Се продава поволно

Се продава нива во с.Раштани во близина на црквата. До нивата води па...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:29



Се продава поволно

Се продава нива во близина на куќите на ул.Раштанска во с.Горно Ориза...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:26



П532, НА ПАТОТ ЗА ПЕЛИСТЕР, СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П532, НА ПАТОТ БИТОЛА ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 8100М2 СО МОЖНОС...


10 €
или предлог цена
28 јул 11:05



Se prodava plac so dve markici

Se prodava plac so 2 markici vi gorno Orizari KP 441 35evra/m2


35 €
или предлог цена
27 јул 00:39



Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


38 €
или предлог цена
27 јул 00:38



Plac za sportski kompleks

Se prodava plac od 15700 M2 pokraj pat vo blizina na s. Dihovo So du...


28 €
или предлог цена
27 јул 00:38



Плац Стрелиште

Плац со П+1+пк 138м2 површина за градба А1 414м2 развиена површина...


40 €
или предлог цена
27 јул 00:38



Dva placa za gradba so 16 markici nad studentski dom

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek nad students...


90 €
или предлог цена
27 јул 00:37



Plac nad Premier patot za Dihovo

Urbaniziran plac of 8281m2 P+1 Razviena povrsina 12050m2 Povrsina ...


20 €
или предлог цена
27 јул 00:37



Градежно земјиште Битола

Се продава градежно земјиште Битола место викано Г Бунар. Тел. 070 37...


15.000 €
или предлог цена
26 јул 14:45



Плацеви за куќи

Се продава нива кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


20 €
или предлог цена
24 јул 14:30



Плацеви за куќи и деловен простор

Се продава плац кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


35 €
или предлог цена
24 јул 14:27



Се продава поволно

Нивата се наоѓа во близина на куќите во Горно Оризари на ул Раштанска...


3 €
или предлог цена
24 јул 14:13



Се продава земјиште до автопат

Земјиштето се наоѓа до автопатот Прилеп Ресен во близина на С. Раштан...


3 €
или предлог цена
24 јул 13:25



Се продава поволно

Парцелата се наоѓа на 700 метри одалечена од ОУ Тодор Ангелевски во ...


12 €
или предлог цена
24 јул 12:49



Се продава поволно

Земјиштето се наоѓа на ул Кире Костадиновски во близина на ОУ Тодор А...


6 €
или предлог цена
24 јул 12:32



НИВА ВО КО БИТОЛА 5 - 4.726 м2

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.726 м2 ВО КО БИТОЛА 5. МЕСТО ВИКАНО ВИНАРСКИ П...


1 €
или предлог цена
20 јул 11:45



НА ПАТОТ БИТОЛА РЕСЕН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

На патот Битола Ресен, парцела од околу 2400м2, за градба на бензиска...


28 €
или предлог цена
20 јул 10:55



Se prodava niva vo selo Trnovo

Se prodava niva vo selo Trnovo od 2200 m², nasproti crkvata Sv.Bogoro...


1 €
или предлог цена
19 јул 06:16



Се продава плац во сКравари со дозвола за градење

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Св...


1 €
или предлог цена
17 јул 17:09



Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
17 јул 09:16



NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 ...


10 €
или предлог цена
17 јул 00:20



НИВИ ОД 4628 М2 И 1010 М2

ПРОДАВАМ НИВИ ОД 4628 М2 И 1010 М2, ПРЕД БУКОВСКА НАСЕЛБА, ЕДНА ДО ДР...


25 €
или предлог цена
15 јул 12:45



Plac na izlezot od Bitola

*SE IZDAVA placot e na samiot pat, posle znakot Bitola na izlezot o...


1 €
или предлог цена
15 јул 08:00



lOZJE rastanski pat

lozjeto postoi so se korenja no ne go imame raboteno nekolku godini !...


6.500 €
или предлог цена
13 јул 18:55



Се Продава место (лозје) Ниже Поле

Се продава место (Лозје) од 4670м2 на патот Ниже Поле одма наспроти р...


40 €
или предлог цена
11 јул 19:32



Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам