661 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna ...


По Договор
или предлог цена
30 јун 12:52Промовирано

PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:45Парцели за градба

Продавам парцели за градба со маркици во основа од 15x10 m, развиена ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:37plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 14:19Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
Денес 13:12Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Се продава поволно

Се продава поволно


8 €
или предлог цена
Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Се продава поволно

Се продава поволно


6 €
или предлог цена
Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 11:18Pogolem plac na zemjishte

Se prodava pogolem plac na zemjodelsko zemjishte od treta klasa vo bl...


150 МКД
или предлог цена
Денес 10:59Mesto vo s.Trnovo !!! ( Centar )

Se prodava mesto vo s.Trnovo Na extra polozba strog centar na seloto...


22 €
или предлог цена
Денес 09:32SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:13NIVI VO IVANJEVCI

PRODAZBA NA NIVI VO SELO IVANJEVCI I TOA: 1.KP BR. 1178 SHARKO LIVAD...


20 МКД
или предлог цена
Денес 08:32Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:30Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj. INFORMACII NA TEL. 075...


22 €
или предлог цена
Вчера 22:37Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:55Се продава парцела во с.Трново

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2. Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:55Prodavam borova suma

Se prodava borova suma,cena po dogovor


999 €
или предлог цена
Вчера 19:52Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

Se prodava plac 397 metri kvadratni so markica za gradba 10x10 i visi...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 19:29Se prodava gradezno zemjiste na industriski pat

se prodava gradezno zemjiste 950 kvadrati na industriski pat so srede...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 18:24Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 16:55DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


11.111.111 €
или предлог цена
Вчера 15:02***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:42PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishte so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:38PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishete so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:38П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
Вчера 10:58mesto

se prodava lozje na samiot pat za nizepole


1 €
или предлог цена
Вчера 09:50PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
Вчера 09:23Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
01 јул 21:48Mesto(plac) Vo s.BRATINDOL

Prodavam mesto so povrsina od 7562m2 Za poveke inf na tel-077-69-99-...


4 €
или предлог цена
01 јул 21:47Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
01 јул 21:47LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


2 €
или предлог цена
01 јул 21:47Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
01 јул 21:26Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
01 јул 21:03Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
01 јул 17:31Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
01 јул 13:04Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
01 јул 12:12Се продава плац за ХАЛА

Се продава градежно земјиште на Индустриска од 4630 м2. Местото е гра...


29 €
или предлог цена
01 јул 10:47Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10.000 €
или предлог цена
01 јул 10:13Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 09:24ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА Касарна-Стрчин

Градежната парцела според ДУП е со намена за градба Д3 од кои 40 % се...


90 €
или предлог цена
01 јул 09:08Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам