Брвеница
                   
145 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Traktor Toma Vinkovic 21 Kw

Toma Vinkovic so dvobrazden plug i drljaca moze zamena za avtomobil i...


1.155 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:38GOLF 5+ 105Ps 77Kw Automatik DSG 2006 Full Oprema

☎️ 070703399 ☎️


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 17:28POLO 1.6 TDI 105PS 2010

☎️ 070703399 ☎️


5.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 17:28SEAT LEON 1.9 105Ps 2006

070703399


4.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 17:28FORD FIESTA 1.4 75Ps DIESEL 2007

070703399


3.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 17:27Volkswagen Caddy 2021

Prodavame tovarno vozilo Volkswagen Caddy 2021 Voziloto e so garanci...


21.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 00:41VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 јан 20:15FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

VOLVO V40 1.9TD REG CELA GODINA TOP DOSTOJBA MOZE ZAMENA GLAVA ZA GLA...


1.400 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.700 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 јан 18:23GOLF 5 1.9 TDI 66KW 2005

GOLF 5 1.9 TDI 66KW 2005 KLIMATRONIK PARKING SENZORI TEMPOMAT REG...


4.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 јан 12:50MAN TGX 18.460 EURO 6+SPITZER SILO

MAN TGX 18.460 EURO 6+SPITZER SILO SILOKOMPRESOR Year:2017 ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

26 јан 08:26Radio so CD PIONEER

Se prodava avtoradio pioneer DEH-2900MP so cd ISPRAVNO.


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 10:58Toyota Raw 4x4 automatik

Toyota Raw G.2004 20 benzin 4×4 Avtomatik Klima


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 18:40Yamaha X-max xmax 250

Yamaha X-max xmax 250 Vo odlicna sostojba Moze zamena za kola dizel...


2.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Мотори (над 50 cc)

24 јан 12:42Man tgx 18.440 KIPER-SILOKOMPRESOR

MAN TGX 18.440 EURO 6+SPITZER SILO SILOKOMPRESOR SILU CG 600 Ye...


123 €
или предлог цена
24 јан 07:37Samousluzna Avtoperalna - Autolarje Vetesherbyese

Se prodava samousluzna avtoperalna so kompletna oprema. Avtoperalnata...


1 €
или предлог цена
23 јан 14:18Liebherr R 944 HDS LITRONIC-NOV UVOZ

Liebherr R 944 HDS LITRONIC-New Arrivals Model R 944 HDS Weight...


123 €
или предлог цена
23 јан 07:08Brza spojka za Liebherr

Brza spojka za Liebher 924-934-944 Sistem i shpejt per Liebherr 924-...


123 €
или предлог цена
22 јан 08:00Ford Transit Connect 2010g

Ford Transit Connekt Diesel


3.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 јан 20:51GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 јан 20:50Plug unlu

Se prodava plug unlu 12, 4 brazdi So nego idat 8 shpicevi, 4 ralnik...


2.000 €
или предлог цена
21 јан 17:12Se prodava BMW 116

Se prodava BMW 116, pominati realni 230.000 km, vo celosno ispravna s...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

21 јан 12:03LIEBHERR A 904C LITRONIC

LIEBHERR A 904C LITRONIC-NEW MODEL Marka: LIEBHERR, Model: A 904 ...


123 €
или предлог цена
21 јан 06:08MAN TGS 35.440 STETER 10m3

MAN TGS 🆕New Arrivals 🚚🚜🚛🏎 MAN TGS 35.440 STETER 10m3 Power:...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

21 јан 06:04Bandashi za opel 13"

Se prodavaat 2 celicni bandashi za opel 13ki vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
20 јан 18:47Masey ferguson 690

Se prodava traktor vo odlicna sostoja M.F 690 1983g.Na traktorot e n...


12.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

19 јан 08:14Kombe Ford Transit L

Se prodava kombe ford transit L vo dobra sostojba tehnicki potpolno i...


1.850 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

16 јан 15:01Kombe Ford Transit L

Se prodava kombe ford transit L vo dobra sostojba tehnicki potpolno i...


1.850 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

16 јан 15:00Se Prodava Traktor SAME 45

Traktorot e vo odlicna sostojba so 300 rabotni casovi 2015godina 3000...


9.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

11 јан 22:47Strafovi Ford Fiesta

Prodavam 16 germanski strafovi za celicni bandazi koi odgovaraat za f...


1.000 МКД
или предлог цена
11 јан 20:40Mecedes Benz A Class

071 272 657 Moze zamena za pogolema kola.


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

11 јан 07:35Shiten fellga/Guma 225/40/ 18

Shiten Fellga /Guma 225/40/ 18 Shumë pakë të pordorura Çmimi 65...


650 €
или предлог цена
10 јан 12:39Mercedes Benz -Kiper Kran Palfinger

Mercedes Benz Atego 1529 Meiler Kiper 4.5m Kran Palfinger PK 1100...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

08 јан 17:03Kogel poluprikolka 2004

Prodavam poluprikolka Kogel, 2004g, roletarka, 4 novi gumi, novi ploc...


7 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Приколки

08 јан 13:56Mercedes Benz Atego Putzmeister BSF 24m.11

Mercedes Benz Atego 1828-Concretepump Putzmeister BSF 24m.110m3 - 12...


79 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

08 јан 10:26Rezervari za Nafta-Hidraulika

REZERVARI- DIESEL-NAFTA I HIDRAULIKA Fuel Tank 62x67x160 cm -700 L...


123 €
или предлог цена
08 јан 09:35golf 5 1.9tdi super sostojba

Објавени: ноем. 06 2022 02:04 Моментално гледате: 2 Golf-V-1-9-TDI-в...


5.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 јан 17:32golf 7 1.6 tdi full kasko super stanje

Објавени: јан. 07 2023 05:12 Моментално гледате: 3 Golf-VII-1-6-TDI-...


12.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

07 јан 17:26VOLSVAGEN CADY

VOLSVAGEN CADY Milage:98.000 Reifen: 95 % Gearbox manuel


68 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

04 јан 08:16MERCEDES-BENZ AROCS 3240 8x4 STETER

MERCEDES-BENZ AROCS 3240 8x4 STETER Model AROCS 3240 8x4 Type con...


12 €
или предлог цена
04 јан 08:16Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам