Штип
                           
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:30iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 20:14Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА објекто е издаден по наем има важечки договор кои може...


145.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
150.000 €
Штип

Дуќани

Вчера 14:10Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:42Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 07:16IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 06:53SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 авг 17:27SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 авг 08:01Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 35м2 и подрумски дел од 40м2, се наоѓаа ...


300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

07 авг 17:08АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - нов

СЕ ИЗДАВАТ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ ОД 90м2 86м2 уредување по ваша ...


10 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.000 €
Штип

Дуќани

07 авг 17:08Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строгиот центар на градот позади нама на 2ри кат(н...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 16:50Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 12:35Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 08:00Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 јул 12:24Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

20 јул 07:24Се продава дуќан, деловен простор

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67 ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 јул 14:25Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јул 10:41Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Se izdava dukan vo centarot na gradot

Se izdava dukan 30m2. Delovniot prostor e na atraktivna lokacijata vo...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јул 13:14Objekt vo centarot na Stip pogoden na sekakva dejnost

Се издава / Се продава целосно опремен трокатен ресторан во центарот ...


750 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 јул 20:51Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na...


6.500 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јун 09:25Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 јун 10:49Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 21:12se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


250 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 10:19Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 јун 21:09Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1035 Се издава деловен простор на одлична локација во Сењак ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 јун 13:12dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 јун 11:30Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јун 20:29Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 мај 11:04Se izdava dukan.дуќан

Се издава атрактивен деловен простор од 110м2 целосно изграден од ка...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 15:42Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro po...


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 13:00Дуќан во центар на Штип 102м2

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 апр 03:55Se PRODAVA / IZNAJMUVA dukjan

Dukjanot se naoga vo kompleksot dukjani Dujle. Do ordinacija D-r Sama...


9.100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 фев 22:22Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 фев 08:58Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 јан 09:11Dukjan vo naselba Babi

Se izdava dukjan vo naselba Babi,vo neposredna blizina na skoloto.Cen...


4 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:35Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeran...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:20Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1070 Се продаваат два деловни простори на одлична локација в...


2.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 ное 10:30DUKAN GTC STIP

Se iznajmuva dukan od 100m2 na odlicna lokacija PRIZEMJE GTC STIP.Mom...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 окт 08:52Издавам деловен простор

Издавам деловен простор кој моментално е колонијална продавница. Комп...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 окт 07:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам