Кичево
                           
346 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 21:22Промовирано

NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

Se prodava nova kukja, komplet opremena, se novo, ne koristeno, kako ...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 22:33Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani

Se prodava plac so 610m2 so markica za gradba, neposredno do prodavni...


85 €
или предлог цена
Вчера 22:32SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN ZAD MLINOT VO KICEVO

Se prodava deloven objekt so magacinski prostor, so dva vleza od koi ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Магацини

Вчера 22:30Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


2 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 22:29Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 22:29Plac na regionalen pat za Prilep

Se prodava plac na regionalen pat za Pirlep na izlez od Kicevo pred r...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:27SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 22:27Nova kukja zad Arabela

Se prodava nova kukja komplet opremena gradena so najsovremeni i najs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 22:26Se prodava plac od 1500m2 so dve markici

Se prodava od 1500m2 so dve golemi markici do 6 sprata. Lokacija nad ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
85 €
Вчера 22:24SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 20:14Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 18:58PRODAVAM METALNA VRATA ZA GARAZA

Metalna vrata za garaza so mehanizam za otvoranje na gore. Dobro socu...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Гаражи

Вчера 18:06Se prodava stan vo taftalidze

Se prodava stan vo taftalidze do vero 52 m2 na odlicna lokacija na 7 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 14:22Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 10:29PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29PLAC 934 M2

Se prodava plac od 934 m2 na ulica Kopacka, nasproti gradnikata Olga ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мај 15:33Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мај 15:06Nova kuka na atraktivna lokacija do gradski pazar

Се продава куќа со: подрум (~100m2), деловни простории(~70м2), спр...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 20:12СЕ ПРОДАВА МЕСТО ОД 908 М2 СО ДВЕ КУЌИ

Се продава место со површина од 908 м2 со две куќи. Местото се наоѓа...


4 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 13:53Se izdava plac 14.000m2

Se izdava za sekakov vid na biznis, sredeno e so dokumenti, del na...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:09se prodava plac sprotiv mak petrol

placot e na kaj patot kon ohrid sprotiv mak petrol za poveke detali j...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:09Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 мај 13:09Kujka kuka se prodava vo Kicevo, shitet shtepi ne Kerçove

Centar Kicevo 170m2 Contact 071600214 Pavle


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 12:04STAN VO BLIZINA NA PEKARA NASI

SE PRODAVA, (NE SE IZNAJMUVA) Za poveke informacii ve molam kontak...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 мај 07:43Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 03:13КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мај 22:37Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мај 13:03Niva na magistralen pat Drugovo

Se prodava niva so povrsina od 2413m2 na magistralen pat vo Drugovo s...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
16 €
25 мај 22:25Se prodava plac do magistrala na parking Drugovo

Se prodava plac od 2372m2 na magistralniot pat Kicevo-Ohrid vo Drugov...


1 €
или предлог цена
25 мај 22:23Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мај 22:18Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујќа во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мај 12:33Се продава стан 42м2

Продавам двособен стан 42м2+9м2 подрум на прв кат на ул. Борис Кидри...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 мај 00:16Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 мај 20:50Kujka nova gradba vo centar

Se prodava nova kujka so kompletna dokumentacija legalizirano mesto,p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 мај 17:30Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
24 мај 13:59Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2

Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2 Имотен лист 316 К...


30 МКД
или предлог цена
24 мај 12:10Se prodava niva vo s.knezino 1170m2

Parcela broj 222 i 223


По Договор
или предлог цена
24 мај 08:26mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


9.900 €
или предлог цена
24 мај 06:30Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!

Prodavam plac so povrsina od 468 m2 Na najubava lokacija vo novata n...


36.500 €
или предлог цена
24 мај 03:39Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам