Аеродром
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VELOSIPED 26

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menja...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:27Trinx 1.0 junior

Se prodaba odlicen detski velosiped,so 6 brzini vozen samo edna sezon...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:48Продавам велосипеди

Wheeler 27.5 3x10 Cena 350 € 3x10 mehanika shimano hidraulika s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:56NEVADA 26" Eftino

Prodavam velosiped NEVADA so bandazi 26 cola.Tocakot e kako sto se gl...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:30Detski velosiped 16" kako nov

Prodavam Adria fantasy detski velosiped 16 ". Velisipedot e vozen sam...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:21Велосипед Max 29'

Продавам/менувам за City bike полесен Велосипедот е малку возен со М...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:08Batavus Torino e-go elektricen velosiped tocak

Batavus Torino e-go Sostojba odlicna Mnogu malku koristen Kako nov Ra...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:43Superior Shimano 24brzini velosiped

24 brzini Shimano Superior velosiped, svetlo sin, odlicno socuvan, le...


5.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.200 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:26“Velosiped Tocak CLERMONT FREELAND 26”

Tocakot e nov ne e vozen ni 3 pati sve si ispravno na nego nemate ni ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:43Bianchi C-Sport Cross XL kako nov

Prodavam Bianchi C-Sport Cross XL, kompletno ispraven. Kupen od outd...


499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:25Visitor velosipet

Prodavam skoro nov odlicno socuvan visitor velosipet so korpa i shima...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:58GRADSKI VELOSIPED LWS 500 BC

Se prodava velosiped SITY BIKE LWS 500 BC Tocakot e vo odlicna sostoj...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:12  НОВ ОГЛАС

FOCUS nov fabricki

Nov FOKUS arriba 3.8 2022g


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мар 19:08Specialized RipRock 16″

Prodavam detski Specialized RipRock 16″ So pomosni trkala, kako nov !


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мар 16:59Velosiped Kastelo

Prodavam socuvan velosiped marka kastelo, smeneti lageri i napraven s...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мар 15:08Velosiped 21vo brzinec

Се продава велосипед во солидна состојба. Велосипедот има 21 брзини....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мар 10:05Drzac za mobilen za tocak

Prodavam nov nekoristen drzac za mobilen za velosiped, cvrst, siguren...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мар 08:49VELOSIPED

VELOSIPED SUBCYCLE-SWET GUMI 26 VILJUSKA SO AMORTIZER ISPRAVEN KOM...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52VELOSIPED

VELOSIPED KALKOF GUMI 26 VILUSKA SO AMORTIZER LED SVETLO ALUMINS...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52VELOSIPED

VELOSIPED MAX ZENSKI GUMI 28 KSKO NOV CENA 5000 TEL 076 24 00 39 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52VELOSIPED BULS

VELOSIPOED BULS ALUMINSKI MNOGU LESEN VILJUSKA SO AMORTIZER SIMANO...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 18:52Prodavam full suspension mount bike DBR X2

Stara dobra skola na full suspension bike Najkvalitetni komponenti ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 16:52Prodavam tocak Max 20"

Tucaceto e kupeno vo Agrotehna pred 2 godini, vozen e ne poveke od 15...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 15:38Prodavam velosiped Wheeler 27.5 3x10

3x10 mehanika shimano hidraulika sr suntoru amortizer so lockout g...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мар 14:43Продавам велосипед марка scott aspect 940

Aspect 940 2020 god. PAM:Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom B...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 19:02Prodavam detski velosiped 20 inci

Prodavam detski velosiped 20 inci mnogu malku koristen celosno isprav...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 15:10NOVI 28'BANAZI KRIPTON

Skroz novi bandazi duplozidni aero za velosiped 28" (19-622), i 26' (...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 12:06Velosiped MTB Sobim Leopard

Velosiped mountinbike Sobim Leopard 18-brzini so Shimano delovi i 26"...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 00:49PONI VELOSIPED

SE PRODAVA PONI VELOSIPED SOCUVAN,VO ISPRAVNA SOSTOJBA,VO VOZNO STANJ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 19:28Push Bike Chipolino

Prodavam push bike Chipolino, malku koristen, neosteten.


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 13:31Sediste za dete

Prodavam sediste za dete Polisport, mnogu malku koristeno.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 13:16Se prodava nov detski velosiped

Velosipedot e nov, kako sto go gledate na slikata. Poveke info na 38...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 12:10Bianchi Spillo City S-Road 28" XL nov

Prodavam Bianchi Spillo City S-Road 28" XL , kako nov, kompletno socu...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 08:05Booster Plasma Velosiped/Велосипед

Детски велосипед Booster Plasma by Polar во добра состојба,не многу в...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 07:21CUBE race one 2016

cube race one https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 golemi...


619 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
624 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 20:16Prodavam tocak Max 20"

Tucaceto e kupeno vo Agrotehna pred 2 godini, vozen e ne poveke od 15...


4.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 18:14Велосипеди

Се продава розовиот велосипед, големина 24'' цена 4000 денари Контак...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 14:56Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам