Кисела Вода
                   
966 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

moleraj moler krecenjne abri gips Renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na molerajski uslugi DEKORATIVNI TEHNIKI Lepal mreza, abr...


1 €
или предлог цена
06 мар 11:21Промовирано

SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

14 мар 18:20Промовирано

RUSENJE KRSENJE I ISFRLANJE NA SUT

Rusenje na plocki Rusenje na cidovi Vadenej parketi Isfrkanje na su...


1 МКД
или предлог цена
12 мар 17:43Промовирано

TAXI Taksi SOFIJA BEOGRAD SOLUN TIRANA

SKOPJE--A.VELIKI 1000 den SKOPJE---SOLUN (centar) 105EUR SKOPJE---S...


75 €
или предлог цена
Вчера 17:52Македонски јазик-подготовка за државна матура

Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33Часови по грчки јазик

Часови по грчки јазик за возрасни и деца - ***Почетни ***Напредни ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 16:34Prevoz na patnici VAN MAX 8

Prevoz na patnici vo zemjata, transferi do aerodromi, , ekskurzii, 8+...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:03Transport/preselba - Transporti/zhvendosjen

-Транспорт на подрачје на Скопје. (Transporti në zonën e Shkupit) -З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

Cistenje Eko Cist

Eko Cist Cistenje sekakov vid na prostorii stanovi kancelarii delovni...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 14:30Сметководство и консалтинг Smetkovodstvo i konsalting

Одберете го најдоброто за Вашиот бизнис! Современо сметководство и...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:08Ovlasten sudski preveduvac po Italijanski jazik

Овластен судски преведувач врши преводи и заверка на документи и текс...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02Transport,selidbi i prevoz so 5 tonski kamion

Vrsime transport na roba i selidbi niz Skopje i cela Makedonija. Info...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:01PREVOZ SO KOMBE

Vrsime prevoz so kombe na sekakov vid na roba na paleti,selidbi i dru...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00gips knauf gipsar izrabotka na gips moleraj

Izrabotka na gips spusteni plafoni, sankovi,pregradni dzidovi,TVkomo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:18KRECENJE GLETOVANJE IZRABOTKA SO KAMEN

krecenje gletuvanje izrabotka so kamen ciganski cigli rusenje renovi...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 11:36Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:14Cistenje-Podrumi,Objekti,Sut,Renoviranje idr.

Imate sut i nepotrebni raboti koi sto vi odzemaat mesto, tuka sme nie...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 11:14Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13Prevoz,transport,isfrlanje sut,selidbi i dr.

Dokolku imate potreba od slednive raboti: 1.PREVOZ, TRANSPORT NA S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 11:13Moleri,gletuvanje,kracenje,molero farbarski uslugi

izrabotka na: 1.molerajski uslugi-gletuvanje-krecenje-opsivki-Sahara...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:25Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:25Profesionalna montaza na laminat

Profesionalna montaza i prodazba na laminatni podovi 7,8,10,12..lajsn...


90 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 МКД
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 10:11Taxi prevoz vo zemjata i stranstvo

Taxi prevoz INFO SAMO NA TEL. 071238337 ЦЕНОВНИК: 💶 СКОПЈЕ ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:45Превоз, такси, prevoz, taxi

Превоз до различни дестинации. Удобно, навремено, безбедно. Скопје - ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:20Prevoz,transport,isfrlanje sut,selidbi i dr.

Dokolku imate potreba od prevoz,tuka sme nie vi stoime na raspolaganj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 08:46Водоинсталатер водоводџија вода во одвод

Све за водовод и одвод со поцинкувани и пластични цевки.одзатнувам од...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 08:05TAPACIRANJE I PRETAPACIRANJE NA SEKAKOV VID MEBEL

Tapaciranje i pretapaciranje na sekakov vid na mebel Telefon za konta...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:59DLABINSKO CISTENJE SO KIRBY NA VASIOT DOM I DELOVEN PROSTOR

Vrsime profesionalno cistenje na lezai kreveti garnituri tepisi delov...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:55AMORTIZERI SERVIS-KISELA VODA,VILJUSKI,RAMENJA,SPONI,JABUCIC

AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA NOVI I ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:50AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA

AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA NOVI I ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:50AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA

AMORTIZERI,CAURI,JABUCICI,SPONI,RAMENJA,STABILIZATORI-K.VODA NOVI I ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:50Transport na pesok sut tampon zemja selidbi prevoz so kiper

🛻 ВРШИМЕ ПРЕВОЗ СО КИПЕР🛻 🔴 Исфрлање шут, по потреба имаме рабо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 06:50Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 06:37Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


16 €
или предлог цена
Вчера 04:19Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


16 €
или предлог цена
Вчера 04:19FASADI SO VISOK KVALITET

IZRABOTKA NA FASADI SO VISOK KVALITET, MOZE I SAMO RABOTNA RAKA SO VA...


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Вчера 01:05Masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, cistenje sut

Dolgogodisno iskustvo vo masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, vade...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 23:57roletar monter marjan

montaza na alyminski roletni, plasticni roletni, garazni vrati, komar...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 21:34Stolarski uslugi

IZRABOTKA NA NOV I POPRAVKA NA STAR MONTAZA I DEMONTAZA NA MEBEL........


По Договор
или предлог цена
22 мар 20:21KOPANJE ZA VODA I ODVOD I SAHTI ZA VODA

kopanje za odvod dovod optika postavuvanje na betosnki sahti so prevo...


1.111 €
или предлог цена
22 мар 20:11Kanalizacija Vodovod sahti

betonski sahri za odovod dovod komplet so iskop i montaza


1.111 €
или предлог цена
22 мар 20:11KOPANJE ZA VODA ODVOD I POSTAVUVANJE NA BETONSKI SAHTI

ISKOP ZA ODOVOD DOVOD KANALIZACIJA POSTAVUVANJE NA GOTOVI SAHTI ZA VO...


111.111 €
или предлог цена
22 мар 20:10Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам