Скопје Центар
                           
17964 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva

071589092 Viber - whatsapp


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

12 јул 15:10Промовирано

гарсоњера на супер локација, до СИЛБО (Партизанска)

Издавам гарсоњера од 28 м2 на одлична локација спроти Универзална сал...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

03 авг 14:23Промовирано

IZDAVAM STAN 40 m2 VO CENTAR(UNIVERZALNA)

Izdavam ubav stan 40 m2,vo Centar,(vo blizina na Univ.sala),so posebn...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 12:02Промовирано

Prodavam stan vo Centar

PRODAVAM STAN OD 112M NA DVE NIVOA NA 50M OD KATOLICKA CRKVA.NA PRVOT...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:19se izdava dvosoben stan vo Centar na mirna lokacija

Шифра:3014 Се издава двособен стан кај Стар Кафе во мирна уличка ве...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:13Se prodava dukan vo Centar/ Се продава дуќан во Центар

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:33Se prodava dukjan vo Centar, Skopje

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:33Vnatresni masivni vrati

Vnatresni masivni germanski kvalitetni vrati... Vrven germanski kval...


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:13Iznajmuvam namesten stan na extra lokacija

Izdavam namesten stan na lokacija “Juzen Bulevar”, zgradata e skoro n...


210 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:48Izdavam golema kuka, vila vo Crnice

Izdavam ubava kuka koja izleguva na ulica so ubav pogled na Vodno. Ra...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:27Prodavam kukja przino

Se prodavam kukja vo naselba przino na odlicna lokacija prema posledn...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10SE PRODAVA CETIRISOBEN STAN VO KAPISTEC, ZEBRA

* ШИФРА 5404 Импулс агенција за недвижности продава четирисобен ста...


111.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:39Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:32Дуќан во Центар

Се издава дуќан со посебен влез, оптичка врска за интернет, функциона...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:32Дуќан во центар

Се издава дуќан со посебен влез, оптичка врска за интернет, функциона...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 21:31ZA FIRMI! UL.MAKEDONIJA 63 m2 ZA KANCELARII

ZA FIRMI! STAN NA UL.MAKEDONIJA SE PRODAVA, 63 m2 DELUMNO RENOVIRAN.P...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:25UNIVERZALNA SALA-STAN ZA STUDENTI

TOP LOKACIJA! PARTIZANSKA, DO UNIVERZALNA SALA, SE IZDAVA STAN KOMPLE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:25TOP PONUDA! STAN 63 m2 NA UL.MAKEDONIJA

TOP PONUDA! STAN 63 m2 + TERASA + PODRUM + POMOSNA PROSTORIJA, SE PRO...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:25Izdavam moderno ureden stan kaj Univerzalna

Izdavam moderno ureden ednosoben stan vo blizina na Univerzalna, opre...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:19Izdavam moderno ureden stan vo Centar

Izdavam moderno ureden ednosoben stan vo blizina na Univerzalna, opre...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:19Се продава стан на Водно

Се продава нов стан на Водно од 120 м2 на втор спрат со подземно парк...


155.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:50Deloven prostor vo storg Centar na ul Dame gruev

Се издава деловен простор на бул. Јуриј Гагарин до министерство за ек...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:17Deloven prostor vo storg Centar na ul Dame gruev

Se iznajmuva deloven prostor vo storg centar na ul Dame Gruev dom na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:16Изнајмување на гарсоњера (новоградба) , наспроти Клинички

Се изнајмува гарсоњера во Центар, наспроти Клинички, во новоградба, ц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:07PRODAVAM NOV STAN 32m2 NA VODNO NAD DRZAVNA BOLNICA

Prodavam nova garsonjera 32m2 na vodno nad drzavna bolnica so posebna...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:29Издавам стан во центар на Скопје

Станот се наоѓа во населба Бирарија во Центар, карши зелен пазар, на ...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:11Izdavam namesten 4 soben stan vo Kapistec

Izdavam prekrasen stan vo Kapistec, na 10 kat, namesten. Tel 075 400 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:05DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 19:00Купувам дуќан на на главна улица / Kupuvam dukjan

Kupuvam dukjan na glavna ulica pretezno vo centar, megjutoa mozam da ...


40.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:45Se izdava parking - Debar maalo / Ramstore

Se izdava parking mesto na ul. Blagoj Davkov br. 21, vednas do Ramsto...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 18:45Se izdava parking vo Debar maalo/ Silbo

Se izdava parking na ul. blagoj Davkov br.21. Parkingot e na -2 nivo...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45SE IZDAVA STAN 140M2 VO DEBAR MAALO

Se izdava prazen stan 140m2 vo Debar maalo blizina na gradesen fakult...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:44SE IZDAVA 5 STAN VO DEBAR MAALO

Se izdava 5 soben stan vo Debar Maalo blizu gradezen fakultet. Stano...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:40SE IZDAVAAT DVA 5 SOBNI STANA VO DEBAR MAALO

VO DEBAR MAALO NA 100 METRA OD PARTIZANSKA, SE IZDAVA STAN NA VTORI S...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:39Izdavam stan 77m2 vo strog centar na Skopje

Издавам реновиран 3 собен стан со квадратура 77м2 во строг центар на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:30CENTAR blizu vlada

IZDAVAM vo strog CENTAR 42 m2, celosno opremen stan nisko prizemje , ...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:28Luxury apartment for rent near MVR Centar

Издавам двособен стан комплетно наместен во строг центар Скопје, до М...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:22se iznajmuva lokal za kafic vo debar maalo

Se izdava deloven prostor za kafic,na ul.,,Orce Nikolov,,br.93, 100m2...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:16Se prodava dukan vo TC Mavrovka

Se prodava dukan vo Mavrovka 45 m2


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:03Dneven prestoj Kratok prestoj Short Stay-Centar

se izdava namestena garsonjera nad ramstor nad drzavna za dneven o...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:00Се продава стан

Се продава стан во строг центар. Станот е 4 собен, со посебно wc и ку...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:57  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:47Се продава деловен простор во Скопје спроти Соборен храм

Се продава деловен простор спроти Соборен храм со квадратура од 18 м...


111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:40Страна 1 од 450

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам