Скопје Центар
                   
312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac na ostrov Vis Hrvatska na 30m. od more vo gradezno zemj

Se prodava plac 150m2 na ostrovot Vis vo Hrvatska ili zamena za stan....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:57  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:49PLAC OD 2041m2 VO USJE STAKLARA SO MARKICA

SE PRODAVA PLAC NIVA OD 2041M2 VO USJE DO AUTOMAKEDONIJA STAKLARA SO ...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:38СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:23Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac-niva vo Vizbegovo vo mestoto vikano Konjski dol 1050m...


32.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:12СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:44Продаваме плац во Центар,166м2,Католичка

Продаваме плац за градба со стара куќа во центар,блиску до Католичка,...


82.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:31  НОВ ОГЛАС

Продаваме плац 171м2,Центар,Капиштец

Продаваме плац за градба 171м2,со маркица А1,П+2+Пк,со бруто развиена...


172.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:26  НОВ ОГЛАС

NIVA - НИВА Село Кожле

Се продава нива во село Кожле (катлановско). -1843 м2 -Имот.лист 14...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 22:28KOZUF PLANINA PLACEVI SO IMOTEN LIST

PRODAVAM POVECE PLACEVI NA RAZLICNI LOKACII broj na katastarska par...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 19:01СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:52Plac vo Pokrvenik - Prespa - Prespansko Ezero

Prodavam plac 1419m2 vo Selo pokrvenik. Placot izleguva na pat i vo n...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:40placevi vo pcinje

prodavvam/menuvam placevi vo pcinje i okolina na pcinje kumanovsko..p...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 14:23SE PRODAVA NIVA VO SELO GOVRLEVO

Se prodava niva vo selo Govrlevo Mesto: Strazhiste Katastarski broj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 12:18SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo Sopiste, mesto Seliste pod soncev grad so pat, str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 12:18SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE/ ПЛАЦ ВО СОПИШТЕ

Se prodava niva vo Sopiste, mesto Seliste pod soncev grad so pat, str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 12:18Investitor bara plac - markica A2 za izgradba na zgrada

Investitor bara plac - markica A2 za izgradba na zgrada, mozi kompenz...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 21:26OTKUPUVAME ZEMJISTE I STARI KUKI ZA GRADBA NA ZGRADI

2B INVEST GRUP e gradezno pretprijatie koe se zanimava so izgradba na...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 21:05PRODAVAM PLAC VO GLUVO BRAZDA

Prodavam plac vo skopska crna gora vo selo Gluvo na 100m do igraliste...


32 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:52Продаваме плац 171м2,Центар,Капиштец

Продаваме плац за градба 171м2,со маркица А1,П+2+Пк,со бруто развиена...


172.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 10:32Продаваме плац во Центар,166м2,Католичка

Продаваме плац за градба со стара куќа во центар,блиску до Католичка,...


82.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 10:31Продаваме плац 171м2,Центар,Капиштец

Продаваме плац за градба 171м2,со маркица А1,П+2+Пк,со бруто развиена...


172.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

20 сеп 11:44Se prodava plac vo Dragomance

Se prodava plac vo Dragomance Kumanovo 1000m2 ima priklucok za voda ...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

20 сеп 09:40Plac vo Pintija

Se prodava plac vo Pintija vo gradezen reon so struja,voda,kanalizaci...


23.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 15:33SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI 3000M2

SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI NA EXTRA LOKACIJA, PLACOT E SO UREDNA I ...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 14:40Prodavam plac vo Butel od 2260m2

Se prodava plac vo nas Butel od 2260m2 vo gradezen reon..Mob:077974878


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 10:17Se prodava plac vo Bardovci

Parcela vo Bardovci - 1830 m2, cena 50 eur kvadrat


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

18 сеп 19:39Нива и дворно место во Сопот, св.Николе

Нива во место Лозја до Мирчева чешма во село Сопот 2718 квадрати, пог...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 19:21prodavam plac 2800 m2 volkovo do obikolnica

Се продава ПЛАЦ од 2800м2 во Волково, до ОБИКОЛНИЦА, може да се подел...


18 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 15:31Zemjiste vo Rastak

Se prodava zemjiste 1700m2 vo Rastak


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

15 сеп 21:49Gradezno zemjiste 7540m2 na Vodno so osum gradezni parceli

Се продава градежно земјиште со 8 градежни парцели намена А1. - Секо...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

15 сеп 16:38Se prodava plac 30000m2,patarina Veles

Se prodava golem plac, 30000mw na samata patarina kaj Veles, od desna...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

15 сеп 12:56ВОДНО - VODNO - АТРАКТИВЕН ПЛАЦ 1251м2 ЗА ГРАДБА - НАМЕНА А1

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ НА ВОДНО СО ВКУПНА ПОВРШИНА 1251м2. 1238м2...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

14 сеп 13:10PRODAVAM ZEMJISTE VO GRADEZEN REON n.ILINDEN

Se prodavat četiri parceli vo gradezen reon vo nas Ilinden edna od 6...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

14 сеп 09:49Плац 4600m2 | Ѓорче Петров - Ново Село

Се продава плац од 4600m2 во Ѓорче Петров - Ново Село на одлична лока...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 16:31PRODAVAM GRADEZEN PLAC VOLKOVO DO OBIKOLNICA

MNOGU MNOGU POVOLNO SE PRODAVA GRADEZEN PLAC 2800 M2 DO OBIKOLNICA ...


18 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:22VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVA PLAC 4.359 m22,6 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat, vednas ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

11 сеп 19:14Се продава плац на Водно на улица Ацо Караманов

Контакт телефон +38971276644 Пон-петок 09-17ч/Сабота од 10-15ч


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

10 сеп 17:20PRODAZBA PLAC GORNO LISICE 2700M2

SE PRODAVA ODLICEN PLAC VO GORNO LISICE -2700M2 SO UREDNA I CISTA DOK...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 13:03PLAC POZADI BUNJAKOVEC A2 ZA KOLEKTIVNO DOMUVANJE

SE PRODAVA PLAC ZA KOLEKTIVNO DOMUVANJE A2 CISTA I UREDNA DOKUMENTA...


290.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 12:55Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам