Аеродром
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VELOSIPED

VELOSIPED SUBCYCLE-SWET GUMI 26 VILJUSKA SO AMORTIZER ISPRAVEN KOM...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52VELOSIPED

VELOSIPED KALKOF GUMI 26 VILUSKA SO AMORTIZER LED SVETLO ALUMINS...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52VELOSIPED

VELOSIPED MAX ZENSKI GUMI 28 KSKO NOV CENA 5000 TEL 076 24 00 39 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52VELOSIPED BULS

VELOSIPOED BULS ALUMINSKI MNOGU LESEN VILJUSKA SO AMORTIZER SIMANO...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:52NEVADA 26" Eftino

Prodavam velosiped NEVADA so bandazi 26 cola.Tocakot e kako sto se gl...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:03Prodavam full suspension mount bike DBR X2

Stara dobra skola na full suspension bike Najkvalitetni komponenti ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:52Prodavam tocak Max 20"

Tucaceto e kupeno vo Agrotehna pred 2 godini, vozen e ne poveke od 15...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:38Prodavam velosiped Wheeler 27.5 3x10

3x10 mehanika shimano hidraulika sr suntoru amortizer so lockout g...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:43Velosiped Kastelo

Prodavam socuvan velosiped marka kastelo, smeneti lageri i napraven s...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:55Продавам велосипед марка scott aspect 940

Aspect 940 2020 god. PAM:Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom B...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 19:02“Velosiped Tocak CLERMONT FREELAND 26”

Tocakot e nov ne e vozen ni 3 pati sve si ispravno na nego nemate ni ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 16:24Prodavam detski velosiped 20 inci

Prodavam detski velosiped 20 inci mnogu malku koristen celosno isprav...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 15:10Bianchi C-Sport Cross XL kako nov

Prodavam Bianchi C-Sport Cross XL, kompletno ispraven. Kupen od outd...


499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 15:08NOVI 28'BANAZI KRIPTON

Skroz novi bandazi duplozidni aero za velosiped 28" (19-622), i 26' (...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 12:06Velosiped MTB Sobim Leopard

Velosiped mountinbike Sobim Leopard 18-brzini so Shimano delovi i 26"...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 мар 00:49PONI VELOSIPED

SE PRODAVA PONI VELOSIPED SOCUVAN,VO ISPRAVNA SOSTOJBA,VO VOZNO STANJ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 19:28Push Bike Chipolino

Prodavam push bike Chipolino, koristen, neosteten.


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 13:31Sediste za dete

Prodavam sediste za dete Polisport, mnogu malku koristeno.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 13:16Se prodava nov detski velosiped

Velosipedot e nov, kako sto go gledate na slikata. Poveke info na 38...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 12:10Bianchi Spillo City S-Road 28" XL nov

Prodavam Bianchi Spillo City S-Road 28" XL , kako nov, kompletno socu...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 08:05Booster Plasma Velosiped/Велосипед

Детски велосипед Booster Plasma by Polar во добра состојба,не многу в...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 мар 07:21CUBE race one 2016

cube race one https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 golemi...


619 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
624 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 20:16Superior Shimano 24brzini velosiped

24 brzini Shimano Superior velosiped, svetlo sin, odlicno socuvan, le...


5.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.200 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 20:04Prodavam tocak Max 20"

Tucaceto e kupeno vo Agrotehna pred 2 godini, vozen e ne poveke od 15...


4.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 18:14Велосипеди

Се продава розовиот велосипед, големина 24'' цена 4000 денари Контак...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 14:56Batavus Torino e-go elektricen velosiped tocak

Batavus Torino e-go Sostojba odlicna Mnogu malku koristen Kako nov Ra...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 13:51VELOSIPED 26

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menja...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 09:52Продавам велосипеди

Wheeler 27.5 3x10 Cena 350 € 3x10 mehanika shimano hidraulika s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 мар 08:41CINZIA italijanski tocak 20

Se prodava CINZIA italijanski tocak(prv sopstevnik) vo odlicna sosto...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 мар 18:14Velosiped 21vo brzinec

Се продава велосипед во солидна состојба. Велосипедот има 21 брзини....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 мар 17:53Velosiped SOBIM

Prodavam velosiped SOBIM so predna disk kocnica simano menuvac preden...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 мар 16:41Visitor velosipet

Prodavam skoro nov odlicno socuvan visitor velosipet so korpa i shima...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 мар 14:04Prodavam poloven velosiped SOBIM

za cenata ke se dogovorime na lice mesto


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 23:23Schwalbe Smart Sam 29x2.25

Нови Schwalbe Smart Sam 29x2.25 со заштита од бушење. 2 гуми за 70е


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:51Велосипед

Се продава добро сочуван три години стар Контакт 077588048


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 17:40Road bike / Velosiped Tocak / Велосипед Точак

Se prodavaat 2 velosipeda (10 brzini) road bike - retro (Bel) Model ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 13:00Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам