488 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

presa milwoke

presa bateriska milvoke za bakar inoks 078 381 372


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 16:1820€ parce ispravni biraj

20e parce ispravni ub pili bormashini trimer za ziva ograda polnac z...


1.200 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 16:18Bateriski e elektricni za knauf

Батериски и електрични штраубери за knauf moze samo mashina moze i k...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 16:18POLNAC I STARTER ZA AKUMULATORI

POLNAC I STARTER ZA AKUMULATORI 6 i 12v od 8amh do 250amp NOVI GERM...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 16:18udaren 130e so 2 baterii

UDAREN PISTOL WURTH SO 2 BATERII POLNAC


130 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 16:18festool cirkular

STABILEN CIRKULAR FESTOOL SE STELUVA PILATA GORE DOLE POD AGOL I NA ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 16:18  НОВ ОГЛАС

Velosiped,slajferka,vap,motorna pila,trimer,pist*lzafarbanje

1.Pistol za farbanje INCCO koristen za domasni ipotrebi, farbanje vra...


25 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
50 €
Илинден / Скопје

Професионални алати

Денес 12:04PARKSIDE Pnevmatski set za kompresor 4 vo 1

Se prodava Parkside set Udaren pistol za trkala Stranicen pistol ...


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
Денес 12:04ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI TENDI KAPII NASTRESNICI


45 €
или предлог цена
Денес 11:10Centriranje prednica masina giuliano

078360626


4.000 €
или предлог цена
Денес 09:534 stolbna digalka

078360626


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:53Prodavam svinji mesari extra kvalitet

Prodavam svinji mesari ekstra kvalitet,hraneti kako za svoja dusa bez...


150 МКД
или предлог цена
Денес 07:42машина за производство на табли јајца / masina za tabli

Одлична можност за отпочнување на бизнис за производство на табли за ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:33LESNICI MASINA ZA OBRABOTKA МАШИНА ЗА ОБРАБОТКА НА ЛЕШНИЦИ

MASINA ZA OBRABOTKA NA LESNICI 1. KALIBRIRANJE 2. KRSENJE NA LUSPA ...


3.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

03 окт 09:40Sperki

Sperki 120×80×5mm


1.111 €
или предлог цена
03 окт 08:05Izrabotka na PVC prozori vrati

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

02 окт 00:23Izrabotka na hali , magacin

Izrabotka i montaza na site vidovi konstrukcija po vase baranje ili ...


20 €
или предлог цена
02 окт 00:22Bravarija , izrabotka po vase baranje

Огради од ковано железо Метални огради и огради Настрешници Ск...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Занаетчиска дејност

02 окт 00:22PVC vlezna vrata

Влезната врата е најважниот елемент во вашата куќа, стан, продавница....


1 €
или предлог цена
02 окт 00:22zatvaranje na terasa so pvc stolarija

Тераси , затворање со ПВЦ Се инсталира ГЕРМАНСКА столарија за сите...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

02 окт 00:22Pvc prozori i vrati Salamander

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva r...


100 €
или предлог цена
02 окт 00:21PVC vrata i prozori 6 komorni so 3 gumi

Ако докажаниот квалитет ви е важен, вие сте на вистинското место, дес...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

02 окт 00:21elektro motori

Nudime elektro motori po poracka od uvoz. Monofazni ili trofazni . ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

02 окт 00:21Nudime rabotnici po saat

bravari zavaruvaci limari operatori na masini opsti rabotnici ...


1 €
или предлог цена
02 окт 00:21Obuka kurs za zavaruvanje MAG TIG postapka

Nudime obuka kurs za zavaruvanje so CO2 - MAG postapka elektro ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 00:21Plastifikacija elektrostatsko praskasto farbanje na metal

ПЛАСТИФИКАЦИЈА Пластификацијата на металот е форма на заштита на пов...


20 €
или предлог цена
02 окт 00:20Usluga za secenje i vitkanje lim

Вршиме сечење и виткање на лим: сечење лим до дебелина до 12 мм и дол...


2 €
или предлог цена
02 окт 00:20Usluga za obrabotka na metal so strug , glodalka

Vrsime usluga za obrabotka na metal so : klasicen strug - poedinecni...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

02 окт 00:20БУРЕ ПЛАСТИЧНО

БУРЕ ПЛАСТИЧНО од 50 литри во него е чуана ракија. Истото не го корис...


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Амбалажа и пакување

30 сеп 20:21Zamena na brava na vrata od PVC

Servisiranje i popravka na PVC i ALU balkonski vrati i prozori Popra...


50 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

30 сеп 18:53Dihtuvanje, servisiranje i popravka na PVC prozori i vrati

Dihtuvanje, servisiranje i popravka na PVC i ALU prozori i vrati Pop...


20 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

30 сеп 18:36Zamena racka kvaka na PVC prozor

Popravka na roletni, popravka na prozorci, zastakluvanje na prozorci,...


50 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Суровини

30 сеп 18:24Услуга за сечење и виткање на лим

Вршиме сечење и виткање на лим: сечење лим до дебелина до 12 мм и дол...


2 €
или предлог цена
30 сеп 13:47Trimer

Тримери Лесник Made in Rusia __________________________________ При...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Работилница и Алатник

30 сеп 06:33Agregati HONDA

Novi Agregati HONDA , 4.0kw 4,5kw 6.0kw 100kw Benzinci 4 taktni So ba...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Индустриски машини

30 сеп 06:33Se prodava masinata

Cirkular nozot se podnesuva nagore nadolu.i smrigla stranicno i odozg...


11.111.111 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

29 сеп 14:21Brusalka Makita original nova

se prodava original brusalka makita golema Made in Japan BARAJTE...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

28 сеп 22:47Ekspanzion sad ekspanzija Gorenje 40l

Slovenski ekspanzion sad so vlez 1col. Kapacitet 40l.


2.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:17Subler Subleri Mikrometar шублер

Subler za precizni merenja od poznatiot brend MEBA. Sublerot e origin...


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

28 сеп 14:17Hilta Alat Trotec

Nova mokna germanska hilta 1600w so udarna sila od 6juli. Professiona...


10.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Професионални алати

28 сеп 14:17Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам