143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
06 мар 09:44Промовирано

SUZUKI RMZ 250 4T 2015 GOD

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA ...


3.250 €
или предлог цена
Денес 08:58SUZUKI GSXR 1000cc K9

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E UVEZEN OD SVAJCARIJA PRED...


7.999 €
или предлог цена
Денес 08:58Se prodava Piaggio Cruiser 500ie

Se prodava Piaggio Cruiser 500ie Do registracija


1 €
или предлог цена
Денес 08:40Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 21:52Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc

Odlicna soatojba 072 241 402 072 241 402


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Вчера 20:52Suzuki rmz 250cc 2014

Suzuki rmz 250cc 2014godina vo odlicna sostojba so faktura


3.300 €
или предлог цена
Вчера 19:01APRILIA SCARABEO 400ie

Vo odlicna sostojba Novi gumi Plateni davacki do reg!


1.800 €
или предлог цена
Вчера 16:39HONDA SILVER WING 400ie

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.550 €
или предлог цена
Вчера 16:38Vespa 125cc

Vespata e vo dobra sostojba tehnicki nema maana karoseriski ima zabel...


1.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.050 €
Вчера 15:52Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:17GILERA ST200

Motorot e registriran do 6.2023, 2 novi gumi, 2 kluca, kufer GIVI so ...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:29  НОВ ОГЛАС

Derbi Gpr125cc

Se prodava derbi gpr 125cc vo odlichna sostojba. Registrirano osigur...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Lifan 200cc 2007

Se prodava Lifan 200cc pali vozi za poveke info na tel.


350 €
или предлог цена
Вчера 12:43  НОВ ОГЛАС

Benelli bn 125ie 2019G

MOTOROT E CISTO NOV 8000km pominati!


2.000 €
или предлог цена
Вчера 09:14PIAGGIO MP3 300ie yourban

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
Вчера 09:14KAWASAKI KXF 450 2015G

VO ODLICNA SOSTOJBA!


3.200 €
или предлог цена
Вчера 09:13PIAGGIO BEVERLY 400IE

Plateni davacki do registracija!


2.250 €
или предлог цена
Вчера 09:13APRILIA SCARABEO 250ie 2010G

STAKLO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.190 €
или предлог цена
Вчера 09:12Suzuki v-strom 650

Redoven servis napraven Registracija do april 2023 078 274 511 Sas...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 06:39Lifan 400cc 4x4 ATV

Motorot e kompletno servisiran ima novi gumi odlicna sostojba.


2.900 €
или предлог цена
25 мар 19:04Bmw C600 SPORT HIGHLINE

Kupen e od Dynamix i poseduva servisna kniska.Minatata sezona mu smen...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.999 €
25 мар 18:45Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nik...


2.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.750 €
25 мар 16:57Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
25 мар 11:04Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.400 €
или предлог цена
25 мар 11:03Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.600 €
или предлог цена
25 мар 11:03Гланц нова за 4 мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.


1.350 €
или предлог цена
25 мар 11:03Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
25 мар 11:03Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
25 мар 11:02Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.650 €
или предлог цена
25 мар 11:02Honda CB650F 2018god

Honda CB650F Година на производство 2018, прв газда, купена од Макпе...


По Договор
или предлог цена
24 мар 12:32Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba. Tel za konta...


3.150 €
или предлог цена
24 мар 05:05Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.850 €
23 мар 18:57YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 .2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


2.000 €
или предлог цена
23 мар 18:49PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATEN...


1.200 €
или предлог цена
23 мар 18:29Gilera Nexus 250cc

Продавам Gilera Nexus 250cc. Моторот е редовно одржуван и сервисиран...


2.400 €
или предлог цена
23 мар 18:21Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
23 мар 14:52BMW S1000 RR / S1000RR PREMIUM PRO (SPORT PAKET)

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 BMW S1000 RR PREMIUM PRO ( SPOR...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:32Se prodava coper

Soperot e sega registran 13000km mnogu zacuvan hamaci 250cc


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
23 мар 08:05Se prodava Yamaha X CITY 125

Po detalno na tel. 078 250 090


1 €
или предлог цена
22 мар 19:21Cagiva elefant 125 2t

Motorot se vozi redovno Ima mk dokumenti Ima prevod Registriran Guma ...


900 €
или предлог цена
22 мар 17:19Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам