74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стаклени тегли

Медари,градинари,овоштари и домаќинки продавам средни стаклени тегли ...


7 МКД
или предлог цена
Денес 16:58PRODAVAM BANANSKI KUTII

PRODAVAM BANANSKI KUTI


25 МКД
или предлог цена
12 авг 20:59Domasno prigotveni proizvodi - slatko, marmalad, dzem

ДОМАШНИ ПРОИЗВОДИ - Киселина од диви јаболка - дивјачки - Слатко ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 14:54Jabolkova kiselina od divi jabolka - divjacki

🍏Домашна јаболкова киселина од диви јаболка - дивјачки 🍏 Природе...


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 14:16100% priroden med i propolis

100% priroden med, propolis vo kapki i sprej. Najdobar priroden antis...


600 МКД
или предлог цена
02 авг 17:18Rakija so propolis

Rakia so propolis, dvapati destilirana. Piete zdravo.


5 €
или предлог цена
Охрид

Пијалаци

02 авг 17:18Ladno cedeno maslo od lesnik i puter od lesnik

100% ladno cedeno maslo od lesnik i puter od lesnik,odobreni od AHV i...


300 МКД
или предлог цена
31 јул 12:23Ohridsko Makalo

🧄🧄🧄 Традиционално Охридско Макало 🧄🧄🧄 Приготвено на традицио...


150 МКД
или предлог цена
31 јул 08:13Cist planinski med

Se prodava cist planinski med od ohridsko selo zavoj. Cenata e fiksn...


500 МКД
или предлог цена
24 јул 18:12Med priroden

Prodavam priroden med-shumski


450 МКД
или предлог цена
22 јул 19:54100% priroden med

Prodavam 100% priroden med od s. Velmej - Debrca


600 МКД
или предлог цена
19 јул 20:13APARATČE ZA PRAVENJE KROFNI

Tel za kontakt 078 224 053


500 МКД
или предлог цена
18 јул 06:16Mastika domasna

Se prodava domasna mastika ohridski region za kvalitetot uverete se s...


250 МКД
или предлог цена
Охрид

Пијалаци

15 јул 13:00Domasna bela rakija ohridski region 52 ka

Se prodava domasna rakija od ohridski region ....


200 МКД
или предлог цена
15 јул 13:00Extra Med 100% organski priroden!!!

Se prodava Med100% priroden bez nikakvi dodatoci so garancija.Moze d...


600 МКД
или предлог цена
13 јул 18:21Rakija Grozdova 52 stepeni prepecena Domasna

Grozdova Rakija Domasna 52 stepeni Prepecena 300 den Litar


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Пијалаци

05 јул 12:52Продавам 100% природен мед (med)

Продавам на мало и на големо 100% чист природен шумски мед од регионо...


550 МКД
или предлог цена
21 јун 19:18PRIRODEN MED

100% природен мед ,произведен на 1100м надморска висина во село Курат...


500 МКД
или предлог цена
18 јун 13:30Продавам Ракија врвен квалитет непрскана

Продавам Ракија врвен квалитет непрскана под брендот ( Тајланка )од г...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Пијалаци

18 мај 09:52OREVI

se prodavaat 40 kg orevi cisti jatki beli za podetalni informacii obr...


530 МКД
или предлог цена
11 мај 14:13Rakija 55 step Lozova prepecena

Prodavam rakija 55 Lozova stepeni prepecena Informacii na tel 075 42...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 20:45Ladno cedeno maslo od lesnik

Ladno cedeno maslo od lesnik,od 100ml,200ml,0.5l i 1l.Isto taka imame...


По Договор
или предлог цена
16 апр 10:31Kozjo mleko , surutka , sirenje 100% organsko

Naracki na ovoj broj 078 640 282 Se prodava svezo kozjo mleko surutk...


60 МКД
или предлог цена
14 апр 13:11Melnica za kafe

Prodavam odlicna melnica za kafe , odlicna i domakinski odrzavana . K...


300 €
или предлог цена
28 мар 18:14SE PRODAVA JABOLKA NA GOLEMO

SE PRODAVA JABOLKA NA GOLEMO AJDARET CRVEN DELISHES


По Договор
или предлог цена
26 мар 23:08Viluski za pomfrit

Vo poveke boi 400grama 120 denari


1 €
или предлог цена
20 мар 21:45Lazici lazicki lajcinja za kafe

Lazici za kafe vo poveke boi 225grama 420-430 lazicki 60 denari


1 €
или предлог цена
20 мар 21:44APARATČE ZA PRAVENJE KROFNI

NEKORISTENO . TELEFON 078 224 053


500 МКД
или предлог цена
07 мар 15:23PRODAVAM JABOLKA AJDARET I JONAGOLD EXTRA******************

Prodavam jabolka na golemo od ohridskiot region AJDARET 070/590-3...


1 МКД
или предлог цена
07 фев 15:40LESNICI ЛЕШНИЦИ Lesnik ЛЕШНИК органски

Prodavam organski lesnici Ima okolu 50-60 kg (nekrseni) EXTRA kvali...


1 €
или предлог цена
18 јан 14:06Prodavam prasinja

Prasinja od 110 do 120kg 140denari kg. Kosel Ohrid Kontakt Riste 07...


140 МКД
или предлог цена
18 јан 11:02JABOLKA NA GOLEMO

Za na golemo 070232225 AJDARED CRVEN DELISHES ZLATEN DELISHES Za ...


По Договор
или предлог цена
07 дек 13:00Prodavam kvalitetna domasna rakija

ProDavam kvaLitetna domaSna raKija od Meseiskiot reGion selo Meseista...


180 МКД
или предлог цена
26 ное 18:19шекер пакован / seker pakovan

паковаме шекер 5грама со ваше лого или стандард паковање паковања а...


1 МКД
или предлог цена
25 окт 22:03SE PRODAVA PRIRODEN MED

Se prodava priroden planinski med od srceto na Plakanska planina ....


500 МКД
или предлог цена
25 окт 11:14AKCIA CONVERS 990

CONVERS PATIKI BR OD 30 DO 44 BR DOSTAVA PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIA ...


690 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 окт 13:06ПЕРФЕКТНО ДОМАШНО МАКАЛО ОД ЛУК

Домашно макало од лук-посно, подготвено на оригинален начин. Идеал...


200 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:00Vranec

Vranec grozje od mesheishta. Virsime i dostava do vasiot dom. 20 den...


20 МКД
или предлог цена
13 сеп 23:49Slivi cacanki krupni

Sliva cacanka ekstra golemina,,,,,ohrid,,,070778654,samo na golemo


По Договор
или предлог цена
24 авг 11:27Губи и тарана

Правиме по порачка губи и тарана.Инф. на тел:070/249-054 ; 070/331-32...


По Договор
или предлог цена
15 авг 02:51Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам