Струмица
                   
369 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rasprskuvaci Vodeni topovi

4 parcinja od golemite Od stariot model,ispravni I edno neispravno...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:31Set od pribor za jadenje

Сет прибор за јадење od 24 парчиња (нож, вилушка, голема и мала лажиц...


Вчера 12:38Se prodavat zemjeni tendzeri , tavi , sadovii

Za pecene na meso Turli tava Sarma so meso guvec selako meso piperki ...


2.222 €
или предлог цена
Вчера 12:27TROSEDI DVOSEDI MASI TENDI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Вчера 10:35Frizider

Friziderot e mn dobar


125 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Zamrznuvac (dlaboko) Замрзнувач

Koristen samo 6 meseci kako nov e.


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Digital Video Recorder

raboti na microSD karticka


20 €
или предлог цена
01 фев 16:21Frizider Gorenje

Se prodava frizider Gorenje vo odlicna sostojba! Telefon Vesna 072251...


5.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

01 фев 16:05Taburetki

Prodavam dve taburetki edna taburetka 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:48Se prodavat 2 kreveti i garderober

Se prodavat 2 kreveti i garderober. Konakt br. 078 248705


400 €
или предлог цена
01 фев 13:23ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

01 фев 09:44Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.

Plocite se novi ne odpakovani. Viber +41 76 594 50 27


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

01 фев 09:33Moderni mijalnici

Dimenzii po naracka i boja po vash izbor!


300 €
или предлог цена
01 фев 00:24Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 18:42Поправка на ал. и пвц врати,прозорци,ролетни и комарници

Врати, прозорци,ролетни и комарници од алуминиум и пвц поправка,замен...


111 МКД
или предлог цена
31 јан 10:49Prodavam pokukjnina!! itno!

Se prodavaat Novi ,mnogu socuvani elementi od bela tehnika ..i mebel ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

31 јан 10:19Frizider Gorenje vo odlicna sostojba!

Se prodava frizider gorenje vo odlicna sostojba. Friziderot e isprave...


5.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

31 јан 09:39Skari na zar(kumur) i plinski skari

Se prodavat skari Moze i po vasa zelba i dimenzii Info na mob 0...


1 €
или предлог цена
30 јан 23:01INOX ODZACI (ROSTFRAJ) ROSTER STRUMICA

Prodazba i montaza na odzaci * izoliran dvoen debeloziden inox koj...


1 €
или предлог цена
30 јан 23:01bela tehnika,bojler ,sporetBeko ,frizider ugraden Beko,klima

Mnogu malku koristeni ..dogovor na lice mesto


1 €
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

30 јан 22:57Grealka

Prodavam grealka nova zacuvana na dva greaca e


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
30 јан 21:21Машина за перење-горење

Се продава машина за перење марка горење за делови.телефон. 070/491-5...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:07Popravka na vrati, prozorci, roletni i komarnici

Popravka na vrati, prozorci, roletni i komarnici. Zamena na bravi i ...


1 €
или предлог цена
30 јан 14:38ALUMINSKI I STAKLENI OGRADI TUS KABINI SASKO-GIS

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


30 јан 10:57ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI RESETKI TROSEDI"SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

30 јан 10:56FRIZIDER UGUR

Friziderot e kako nov, Vo odlicna sostojba


300 €
или предлог цена
29 јан 21:02Се продава нов паркет

Се продава буков паркет нов не употребуван некаде околу 80м² цена за ...


550 €
или предлог цена
28 јан 22:27Solarni paneli Fotovoltaici 380w

Se prodavat novi solarni paneli fotovoltaici monocrystal bifacial so ...


По Договор
или предлог цена
28 јан 19:20GARAZNI VRATI 2 BROJA

vrati so dimenzija 2.20/2.00 Ednata vrata e dadena ima uste edna sa...


100 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
200 €
27 јан 10:26STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

27 јан 07:54СИНЕГО И ГЕНЕО ПРОЗОРСКИ СИСТЕМИ ОД РЕХАУ

НАМАЛЕНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА, НАМАЛЕНИ ТРОШОЦИ ЗА ГРЕЕЊЕ!✅ Топл...


1 €
или предлог цена
26 јан 13:00ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
26 јан 11:17Нов бакарен кабел 4х16

Нов неупотребуван бакарен кабел 4х16mm, подземен, должина 21m. Инфо ...


8.000 МКД
или предлог цена
26 јан 07:36STOLOVI

Stolovi


1.800 МКД
или предлог цена
25 јан 13:19Retro fotelja ретро фотеља fotelji

Ovaa na slikite zdrava potpolno,,na vtorata i fali eden potpirac stra...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

25 јан 09:04Инвертер за соларен систем, 3000/6000w 24v, Inverter Solarno

Инвертерот не е многу користен. 3000w, со 6000w пик работи на 24v. ...


300 €
или предлог цена
24 јан 23:11ALUMINSKI OGRADI RAKOFATI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

STAKLENI,ALUMINSKII KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LE...


24 јан 07:45KAPII RESETKI KOVANI OGRADI TENDI MASI TROSEDI

STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOV...


23 јан 09:13Leo Stolovi 6 komplet - Novi

Se prodava novi nekoristeni stolovi Leo.kupeni se 28 000 se prodavat ...


18.500 МКД
или предлог цена
22 јан 14:46Aluminski Kapii i Dvorni Ogradi "Sasko-Gis"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


По Договор
или предлог цена
21 јан 17:35Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам