8580 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X1 XDRIVE 18D 4x4 2012 GOD

Kolata e so servisna kniska do posleden realen km vo ovlasten servis ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

NOVI AMORTIZERI SPIRALI PREDNICA KOCNICI REBRASTI KUMPLUG

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


119 МКД
или предлог цена
07 авг 18:22Промовирано

FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти. Пали вози. Без замени...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Golf 5 1.9 tdi

Golf 5 1.9 tdi 2006 god 105ks 77kw 6 brzini Ful oprema regiatriran ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:15Mercedes c220 CDI 170ks NE CARINET!!!

Se prodava mercedes c220 cdi 2200cc - 125kw - 170 ks Smeneti filtri...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:14Audi A4 2.7 TDI S-line

Audi A4 TDI 2700cc 190 ks Audiot e fabricko S-line Podvozje motor...


10.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 1.9 TDI 105ks TOUR

Prodavam golf 5 1.9 105ks Motor menjac karoserija i podvozje kako no...


3.550 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

Jeep bandazi 5x114

Bandazite se staklo za dzip zite tipovi japonski i drugi razmax 5 x11...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08bmw x3 servis novi gumi

bmw servisiran novi gumi


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08Kluc za Mercedes

Orginalen kluc za Mercedes


600 МКД
или предлог цена
Денес 11:58BMW F20 116i

СЕ ПРОДАВА ✅ 
BMW F20 116i 136кс 2012 година

 Опрема на автомобилот...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:54Shineray Xplorer 200 enduro kross

Shineray Xplorer 200 enduro kross 1072 km pominato Nov akumulat...


1.250 €
или предлог цена
Денес 11:43SE PRODAVA OPEL VECTRA B 1.8i BENZIN PLIN DIZNA ATEST

Se Prodava Opel Vectra B 1.8i Benzin Plin Dizna Atest Full Opre...


1.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:43  НОВ ОГЛАС

GOLF 5 PLUS

🔝 Se prodava GOLF V plus vo odlicna sostojba uvezen od CH ‼️🇨🇭🔝 ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 11:28AUDI A3 1.9 TDI 2008 77KW/105KS SO SERVISNA KNISKA

kontakt broj:070208021 Tufo -Registriran do 27.06.2023 -Prva reg...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:28Piaggio Vespa

Piaggio Vespa Sprint 50c 2020 god kupena od Dynamix 7800km Registrir...


2.800 €
или предлог цена
Денес 10:54  НОВ ОГЛАС

Lamela i potisna za Rover

Lamelata i potisnata se fabricnite od Rover i se kako novi.Ekstra cena


По Договор
или предлог цена
Денес 10:54Gumi Pirelli 245/35/20

4 gumi solidno zachuvani i ima ushte mnogu vozenje vo niv, ispravni ...


300 €
или предлог цена
Денес 10:38VW GOLF 1.9TDI 110ks EDITION

Avtomobilot e vo odlicna sostojba 1.9tdi 110ks 1999godina,registriran...


2.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:33MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:25MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:25MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:25MAN TGM 18.250 Ladilnik

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGM 18.250 ✅- Ladilnik ✅- Carrier Supra 85...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:25BMW X5 3.0xd PANORAMA CH

Se prodava BMW X5 xdrive 3.0d 236ks 2008godina uvezen od CH🇨🇭Regist...


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:11Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:06Golf 3 delovi

Delovi za golf 3 se za golf 3,motor tdi 90ka bregasta Bos tdi tur...


10 €
или предлог цена
Денес 09:50Vento polovni delovi

Tdi motor odlicen 66kv///90 ka se za vento farovi original germanski ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:49Digalka so korpa 21m

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko raboten...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:42Originalni Bandazi Mercedes ML G GL GLK S 5x112 19"

Se prodavaat originalni 19" bandazhi od Mercedes ML 5x112 - 350 evra


350 €
или предлог цена
Денес 09:42Peugeot 207 CC

Se prodava peugeot 207 CC 1.6 diesel uvezena od ch 110 ks kolata e vo...


4.300 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:23Subaru Forester 4x4

Se prodava subaru forester 2.0 disel uvezen od ch redovno servisiran...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:23Subaru Forester 4x4

Se prodava subaru forester 2.0 disel uvezen od ch redovno servisiran ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:23Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

Денес 09:15SCANIA

ecu kompjuter za Scania eur5 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:14NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:13VOLVO XC60 CARINETA

Volvo XC 60 mozi zamena ZA AUTOMATIK MALA KOLA Ili poluprikolka nad ...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:13VW Golf 5, 1.9 TDI, Volswagen, Голф 5

Se prodava ODLICEN VW Golf 5, 1.9 TDI, 77 kw, 105 ks, ESP, Greaci n...


4.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:13sharan19tdi.90ks.vo odlicna sostojba

kolata e redovno odrzuvana servisirana ima bord kompjuter siber klim...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Opelot e donesen od Germanija vo odlicna sostojba moze zamena za trak...


5.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58MOTOR VW AUDI 2.5 TDI

Odlicen


По Договор
или предлог цена
Денес 08:44GUMI 205 70 15 NEXEN

Se prodavaat gumi vo solidna sostojba Nese krivi sara okolu 6/7 mm ...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 08:32Страна 1 од 215

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам