Подкатегорија:
                   
779 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficka karta graficki kartici Geforce 1070 i 1080

Prodavam 3 graficki karticki, odlicno socuvani, koristeni vo domasni ...


250 €
или предлог цена
29 мар 11:31Промовирано

Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM

Se prodava komplet: *Intel i5 3470 3.2ghz *Maticna Ploca ASROCK P7...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15Usb webcam full HD 1080 p

Cyclops usb vebkamera, kupena e od Anhoch lanskata godina, ne e kor...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09LC Power 1800W

Користено 8 месеци, Цена 4500 денари Цената е фиксна. Можност з...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Iron Wolf HDD 16TB / 18TB

NOVI 2 x 2tb ssd - 190€ (130€) = 260€ 3 x m2 evo plus 2TB - 290€ ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:58Prodavam Graficka kartica RTX GTX 1080 ASUS TURBO OC 8GB,

Perfektno zacuvana i 100% funkcionalna, bez mana, koristena e vo doma...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 10:49RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 079 343 455


2.900 €
или предлог цена
Вчера 10:49Kupuvam SSD

Kupuvam samo SSD , M2 ili Adapter kontroler za priklucuvanje na SS...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 07:27Baterija za Toshiba portege z30,,,a30 nova

Min 8 casa struja 5000 fixno


5.000 МКД
или предлог цена
31 мар 23:53PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
31 мар 21:26I3 4160 3.6 ghz lga 1150

Se prodava procesor i3 4160, izvaden od konfiguracija koristena za ra...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мар 14:14SSD Novi Samsung 870 Evo 250gb

Application - Client PCs Capacity - 250 GB (1 GB=1 Billion byte by ID...


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
31 мар 13:24Geforce GT 730

Prodavam malku koristena graficka karta Gigabyte GT 730 Powered by...


2.500 МКД
или предлог цена
31 мар 09:58Skener A3

A3 skener so softver za obrabotka na fotografii.


6.000 МКД
или предлог цена
30 мар 22:57Monitor 19 samsung

Ispraven monitor 19 samsung, so dvata kabli. Cena fiksno 800 denari T...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
30 мар 14:55SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ......


1.600 МКД
или предлог цена
30 мар 14:34Se prodava Sapphire RX Vega 56 Nitro Plus

Se prodava graficka Sapphire Rx Vega 56 Grafickata e vo odlicna sost...


13.000 МКД
или предлог цена
30 мар 13:02EIZO CRT Monitori

Prodavam dva isti CRT EIZO 19" incni monitori. Odlicna slika, ne otv...


100 €
или предлог цена
30 мар 09:36Switch CISKO

Се продаваат два апарати Switch CISKO .Тел.070360922


1.000 МКД
или предлог цена
29 мар 20:55DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

moze i bez adapter ako go imate.togas cenata bi bila.2900den.adaptero...


3.990 МКД
или предлог цена
29 мар 13:38Maticna ploca AMD AM4 GA-AX370-Gaming K5

Prodavam odlicno socuvana maticna ploca, Gigabyte GA-AX370-Gaming K5 ...


125 €
или предлог цена
29 мар 11:42Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X

Се продава графичка карта Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDD...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
29 мар 11:32Graficka karta graficki kartici Geforce 1070 i 1080

Prodavam 3 graficki karticki, odlicno socuvani, koristeni vo domasni ...


250 €
или предлог цена
29 мар 11:31Нови Magic Keyboard/ Magic Mause

Се продава нова Apple Magic тастатура и Apple Magic глувче. Цена п...


По Договор
или предлог цена
28 мар 13:052080 ti graficka 11Gb asus rog strix

Prodavam graficka asus rog strix 2080ti


450 €
или предлог цена
28 мар 01:24SSD - Intel D3-S4510 Series 960 GB Solid State Drives

Enterprise SSD со исклучително голем животен век - 2 DWPD т.е 3504 T(...


140 €
или предлог цена
27 мар 18:05A-Data 8TB HM800 External Hard Drive

Се продаваат надворешни хард дискови модел: A-Data HM800 капацитет: ...


9.000 МКД
или предлог цена
27 мар 18:05WD My Book external Hard Drive 12 TB

Се продаваат надворешни хард дискови модел: WD My Book капацитет: 1...


14.000 МКД
или предлог цена
27 мар 18:05ASUS RX560-O4G EVO

Video kartata ne e mnogu koristena za igri i e vo odlicna sostojba


3.800 МКД
или предлог цена
27 мар 12:45Меморија 2 плочки x 2GB DDR3 1333MHz

4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 меморија ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░...


500 МКД
или предлог цена
25 мар 23:52Продавам lcd Монитори

Продавам lcd Монитори 17". Исправни и сервисно проверени. Можна у...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 МКД
25 мар 16:40Sapphire RX580 8GB Nitro Plus

Se prodavat 7 graficki Sapphire RX580 8GB Nitro Plus, vo mnogu dobra ...


7.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:23SSDHP S650 Series 1920GB SATA3

Се продава нов неотпакуван SSD HP S650 Series 1920GB SATA3 560/500 MB...


10.600 МКД
или предлог цена
25 мар 11:16Se prodvaat Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP

Jabra GN2000 Duo, Soundtube, IP Slusalkite se za onie koj se zanimaav...


500 МКД
или предлог цена
25 мар 09:56Graficka Asus rx560

rx560 4GB OC ( overclock verzija ) Grafickata e odlicno socuvana kor...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 09:24Delovi za HP Pavilion (za poveke modeli)-DV2;DV3;DV4;DV5;DV6

Delovi za poveke modeli na laptopi od HP Pavilion serijata-DV2;DV3;...


1 €
или предлог цена
24 мар 20:05Продавам Microsoft Designer Тастатура + Маус

Продавам многу малце користена тастатура + маус. !!!И двете работ...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 13:19M2 SSD 256GB i 512GB

Prodavam M2 SSD od 256GB i 512GB 256GB - 1500MKD 512 Samsung - 25...


25 €
или предлог цена
23 мар 22:41Asus 19

Socuvan top slika tel 071 672 331 zoki 071 672 331 zoki


15 €
или предлог цена
23 мар 15:35Prodavam Legion cooler

Prodavam cooler Lenovo Legion T5-26AMR5 Thermal Heat Sink Fan Voltaz...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мар 12:01Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам