650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apkant so segmenti 2 metri, 2mm

Продавам апкант со сегменти, 2 метарски во одлична состојба. Максима...


По Договор
или предлог цена
20 ное 11:25Промовирано

Makaza Jelsingrad 2m

Продавам маказа Јелшинград 2м, со капацитет на сечење 2мм Маказата ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:00Промовирано

N-A-J-G-O-L-E-M.IZBOR NA MASINI ZA PER. KOLI NOVI I POLOVNI

N-A-J-G-O-L-E-M.IZBOR NA MASINI ZA PER. KOLI NOVI I POLOVNI od 100 e...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:13Masina za sienje bagat

Prodavam masina za sienje bagat so motorce na struja. Odlicno funkion...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Текстилна индустрија

Вчера 18:36Se prodava Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpa so motor .mnogu malku upotrebuvana tel.071 219 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Вчера 18:13Inox

Tabla inox 2000×1000 ×2mm antimagnet


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:13Плочкар

Лепење на секаков тип на плочки (подни, ѕидни, базени), пропратно мал...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 14:13Stolbna burmasina

Prodavam stol.burmasina


850 €
или предлог цена
Вчера 11:57  НОВ ОГЛАС

Apkan

Prodavam apkan


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 11:55Metalen obruc

Metalen obruc 150mm Dijametar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 11:55PRODAVAM

PPARKETARSKA MONOFAZNA MAŠINA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 10:05Prodavam

se prodava Hilihopterki za košulici


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 10:04Prodavam Gradežno skele

Gradežno skele , žabici nastavci talpi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 10:04Se prodava Kafemat La San Marco

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:46Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:46Se prodava Ladilnik za sok

Se prodava ladilnik za borovnica limonada boza.. Vo super sostojba C...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 08:45Lepenje plocki

Kompletno renoviranje na vasite kupatila kujni Lepenje plocki Vodo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

30 ное 19:11Otkup na Metalni Materiali

.


По Договор
или предлог цена
30 ное 15:37Motor za garazna vrata so federi

Prodavam motor za garazna vrata polovoen 160nm cena 100e


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Работилница и Алатник

30 ное 13:02Racen alat Makita

Se prodava racen alat Nov Makita donesen od Germanija 221 parcinja


200 €
или предлог цена
30 ное 10:29set bormasina 850 w

set bormasina 850 w


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:53Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:53co2 , mma 700 ampera

Co2 Kzubr mma 700


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:52pumpa za dizni

pumpa za dizni


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:52imbusi Racni imbus

imbusi racni


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:52pumpa za solar

pumpa za solar


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:50vibrator za Plocki 12v

Vibrator za Plocki 12 v so edna bateria •


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:49penomat 50 litarski

penomat za peralna


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:48pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:48masina za plocki so laser

masina za plocki so Laser 60 cm 5500den masina za plocki so laser 80...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

30 ное 07:48Strugovi

Ispravni 070212418 aco


1 €
или предлог цена
29 ное 21:47Pecka

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb vo mnogu dobra sostoja dvet...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:09Prodavam polnac za elektricen skuter 36v.

Polnac za el. Skuter 36v odgovara isto taka i za Hooverboard.


2.000 МКД
или предлог цена
29 ное 15:26Se prodavat skali

5m


300 €
или предлог цена
29 ное 13:52Otkup na Aluminium

.


50 МКД
или предлог цена
29 ное 13:52ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

Profesionalna izrabotka na site vidovi aluminiumski ogradi dvorni alu...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

29 ное 09:56Prozirni najlon kesi

Najlonite se jaki, od golemi i visoki masini. Dimenzija 1mx 2m,i cen...


20 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Амбалажа и пакување

29 ное 06:06Se prodavaat frizideri

Se prodavaat 3 vitrina frizideri


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

29 ное 05:11IZNAJMUVAM MESALKA ZA BETON ( betonska mesalica)

Se iznajmuva betonska mesalka vo okolinata na Skopje, sami ja zimate ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

28 ное 20:16MASHINA ZA PERENJE VOZILA KEW 140 BARA

MASHINA ZA PERENJE VOZILA KEW 140 BARA KOMPLET SO CREVO I PISTOL ...


250 €
или предлог цена
28 ное 10:07MONOFAZNA MASHINA KARCHER 720

MONOFAZNA MASHINA KARCHER 720 MX Komplet so crevo i pistol Servis...


250 €
или предлог цена
28 ное 10:07MASHINA ZA PERENJE KOLI KRENZLE

MASHINA ZA PERENJE KOLI KRENZLE 145 KOMPLET SO 10 MET CREVO I PIST...


400 €
или предлог цена
28 ное 10:07Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам