Тетово
                           
1361 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se iznajmuva stan

Se iznajmuva,idealen za vršenje na dejnost kako kancelarija,salon za ...


180 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:10NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1 €
или предлог цена
Денес 05:59Se prodava DELOVEN PROSTOR vo Tetovo !! Cena po dogovor !!!!

Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2 Atraktiven stan ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 05:59Shuma (Korija) za talpi i daski

Се продава шума (корија) за производство на маси и столици во Домаќин...


16.200 €
или предлог цена
Денес 00:02Jap lokal me qira / Davam lokal pod naem

Jap lokal 60 m² me qira ne Tetove ne bllok 77 me pamje nga ruga 107. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 19:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 Tetovo. ______...


69.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava plac vo Zhelino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac so objekt vo Zhelino vo Tet...


55 €
или предлог цена
Вчера 18:37  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


112.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:29  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

Lokali jepet me qira në qendër të Tetovës

Jepet lokal me qira dhe shitet në qendër Lokali gjendet në rr.strash...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 14:42Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:24Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 13:30Se izdava kompletno namestena kuka

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул ...


990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Stan so dve spalni vo Blok 70 po super cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna VEĆE NAMALENA CENA! POVELETE ...


50.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00CHANAK PRODAVA fenomenalen NOV stan so 2 spalni

🆕🆕🆕 ATRAKTIVNA pounda vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 SE PRODAVA komplet...


66.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


169.998 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 06:21Se prodavaat stanovi vo izgradba na Industriska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 23:11Se prodava kukja vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Brvenica, Tetovo. ____...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мај 23:11Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad/Ilinde...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 23:09Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 23:08Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo. _...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 23:08Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 23:08Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:54Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
31 мај 19:50Garsonjera

Se izdava soba so kujna kupatilo i wc na prizemje vo kukja na ulica 1...


6.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Соби

31 мај 17:14Se prodava stan so 1 spalna na Potok

🆕🆕 🆕 vo agencija CHANAK SE PRODAVA stan so edna spalna na 3 kat n...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 14:19Se prodava stan vo blizina na Bolnica vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo blizina na Bo...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 11:01Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 11:01Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 11:01Nova kukja plus pomala kukja na Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na na dve kukji mala i golema vo na...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мај 10:59Se prodava renoviran stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


87.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:59Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad/Ilinde...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:57Se prodava stan vo blizina na Mema / Ilindenska vo Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Mema na Ilind...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:57Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:57Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:57Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo blizina na...


56.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:56Se prodava stan vo Potok, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija, Potok vo Tetovo...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 мај 10:54Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo vo bliz...


73.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
80.300 €
Тетово

Станови

31 мај 10:53Depciste

Se prodava imot so kukja vo selo Depciste na 200 m od patot Tetovo -V...


110 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

31 мај 07:04Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам