721 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

13 мар 23:40Промовирано

Kukja so prekrasen dvor

Novi sliki sleduvat... VIBER Broj (Germanski broj) : +4917682195291


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

Restoran kompletno opremen

Se izdava kompletno opremen restoran, spremen za rabota. Povrsina 40...


4 €
или предлог цена
20 јул 16:21Промовирано

ДУЌАН ВО ЦЕНТАР -ВЕЛЕС

Се издава дуќан во центар на Велес, непосредно до судот со излез на г...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 19:27se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:38Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 13:12Se Izdava Dukjan - (Odlicna Lokacija)

Se izdava dukjan za povekje informacii javete se na 076-427-990 Odli...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 13:00Се продава дуќан 50 м^2. Цена по договор!

Се продава дуќан во тргвоски центар Велес. Дуќанот е 55 м^2, комплетн...


40.900 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 11:09Se prodava/izdava dukjan vo centar na Veles

Se prodava dukjan vo centar na Veles do sudot 37 m2. WC plus ostava ....


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 10:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 09:46Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 1 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 1 на 2 кат, во центар на Велес од ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 09:33Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 3 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 3 на 2 кат, во центар на Велес од ...


350 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 09:33Niva vo okolinata na Veles

Се продава нива во околината на Велес, поточно село Кочилари, таканар...


2 €
или предлог цена
Денес 06:10KUKA VO VELES

Prodavam kuka vo Veles-na Sokolana. Vo blizina na gradskiot pazar i ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 22:20Plac vo naselba Otovica

Cist Imoten list, so povrsina od 3000 m2,vo blizina na Velesko Ezero....


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:04Dukan vo centar na Veles

Se izdava dukan vo centar, povolno!


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Велес

Дуќани

Вчера 18:03Се продава деловен простор 60м2 во центар кај Охридска банка

Се продава деловен простор од 60м2 во центар на Велес во близина на с...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:25СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 17:15Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 16:56IZDAVAM GARAZA - Na sproti Gimnazija !

Se izdava Garaza na sproti Gimnazijata , pod kompleksot kafulinja ! ...


1 €
или предлог цена
Велес

Гаражи

Вчера 16:56Се продава еднособен стан

Се продава еднособен наместен стан , 41квадрат + 8 квадрати подрум. ...


11 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:53Se izdava nov namesten 3 soben stan

Se izdava nov namesten 3 soben stan kaj policija..NE SE PRODAVA 076 ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:05Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


19.000 €
или предлог цена
Вчера 12:55Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:30Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:09Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


17 €
или предлог цена
Вчера 10:25Се продава МЕСТО/НИВА/ПЛАЦ

Се продава место 1901м2 Во Башино Село во близина на бензиска пумпа С...


7 €
или предлог цена
Вчера 09:44SLOVENSKI Roletni Kapaci Prozori

Novi nekoristeni


1.234 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 09:39kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 377 577 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 09:37Се издава деловен објект(дуќан) во Велес

Дуќанот се наоѓа наспроти касарната Алексо Демниевски во Велес, наспр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

11 авг 19:45СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 авг 19:26Deloven prostor-centar Veles

Se izdava prostor,dukan vo neposredna blizina na sudot.so dve wc,pros...


По Договор
или предлог цена
11 авг 16:15Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
11 авг 15:34Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obv...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 авг 10:58Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
11 авг 10:25Niva

Парцелата се граничи со бензиска пумпа бр. 072 - Макпетрол. Која се н...


По Договор
или предлог цена
11 авг 10:25Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
11 авг 09:20Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

11 авг 08:01IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


3 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4 €
10 авг 20:25SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
10 авг 19:22SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ PAZARO...


61.500 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

10 авг 19:22Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 авг 19:13Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
10 авг 17:09Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам