69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам професионална опрема за угостителство

Професионални машини на лагер (цените се под сликите од машините)


1 €
или предлог цена
Вчера 09:54ENDURANCE LED LASER ENGRAVER 20W

Se prodava Endurance LED laser engraver koristen nekolku pati za hobi...


500 €
или предлог цена
01 јун 20:16Ekscentar pnevmatska presa 63 t

Se prodava odlicno zacuvana ekscentar pnevmatska presa od 63 tona. Mo...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:18Masinska makaza

Se prodava masinska makaza vo ispravna sostojba. Dolzina na secenje 2...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:17Se prodava punkt aparat

Se prodava punkt aparat vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
29 мај 08:17Prodavam masini za mermer RONIX

Prodavam novi masini za mermer od firmata Ronix


120 €
или предлог цена
27 мај 19:54Masina za busenje voda

Se prodava masina za busenje voda. Tode 071 231 194


1 €
или предлог цена
26 мај 10:43Profesionalni spojki - iglicki

Професионални спојки - иглички. Идеално за сите ваши потреби за заклу...


750 МКД
или предлог цена
22 мај 11:06Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


500 €
или предлог цена
22 мај 08:43Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212669m...


1.500 €
или предлог цена
22 мај 08:43Komori za ladenje,povolno

Prodavam dve komori za ladenje ,edna od 50m/3 ,paneli 18sm ,cena4500€...


1 €
или предлог цена
22 мај 08:42Elektromotor koncar 15 kw,2920 obrt,

Imam i el.motori so rediktori(29 obrtai /min)trofazni,i razni drugi d...


350 €
или предлог цена
22 мај 08:42Breneri na nafta

Prodavam breneri na nafta,3 kom.info 078212669


250 €
или предлог цена
22 мај 08:42Se prodavat trofazen elektro motor

Se prodavat 4 trofazni elektro motori 2 se pomali 2 pogolemi karakter...


По Договор
или предлог цена
18 мај 23:19INDUSTRISKI APARAT ZA VARENJE

APARATOT E ORGINAL ERLIKON TROFAZEN KUPEN OD SFAJCARIJA NAMENET ZA R...


300 €
или предлог цена
20 апр 00:09Klipni kompresor atlaskopko 4.5m³ so rezervar

Moze zamena za kola 078231779


По Договор
или предлог цена
10 апр 15:55Korpa za kopanje

Vo ispravna sostojba,mozi zamena za korpa,sepa za trupci


1.100 €
или предлог цена
05 апр 20:03Нови Пневматски Цилиндри - Пневматика

Се продаваат нови пневматски цилиндри Изработуваме цилиндри во било ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 07:04Masina za busejne bunari f170mm elektricna do 18m

Moze zamena za kola 078231779 Pogoda za vo dvorcina vajgajne voda ...


По Договор
или предлог цена
27 фев 19:23Pneumatski vozdusni klipovi

Klipovi na vozduh, dva se novi, yugoslovenski kvalitet


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 19:56Profesionalna Masina za pod

Masina za otsranuvanje na parket pvc podovi i ostanato


350 €
или предлог цена
05 јан 14:08Машина за чистење Hako EB-450/530

Машина за чистење Hako EB-450/530


1.500 €
или предлог цена
28 дек 06:11digalka Haulotte Optium 8

Бренд Haulotte Тип Haulotte Optium 8 Сериски број CE113656 Е...


5.000 €
или предлог цена
28 дек 05:37Apkan I valci za kroven lim

Kontakt na 076469736


1 €
или предлог цена
24 дек 23:08Хидраулични агрегат 3kW 24V за чистачи за снег

Продажба на нови хидраулични агрегати 3kW 24V за чистачи за снег како...


По Договор
или предлог цена
02 дек 20:07НОВ Хидрауличен агрегат

Продажба на нови хидраулични агрегати. Изработка на хидраулични систе...


1 €
или предлог цена
31 окт 14:203D Vakum presa za PVC folija

****** 070 278 111 ***** 3d Vakum presa za PVC folija 2020 godina ,...


12.000 €
или предлог цена
10 сеп 13:00Izvedba na probno-eksploatacioni bunari !

- Изведба на пробно-експлоатациони бунари за вода со дијаметар фи 220...


1 €
или предлог цена
09 јул 18:31Busenje na Bunari za voda !!!

- Изведба на пробно-експлоатациони бунари за вода со дијаметар фи 220...


1 €
или предлог цена
09 јул 18:31TRANSTIG /FRONIUS-2000

✅zavaruvanje ✅tig ✅argon trans tig 2000 FRONIUS DC 200amp so pistol...


350 €
или предлог цена
02 јул 13:12Agregat Za Struja Industriski!!!!

Agregat Za Struja Industriski!!!! 2KW


230 €
или предлог цена
30 мар 16:31Freza

Prodavam dve frezi 800 eur i 1000 eur 076488840


1.000 €
или предлог цена
24 јан 14:13Se prodavaat masini za proizvodstvo na armaturni mrezi

Se prodavaat komplet masini za proizvodstvo na armaturni mrezi Konta...


По Договор
или предлог цена
14 ное 06:06Itno se prodavaat ekscentar presi

1. Avtomatska ekscentar presa snabdena so odmotuvac-kotur, ispravuvac...


15.000 €
или предлог цена
17 јул 22:00Avtomatska ekscentar presa 160t odlicna sostojba

Avtomatska ekscentar presa snabdena so odmotuvac-kotur, ispravuvac, d...


8.750 €
или предлог цена
17 јул 21:59Avtomatska ekscentar presa 125t Germanska

Avtomatska ekscentar presa snabdena so odmotuvac, ispravuvac, dodavac...


4.550 €
или предлог цена
17 јул 21:59CompAir Kompresor/susara/rezervar 22kw/1500L

CompAir L22-10 kompresor informativni ceni na novo CompAir L22…...


3.500 €
или предлог цена
17 јул 21:58Pakerka so termosobiracka folija

Работниот процес на овие машини се базира на принцип на паралелни о...


700 €
или предлог цена
10 јун 13:55Masina za premotavanje

Se prodava masina za premotavanje na folija za domakinstvo. Na istata...


800 €
или предлог цена
10 јун 13:48VASLIN 1000 - Avtomatska Presa

Автоматска Преса VASLIN за грозје, се полни со муљач се затвaра и пон...


2.700 €
или предлог цена
18 мај 14:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам