Скопје Центар
                   
1499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fasadi

Vrsime izvedba na termo fasadi,gips,plocki,kamen Za poveke informaci...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:56Промовирано

TAXI NIS SKOPJE NISH. ТАКСИ НИШ-СКОПЈЕ (+389) 071361822

Za bilo koja destinacija javete se ke se dogovorime. Taxi za niz Mak...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Iskop temeli podrumi mini bager vibro zaba tampon zemja

Iskop Temeli Kanali Podrumi Shahti Drenaza Uderuvanje dvorovi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 00:39Кошулица машинска

Изведуваме цементна кошулица со пумпа и хеликоптер. 075 441 545 Да...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 00:00TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21GIPS K. MOLERAJ FASADII DEKORACII 078213885

BRZO KVALITETNO I EFTINO Montaza na Gips Karton (knauf) SPUSTENI PLAF...


1.111 €
или предлог цена
Вчера 17:47Moleraj Farbanje Gletovanje Knauf

Vrsime sekakov vid na molero farbarski uslugi farbanje na sekakvi pov...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:35Selidbi selenje preselba preselbi transport prevoz

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:23otpusuvanje na odvodni cevki

masinsko otpusuvanje na odvodni cevki pod voden pritisok montaza na...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:11masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:11PREVOZ SELIDBI TRANSPORT

.Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Изработка на магистерски, дипломски, семинарски

Помош при изработка на магистерски, докторски, дипломски и семинарски...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:28Поправка на сите видови на лаптоп и десктоп компјутери

Поправка на сите видови на лаптоп и десктоп компјутери. Чистење и мен...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:00Hemisko cistenje na mebel i vozila Xtreme / Хемиско чистење

Не дозволувајте нечистотијата и бактериите да бидат во вашиот дом или...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:31TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18TAXI SKOPJE PREVOZ TAKSI ТАКСИ (+389) 071361822

Za bilo koja destinacija javete se ke se dogovorime. Taxi za niz Mak...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00☆Реновирање На Станови Куќи И Деловни Простории

☆Армирачки Работи ■Столбови  ■Носачи ■Тераси ■Скали ☆Ѕидарски Ра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 13:00Огради Потпорни Ѕидови & Ѕидање

●Изработка на бетонски огради ●Изработка на потпорни ѕидови ...


14 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00Izrabotka na kosulici masinsko I racno

Ненко Инвест Машинска изработка на цементна кошулица За подетални и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 13:00TAXI NIS SKOPJE NISH. ТАКСИ НИШ-СКОПЈЕ (+389) 071361822

Za bilo koja destinacija javete se ke se dogovorime. Taxi za niz Mak...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Renoviranje Izolacija Gips karton Glet Mreza Moler Stiropor

Професионално реновирање на вашите простории: -Реновирање: рушење, к...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00MOLERAJ GLETUVANJE GIPS RUSHENJE KOMPLET RENOVIRANJE

Vrshime slednive uslugi: Moleraj(Dekorativni Tehniki) Gletuvanje G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00DEZINSEKCIJA LEBARKI BOLVI BUBASVABI KVALITET DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00GLUVCI STAORCI MRAVKI DERATIZACIJA DEZINSEKCIJA KVALITET VRV

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00RUSENJE SO HILTA ISFRLENJE SUT BRZO I EFIKASNO NAJ EFTINI!!

Naj brza i naj efikasna ekipa za rusenje i isfrlanje na sut br za k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00Termo fasadi-Knauf

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Moleraj Najeftino Krecenje

078/200/383 Krecenje belo ( 45 denari ) so vas materijal. U boja (7...


45 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Fasadi

Vrsime izvedba na termo fasadi,gips,plocki,kamen Za poveke informaci...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Професионална Изведба на Водовод и Канализација

Фирма со повеќе од 30 год искуство во изведба на објетки фаза водовод...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00BEST RENT A CAR - FORD FIESTA

BEST RENT A CAR OFFER NEW FORD FIESTA 1.2 PETROL MANUAL 2017 NEW FI...


28 €
или предлог цена
Вчера 12:51SUDSKI PREVODI NA SVEDSKI HOLANDSKI DANSKI FINSKI JAZIK

СУДСКИ ПРЕВОД НА ШВЕДСКИ, ХОЛАНДСКИ, ДАНСКИ, ФИНСКИ И ДРУГИ ЈАЗИЦИ ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:42HORTIKULTURNO UREDUVANJE...

***HORTIKULTURNO UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA SEKAKVI DVOROVI, PARKOVI,...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 12:27UREDUVANJE DVOROVI

UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI PO NAJNISKI CENI


1 €
или предлог цена
Вчера 12:27Izvedba na Krov-Sanacija i Renoviranje na Krovovi

So dolgo godisno iskustvo vo gradeznistvoto, i so nas profesionalen t...


3 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22RUSENJE,KRSENJE,BUSENJE CISTENJE,ISFRLANJE SUT i dr.

Gi vrsime slednive uslugi: 1.Vadenje plocki,parketi,laminati 2....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 12:20TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20Izrabotka na Site vidovi na =KROV=POKRIV=

Profesionalna Ekipa gi izveduva slednive raboti =Izrabotka na Site...


3 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19МУЗИКА ЗА ПРОСЛАВИ - AKUSTICNA MUZIKA

Правите Свадба, Веридба, Мекици или некој важен настан за вашите најб...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

Вчера 12:08ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ - ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1.799 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05Iskop pesok tampon zemja humus

Vrsime Iskop i Transport na zemjeni raboti Imame sekoj vid na Pesok ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:56СОЛУН ТАХИ СОФИЈА ТАКСИ БЕЛГРАД ТИРАНА ПРИШТИНА TAXI TAKSI

SKOPJE-SOFIJA ( AIRPORT ) SKOPJE-SOLUN (AIRPORT) SKOPJE-HALKIDIKI...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:28TAXI PREVOZ TAKSI OHRID (+389) 071361822

SKOPJE-OHRID SKOPJE-SOLUN ( AIRPORT ) SKOPJE-SOFIJA ( AIRPORT ) ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:28Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам