Скопје Центар
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

yamaha r125

se prodava yamaha r125 2021va registriran cela godina so garancija no...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:02Motor Peugeot Satelis 250cc

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so po...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:35Suzuki RMZ 250

Се продава Suzuki RMZ 250. Направен е сервис во машина, сменето масло...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:07DOMAKINSKO VOZILO SE MENUVA ZA MOTOR MOZE I SO MOJA DOPLATA

MITSUBISHI SPACE STAR 1.9 DCI 115 KS 2002 GODINA REDIZAJN 4 NOVI NEV...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:14YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:34Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:31HONDA DOMINATOR 650cc

Prodavam HONDA dominator 650cc vo odlicna sostojba Ne farban...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 12:35Kupuvam mk dokumenti za aprilija scarabeo

Baram soobrakajna ili komplet so ram od aprilija 125/150 cm3 075 651...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 11:36Suzuki RMZ 250cc

Suzuki rmz 2009god napraven kompleten remont vertex klip,kariki,klipn...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 06:46Piaggio Beverly

Motorceto e dobro so 37 000km realni Smeneto ulje motul Filter, ka...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 06:46Yamaha MT07

Motorot e kupen i odrzuvan vo Moto Azzurro, jas sum mu prv sopstvenik...


7.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 16:14Beverly 300 HPE 2022

Nov, so golem vizir, kufer, tucano urbano kebe !


5.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 13:04Prodavam kaisi za can am Atv 650/800/1000cc

Prodavam kaisi za Can am Atv 570+/650/800/1000cc vrsam I promena na i...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 12:06PRODAVAM TORBICA ZA MOTOR PRO- BIK

PRODAVAM TORBICA ZA SITE MOTORI ORGINAL PRO- BIK .NOVA NEKORISTENA ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 јан 10:17KTM exc 400 enduro

Fabricka sostojba, mnogu zacuvan, mnogu oprema, alanser, stender, far...


3.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јан 23:03Ducati xDiavel S

Ekstra motor, x Diavel S, somax nivo na oprema. 2018g Sissy bar, vi...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 јан 22:43Se prodava Yamaha Majesty 400cc

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km Restiran do M...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 20:00Bmw C650 Gt

Se prodava motor Bmw C650 Gt. Godina na proizvodstvo 2012 so pominato...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 15:36Honda CBR500R ABS

Prodavam Honda CBR500R , kupen i redovno servisiran vo makpetrol, ne ...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 09:38APRILIA SCARABEO 500 MENUVAM PRODAVAM

APRILIA SCARABEO 500, odlicno ocuvana na MK dokumenti, korektno vozil...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јан 11:34Fabricki, potpolno novi aspusi za YAMAHA

Prodavam novi, vo fabricko pakuvanje auspusi za YAMAHA drag Star 1100.


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јан 08:55Derbi GP 250i

Se prodava Derbi 250kubici, napraven servis. Motorot nema pominato ...


2.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

27 јан 07:22Honda CRF250 4T 2017

Se prodava Honda CRF250R 2017 GODINA , vo odlichna sostojba, moze da ...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јан 14:16Motor 150ka

150 kubika motor nov akumulator, novi gumi i novo sediste. Ne pali od...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 јан 08:22Алуминиумски рачки за кумплунг/кочница

Се продаваат алуминиумски рачки за кумплунг и кочница (или лева рачка...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 јан 15:55Qart 250cc ATV - Registiran pali vozi

Qart 250cc Servis praen Sve e smeneto Servisirano Mal Golem ser...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 23:50Honda Nc700x / Nc 700 x

Одлично сочуван, редовно сервисиран!


5.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 23:06Bmw c650 gt

Motorot e vo odlicna sostojba .


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 08:46Suzuki rmz 450 godina 2016

Info viber 0038971761664


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 јан 07:28Honda Cbr 250 replika vo odlicna sostojba

6.000 km pominati 2018 godina 5 brzini 250 kubika 2 novi gumi Sc...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 јан 18:49Segway Snarler 600GL

Segway Snarler 600GL 2021 - 1700km - Registriran - Servisiran - EPS ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 14:36YAMAHA X-MAX 400 - TECH MAX 2020

PRODAVAM YAMAHA XMAX 400 / TECH MAX MODEL SKUTEROT E KUPEN OD MOTO AZ...


7.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 14:01Kymco

Kymco Agility 150 4T 2017 GOD vo super sostojba extra socuvan od prv ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

22 јан 12:09Honda CRF 450 2011god

Honda CFR 450 2011 godina Injection, nov klip vertex, novo lance pro...


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 јан 15:28Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 јан 09:23Custom Harley Davidson 1200ccm

Без замени. Контакт по емаил.


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јан 20:03SUZUKI Intruder VZ 800

Motorot e kako nov zosto celo vreme e garazhiran i odzhuvan. Prva r...


6.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јан 16:06CF Moto 125cc

Cf moto 125cc vodeno ladenje 14000km pominati pali vozi nov akomu...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 јан 19:10Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 54 rabotni saati ima vo momentov ...


2.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 јан 13:24Se prodava motor Hyosung GV650 2007 god

Motorot e odlicen servisiran i registriran do 06.2023 god. Cena 3599...


3.599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 јан 16:09Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам