Струга
                           
333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava zemjiste na patot Ohrid-Struga (Mislesevo)

Se prodava zemjiste so povrisina od 3315 m2. Zemjisteto se naoga na m...


По Договор
или предлог цена
19 мар 12:04Промовирано

Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste.


35 €
или предлог цена
Денес 08:04Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


88.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
90.000 €
Струга

Станови

Денес 07:41Baram stan pod kirija za dolg prestoj

Baram stan ili kuka pod kirija vo Struga Po moznost vo okolinata kaj...


10.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 20:32  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:50Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 16:20Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

Вчера 16:20NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


790 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
900 €
Струга

Станови

Вчера 14:40Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Струга

Станови

Вчера 13:48Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 13:20Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 13:20Shitet pllac 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge

Shitet pllac prej 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge.Cmimi 300 euro p...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 13:19FOR. RENT

Se izdava na podold period namesten Jepet me qira per perjudh me te g...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan kaj Fatitrejd Struga

Se izdava stan kaj Fatitrejd struga 66 m2 stanot i 46 m2 terasa za po...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:12Stan vo Struga

Vo plavi lameli -Stanot e kompletno renoviran 2020-ta i ne e koriste...


81.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
83.000 €
Струга

Станови

Вчера 10:00Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga opremen so video n...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 09:11Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:07Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
20 мар 22:37SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

20 мар 14:48se prodava niva 530 m2

Se prodava niva na stariot pat od struga za ohrid kaj rekata sateska ...


1 €
или предлог цена
20 мар 10:12Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


61.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.000 €
Струга

Станови

20 мар 08:31SE PRODAVA PLLAC VO STRUGA 200m OT NABIZI

SE PRODAVAT PLLAC BLIZU DO NABIZI VO HLLAVNIOT PAT PLACOT E SO DOLU...


100 €
или предлог цена
19 мар 22:23Se izdava dukan vo centarot na Struga

Se izdava dukan od 40m2 vo centarot na gradot na glavnata ulica vo St...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

19 мар 20:21Se izdava stan so veceri

Se izdava stan vo Struga blizu Versus plazata so pogled kon ezero, se...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 15:38PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
19 мар 12:25Se prodava zemjiste na patot Ohrid-Struga (Mislesevo)

Se prodava zemjiste so povrisina od 3315 m2. Zemjisteto se naoga na m...


По Договор
или предлог цена
19 мар 12:04Shiten 15 trolle ( pllace)/Se pradavaat 15 placevi so dozvol

Shiten 15 trolle ( pllace) per nderim me leje te cilat ndodhen perbal...


По Договор
или предлог цена
18 мар 07:35СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


60.000 €
или предлог цена
17 мар 10:23СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


6 €
или предлог цена
17 мар 10:23СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


4 €
или предлог цена
17 мар 10:23Se iznajmuvaat ToJaGo Apartmani vo Struga

Se Prodavaat ili iznajmuvaat Apartmani vo " ToJaGo Apartmani " vo ...


26.000 €
или предлог цена
Струга

Соби

16 мар 22:23SE PRODAVA STAN

se prodava stan na ul.Marsal Tito kaj" RAMSRORE, " stanot e na5-ti ka...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 17:08Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


100.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 15:24SE IZDAVA STAN

Se izdava Stan od 57 m2, za kratok - PRENOCUVANJE ili podolg prestoj ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

16 мар 13:16Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem i SE PRODAVA deloven prostor od 700m2- poraneshna ...


3 €
или предлог цена
15 мар 22:48Odlicen stan na ubava lokacija

stanot se naogja na ubava lokacija na 4 ti sprat ima dnevna, kujna so...


59.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 21:31Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
15 мар 20:36niva vo selo livada

zemjiste od 4100km2 sred selo livada. 12evra po m2. cenata e fiksa. p...


50.000 €
или предлог цена
15 мар 19:08se prodava zemjishte

se prodava zemjishte zad ambulantata vo selo Livada. kvadratura 4100k...


50.000 €
или предлог цена
15 мар 19:08Apartman vo Struga-Eurotel

Se prodavaat dva apartmani vo Eurotel-Struga, eden na prv sprat, vtor...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 мар 16:05Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам