Гостивар
                   
2261 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:35Промовирано

Fiat Ducato Maxi

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice Registrirano do 13 09 2023


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 сеп 15:30Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

Bmw e87 116i 115kw benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:10Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


510.010.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:00Nissan almera tino

Full oprema Klima Rikvers kamera Komplet elektrika Novi Zimski gu...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:53MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:49Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:49Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:49SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:54VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012/2011g

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS 2012g VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅ DVOZONSKI KLIM...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:54Farovi

Farovi za passat 5.5 od 2004 god i stopovi.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:39Servis dellovi Mikseri-Betonski pumpi

Spare parts Concrete pump&Concrete Mixer: -BETONSTAR -Putzmeister ...


Денес 09:17Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:12Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:58VW Polo 1.9 TDI Sport 96 kw 130 ks

Cela god registrirana do 1 April 2022 Servisirana Smeneta turbina Nov...


2.899 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:38Mazda 5 TDI 2009 klimatronik 7 sedista

Servisirana, Registrirana do 5.2022 so zelen karton Mazda 5 2009 Dies...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:38Vw Fox 1.4 TDI klima

Cela god. Registracija do 12.2022 ServisiranA 1.4 TDI 51 kw Naj ekono...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:38VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac 170 HP 4x4 svajcarski

4 zimski gumi full oprema tempomat Борд компјутер Греачи во Седиш...


10.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:36Opel Corsa 1.2 kako nova 2007 svicarska kola

Registrirana do 02. 2023 god. garantirana originalna 165 000 km so se...


2.899 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:36Opel astra F stop svetlo 1991-1998

Stop svetlo za opel astra F , pasira na sedan i cabrio verzija, moz...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37HID Xenon Can-Bus 35W-Perfektna sostojba

Xenonot e koristen edna godina,izvaden e od kola,go prodavam zatoa st...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37Prikolka odlichna,moze zamena za mobilen tel.

Prikolka za kola, Prikolkata e vo odlichna sostojba,bez vlozuvanja,ni...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Вчера 21:36Ford Transit dizni , filtri , lager , jabucici , evtino

Ford Transit 2.5 diesel,od 1994-2000 god, delovite se novi originalni...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:36☆☆ VW POLO 1.4 TDI ☆ 51kw ☆ 2006 Godina ☆☆

☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆ ✔⭕ VW POLO 1.4 TDI 2006, NAJ DOBRIOT MOTOR ✔⭕ ...


3.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

Tam

Se prodava tam vo odlicna sostojba. Informacii 070 552 640


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 20:51  НОВ ОГЛАС

Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2014ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:58RaTkapni 15" VW

Orginaal Ratkapni 15" VW


30 €
или предлог цена
Вчера 19:47  НОВ ОГЛАС

Honda Civic 2.2 i-Ctdi 2006 - moze ZAMENA

Honda Civic 2.2 i-Ctdi 140ks, 2006 godina, Registrirana do Maj.2023, ...


5.295 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:42SAVA-MISHELIN 205 55 16 2019godina

Se prodavaat 2 gumi sava 2 gumi mishelin 205 55 16 perfektni 2019 god...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:09  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:07KTM DUKE 390 2016

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 5...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:07VW Polo 1.4 BENZIN/PLIN

Se prodava VW Polo 2007/6god 1.4 Benzin-PLIN, so atestiran Plin vp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:56Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:35Land Rover " Range Rover " SPORT HSE

Range Rover Sport HSE 3.0 Diesel 2013 na kniska 199.999km Registr...


44.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:35Mercedes A170

Mercedes A170 Benzin 185.000km Panoramen krov Kozen interier Reg...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:35Fiat Panda Delovi!!!

Delovi Podetalni info;071/347-591


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Se prodava Vespa LX125, 2010

Vespa LX125, 2010


2.500 €
или предлог цена
Вчера 15:42Elektricen trotinet. MS ENERGY E10

Trotinetot e vo odlicna sostojba kako nov. koristen 2nedeli, Max kmh ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:33Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:47  НОВ ОГЛАС

Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Вчера 13:00Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам