261 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung A52

kako nov staklo 075414590 075414590 075414590


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 512GB( CH )

Samsung galaxy z fold 3 5g 512 gb Neverlock(rabotit na site karti) ...


680 €
или предлог цена
Вчера 15:26iPhone 6 Plus 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 7 128GB

Kako nov, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 7 Plus 32GB

Kako nov, sledi so polnac.


130 €
или предлог цена
Вчера 12:19  НОВ ОГЛАС

iPhone 8 64GB

Kako novi, sledat so polnaci. RED & WHITE ...


130 €
или предлог цена
Вчера 12:17iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


240 €
или предлог цена
Вчера 12:17iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


320 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 €
Вчера 12:17iPhone 11 Pro Max 64GB

BLACK - Kako nov, sledi so polnac, battery health 96% - 460 evra. ...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Вчера 12:17iPhone 12 Mini 64GB

Kako novi, sledat vo originalno pakuvanje. RED & PURPLE ...


380 €
или предлог цена
Вчера 12:17iPhone 12 64GB

Vo odlicna sostojba, sledat vo originalno pakuvanje. BLUE & RED ...


450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
460 €
Вчера 12:16iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
Вчера 12:16Honor X7

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


140 €
или предлог цена
Вчера 12:15Honor X8 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 mes...


160 €
или предлог цена
Вчера 12:15Huawei P Smart Pro

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
Вчера 12:15Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


220 €
или предлог цена
Вчера 12:15Huawei Mate 20 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
Вчера 12:14Huawei P30

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Zabeleska: Puknati predno i ...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi so polnac. Podobrata verzija so 8GB RAM ...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:12Huawei P40 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. Podobrata verzija so 8GB ...


230 €
или предлог цена
Вчера 12:12OnePlus Nord CE 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


220 €
или предлог цена
Вчера 12:12Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi so polnac.


220 €
или предлог цена
Вчера 12:11Samsung Galaxy A53 5G

Vo dobra sostojba, sledi so kabel.


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Вчера 12:11Samsung Galaxy A80

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. Zabeleska: Puk...


160 €
или предлог цена
Вчера 12:11Samsung Galaxy S8 Plus

Kako nov, sledi so polnac. Zabeleska: Puknato predno staklo vo dol...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:11  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
Вчера 12:09Samsung Galaxy S20 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Вчера 12:08Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 12:08Samsung Galaxy S21 5G

PURPLE 256GB - Kako nov, sledi so polnac - 380 evra. WHITE 128GB -...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Вчера 12:08Samsung Galaxy S22 Plus 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 22 meseci.


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Вчера 12:07Vivo Y01, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


130 €
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 19 meseci.


150 €
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


280 €
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 11 meseci.


350 €
или предлог цена
Вчера 12:06  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi 11 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


360 €
или предлог цена
Вчера 12:05Samsung Galaxy A32 4GB RAM/128GB

Se prodava Samsung Galaxy A32 vo odlicna sostojba. Telefonot e vo ori...


7.000 МКД
или предлог цена
04 јун 22:07Nov Google Pixel 6 Pro

Prodavam nov Google Pixel Pro - Google Edition. Cloudy White. Telefon...


500 €
или предлог цена
04 јун 19:42Samsung Gear S2 Classic - Kako nov

Prodavam Gear S2 Classic, vo crna boja so kozni remcinja vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
04 јун 11:30Samsung S22 5G Kako nov

Prodavam Samsung S22 5G, Full pack, so garancija uste 15 meseci, sled...


500 €
или предлог цена
03 јун 23:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам