Струга
                           
327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 20:06Agape Vila Elen Kamen

VILA AGAPE Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ele...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Струга

Викенд куќи

Денес 18:41Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 16:47PRENTO Apartman vo strog centar

SLOBODEN OD 8mi avgust. Lokacijata na apartmanot e vo strog centar na...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 13:31Placevi na gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste idealno za investiranje Prodavam Zejmiste vo Struga...


1 €
или предлог цена
Денес 13:26Se prodava Stan vo centar 75m2 renoviran!

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 + mesto 22 m2, s...


64.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
65.000 €
Струга

Станови

Денес 13:00Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Денес 12:14Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 11:09Продавам земјиште во с. Радожда

Се продава земјоделско земјиште на 50 м од езеро. 15 евра за м²


15 €
или предлог цена
Денес 09:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se so...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:20Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:32ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ

Се изнајмува апартман (студио)во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ, на сам...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Струга

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:40Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja

Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja na 350 metri oddale...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 10:22Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 09:50Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 09:26plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

СЕ ПРОДАВА плац на 2837/61 со 3581 м2 ГРАДЕЖНАТА ПАРЦЕЛА 2837 С...


25 €
или предлог цена
Вчера 09:06Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
08 авг 23:55PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
08 авг 19:43Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 авг 18:18PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
08 авг 18:18SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
08 авг 18:16Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

08 авг 17:00Stan od 73m2 vo Struga

Se prodava stan od 73m2 vo Struga. Lociran e na ul.Veljko Vlahovič, ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 авг 16:59PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
08 авг 09:23Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
08 авг 08:54Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

08 авг 07:11СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

07 авг 18:11Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

07 авг 18:11Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


140 €
или предлог цена
07 авг 18:07Se prodava plac Elensko, Radozda

Plac vo Elensko, Radozda Sektor/Katastar za nedviznosti: Struga, Kat...


120.000 €
или предлог цена
07 авг 11:52Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

07 авг 11:38Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 авг 10:07Se izdavaat sobi 100 m od plaza

Sobite se na 100 m od plaza. Ima wi-fi...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

07 авг 10:06SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


35 €
или предлог цена
07 авг 10:03Shitet Shtepi - Prodavam kukja (vila)

Shtepi e re me obor te madh e rethekuar me beton dhe park jeshil Esh...


215 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

07 авг 01:24СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
06 авг 18:21СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
06 авг 18:21СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


40 €
или предлог цена
06 авг 18:20Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 13:47Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам