938 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56Промовирано

Staticen mini velosiped

Staticen mini velosiped 4000 i 4600 denari neotpakuvani


4.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:20теретана

комплет справи тежини шипки за цела теретана


100 €
или предлог цена
Денес 10:03TRSKA SO MASINKA

PRODAVAM TRSKA SO MASINKA ZA 600 DENARI


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

Денес 01:19  НОВ ОГЛАС

ZARA zimska jakna, broj 134, 8-10 godini

Prodavam ZARA zimska jakna, broj 134, odgovara na deca od 8 do 10 god...


15 €
или предлог цена
Денес 00:15Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


3.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 23:37Sprava za vezbanje

Се продава некористена справа за вежбање во перфектна состојба. Справ...


310 €
или предлог цена
Вчера 22:51LOVNA OPREMA

LOVNA OPREMA: Kombilizoni Letni i zimski. OD PRVITE 13SARI IMAM KOM...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Облека

Вчера 16:56Komplet Ednoracni Tegovi 40Kg i 2 Shipki

Se prodavaat ednoracni tegovi so moznost za vezbanje so razlicni tezi...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

Kimono za judo

Kimonoto e jako, nema ostetuvanja, nameneto za judo, karate i drugi b...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

Вчера 12:17Suplementi od USA

Site suplementi se doneseni od USA. Od poznatite brendovi RONNIE COLE...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

Вчера 12:10Prodavam novi rachki za m. bike

Prodavam novi rachki za m. bike


200 МКД
или предлог цена
24 сеп 22:17Prodavam MTB FOCUS

Prodavam MTB Focus Velosipedot ne e vozen poveke od 10 pati. Kupen e...


36.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 сеп 22:17ПРОДАВАМ ТРАМБОЛИНА

СЕ ПРОДАВА НОВА НЕКОРИСТЕНА ТРАМБОЛИНА СО ОГРАДА ДИМЕНЗИЈА 80 СМ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 21:47Kimono Bushido za Judo -185cm

Prodavam kimono za Judo, debelo tkaeno 700gr, za visina 185cm. Kimono...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

24 сеп 18:12Boks vrekja

Nova ne koristena 1,5m visina


3.250 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:30Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 сеп 17:02Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 сеп 17:02RASPRODAZBA NA POSLEDNI BROEVI

RASPRODAZBA NA POSLEDNI BROEVI CENA NA SEKOJA SLIKA PROIZVODITE S...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

24 сеп 16:11KOMPLET 500 DENARI. NEPOVTORLIVA PONUDA

KOMPLET 500 DENARI. NEPOVTORLIVA PONUDA SITE PROIZVODI SE NOVI!!! K...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

24 сеп 16:09TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 16:03Велосипед Waimanly со нови тркала 24", 10 брзини

Велосипед Waimanly десеттобрзинец, со нови 24" тркала, нови бандажи, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 сеп 14:15KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 11:45Asolo Revert GV женски планинарски чизми

Се продаваат Женски планинарски чизми АСОЛО бр. 37 1/2, GoreТex матер...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
24 сеп 08:07Mini Monokular 8x20 Portable Monocular

Mini monokular , prakticen, so mali dimenzii, lesen... Moze da se no...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

23 сеп 23:05Germanski Dvogled BRESSER 20 x 50 Coated Optic - Двоглед

Германско производство 20x50 168ft at 1000yds Coated Optic Што зна...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 сеп 23:03NOV! Zelen laser pokazuvac so tocka - se polni baterijata

Нов зелен ласер кој покажува линија со точка... иума батерија која се...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 сеп 23:03Adidas Terrex swift

Novi patiki ne noseni najnoviot model na adidas Broj 43 1/3


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Jogging / Чевли

23 сеп 16:36NAMALUVANJE!!! Ekstra kvalitetni kozni cizmi za planinarenje

IGNORIRAJ TE GO GORE NASLOVOT!!! Prodavam novi Salomon SpeedCross ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

23 сеп 11:00Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:00Se prodava pistol Zastava TT 9mm 70A

Se prodava pistol Zastava TT 9mm 70A - ne koristen. Samo za lica so d...


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

23 сеп 08:41HUMMEL original decki dres zemen po greska

Dresot e skros nov ni ednas neoblecen Zemen e po greska platen e 210...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Облека

23 сеп 00:30HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
22 сеп 21:42FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:41FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


85.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:41DIADORA EXESS 8.5 2,75К.С. 5год. Гаранција 2021г.Модел

Промотивно нов модел 2021г. DIADORA EXESS 8.5 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ...


77.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:40DIADORA EXESS 5.8 2.5 К.С 3ГОД.ГАРАНЦИЈА DIADORA ITALIA

DIADORA EXESS 5.8 НОВ МОДЕЛ ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ S...


62.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:39% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:39Horizon Fitness Oxford 6 Премиум Веслачка Машина 10Г. ГАРАНЦ

Horizon Fitness Oxford 6 Премиум Веслачка Машина Horizon Fitness Ger...


1.199 €
или предлог цена
22 сеп 21:38ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS 2.0 НОВО !!!

Нашиот нов Syros 2.0 cross-trainer се прилагодува индивидуално на гол...


799 €
или предлог цена
22 сеп 21:37Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам