34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Placеvi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:54Plac 1000m2 ILA

Се продава градежно земјиште во месност Ила Виница 998 m2 Маркица П 2...


35 €
или предлог цена
Вчера 00:34Placovi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
13 авг 18:37Градежно земјиште 744м2

Се продава градежно зејиште во индустриска зона Виница (парцела 8902/...


1 €
или предлог цена
12 авг 15:14Plac Niva zemjiste Vinica

Se prodava imot na lokacija mijanci na 100 m od benziskata el go so p...


1 €
или предлог цена
12 авг 01:13Se prodava mesto (plac) za gradba

Se prodava mesto (plac) za gradba so povrsina od 930m2 na vlezot vo V...


1 €
или предлог цена
10 авг 00:24Се продава нива - плац

Се продава нива - плац, погоден за изградба на викендица. Веднаш до р...


11 €
или предлог цена
09 авг 22:38PLAC vo Vinica

Na samiot regionalen pat vinica-berovo


30 €
или предлог цена
05 авг 00:33Se prodava orizna niva vo osojnica

Nivata se naogja blisku do selo Peklani pod KO BLATEC broj na parcela...


1 €
или предлог цена
04 авг 16:50SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lo...


По Договор
или предлог цена
31 јул 07:48PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, pla...


По Договор
или предлог цена
31 јул 07:48Plac vo industriska zona

Se prodava plac vo novata industriskata zona na regionalnio pat Vinic...


1 €
или предлог цена
20 јун 19:13Плац во Виница во м.в. Стара Река

Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2....


1 €
или предлог цена
11 јун 16:26Povolno niva na m.v.Sirinata vo Vinica

Se prodava niva KP.BR.11214, KO Vinica, so povrsina od 824 mkv, na m....


2.900 €
или предлог цена
22 апр 14:49PLACOVI VO SELO JAKIMOVO

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se n...


1 €
или предлог цена
09 апр 15:09Plac na vlezot vo Vinica

Placot se naoga na vlezot vo Vinica od kaj selo Leski. So imoten li...


1 €
или предлог цена
11 мар 15:16Се продава одличен плац

Се продава плац од 1047м2 во Виница во место викано Воден. Плацот е г...


По Договор
или предлог цена
19 јан 22:52Gradezna parcela vo mesnosta Ila (oznaka 3279)

Se prodava plac so golemina 3000 metri kvadratni, na 1km od avtobuska...


25 €
или предлог цена
09 јан 19:11Плац во Виница Индустриска зона со излез на магистрален пат

Се Продава одличен плац од 1500м2 во Виница во индустриска зона Исток...


30 €
или предлог цена
22 ное 20:20Povolno se prodavaat placevi VInica

Mnogu povolno prodazba na pet placevi vo mesto vikano Ila! Slobodni s...


28 €
или предлог цена
17 окт 20:36Se Prodava Niva

Se Prodava Niva od 2 dekari i 1 ar pogodna za izgradba na vikendica ...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 17:12Nivi niva zemjodelski prva klasa na edna brazda..

Se prodava niva na edna brazda pod voda prva klasa vo Vinecko pole ka...


По Договор
или предлог цена
17 авг 08:42Lozje

Se prodava lozje vo blizina na deponija vo s. Leski, poveke informaci...


1 €
или предлог цена
07 јун 09:56Se prodava plac

Se prodava plac vo s.Istibanja-Vinica kontakt: 078 663 336 cena po ...


1 МКД
или предлог цена
01 апр 16:55Плац за викендици

Се продава плац во место осојница за викендици близо до главен пат со...


1 €
или предлог цена
23 мар 12:36Се продава нива на одлична локација

Нивата се наоѓа на одлична локација во индустриската зона во Виница з...


1 €
или предлог цена
13 мар 18:42Се продава плац

Се продава плац од 450 м2, извршен ископ и се наоѓа на 20м од асфалти...


1 €
или предлог цена
04 авг 19:56niva kaj selo leski

Se prodava niva kaj selo leski se naoga pod kanalot Cena - dva deka...


1 €
или предлог цена
05 дек 20:12Se prodava gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica mv ILA na samo 500m od gradski...


1 €
или предлог цена
31 јул 20:08LOZJE

se prodava lozje blisku do deponijata kaj s.Leski poveke informacii...


1 €
или предлог цена
20 мај 11:37SE PRODAVAAT NIVI PO NOVIOT PAT NA LIPEC !

Se prodavaat tri nivi po noviot pat na Lipec 1 vo bukov rid - 6,5 de...


1 €
или предлог цена
26 јан 14:12SE PRODAVA NIVA VO MEANCI

Се продава Нива од 4560m2 во Месноста Меанци на патот Виница-Берово о...


1 МКД
или предлог цена
09 јан 21:23Лозје

Продавам викендичка (25м2) и 2 лозја со се род. Површина 2 декара ,др...


4.000 €
или предлог цена
29 сеп 15:26Plac vo industriska zona-GORICA

Prodavam urbaniziran plac na vlezot vo Vinica-GORICA so povrsina 3232...


14 €
или предлог цена
20 авг 10:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам