Брвеница
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЗЕМЈИШТЕ ВО С. БРВЕНИЦА

Се продава земјиште во с. Брвеница во вкупна површина од 420 м2 од ко...


309.960 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:28prodavam plac-niva na patot Cegrane Tetovo

Prodavam plac niva od 3351 m2 na samiot pat cegrane tetovo atar stenc...


1 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

27 јун 16:29Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce

Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce. Parcelite imaa vkupna p...


30 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

13 јун 09:31Продавам нива во градежен реон

Се продава нива - плац во градежен реон во Брвеница на 50 метри од ст...


20 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

11 јун 22:53Се продава нива во село Брвеница

Се продава плац во село Брвеница со вкупна површина од 1486 м2 во м.в...


20 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

29 апр 08:09Toke ne zone urbane

Локација: Radiovce, Тетово Shitet vend ndertimi ne zone urbane, afer...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

13 апр 16:24Plac (niva) na dobra lokacija s.radiovce

Plac vo selo radiovce so pat do mestoto Cena 30 evra kvadrat ne f...


30 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

17 мар 10:30Niva blisku do pat m.v. Bostanishte s. Miletino Tetovsko

Se prodava niva eden uborok (okolu1300 m2), na lokacija Bostanishte s...


15 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

11 мар 15:23Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce

Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce. Parcelata e so vkupna površ...


45 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

04 мар 09:44Parcela od 500m2 vo selo Brvenica

Se prodava parcela vo selo Brvenica. Parcelata ima vkupna površina...


30 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

20 јан 09:10Se izdava plac na glavniot pat vo selo Brvenica

Se izdava plac na glavniot pat vo selo Brvenica. Placot ima vkupna...


350 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

17 јан 08:38niva vo gradezen reon vo s,radiofce

se prodava niva vo selo radiofce vo gradezen reon so kvadratura od 53...


35 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

25 дек 17:44Se prodav plac

Se prodava plac od 384 m2 vo gradezna zona


38 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

04 ное 20:20Se prodava plac

Se prodava plac od 384 m2 blizu do glaven pat i do zito market Info ...


38 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

22 окт 08:53Se prodava niva kaj s.Tenovo

Nivata e skoro 2dekari kaj selo tenovo tetovsko Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

17 сеп 09:04Se prodava parcela vo selo Brvenica

🌄Se prodava parcela vo selo Brvenica.⁣ ⁣ Parcelata e so vkupna p...


25 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

02 јул 09:15se prodava 5000 m gradezno zemjiste

se prodava 5000m gradezno zemjiste na glavniot pat od brvenica kon ce...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

23 фев 21:22kupuvam plac vo brvenica

kupuvam plac vo brvenica moze i pomala kuca po moznost na glavniot pat


1.111 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

28 дек 20:58Се продава парцела од 3000 м2 на патот за Брвеница

Се продава парцела од 3000 м2 на патот за Брвеница. Парцелата е од...


130 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

30 јул 12:46Се продава парцела во Брвеница

Се продава парцела со вкупна површина од 7200 метри квадратни во близ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

09 фев 12:03Се продава нива - плац во БРВЕНИЦА

Се продава нива-плац во с. Брвеница, од 2000 м2 или на помали парцели...


1 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

19 авг 13:31Се продават ниви во село Милетино Тетовско

Se prodava niva vo selo Miletino na lokacija Budzak. 2045m2. Bosta...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

06 авг 08:15plac vo brvenica

placot se naogja kaj mlinot


19 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

29 сеп 16:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам