Кичево
                   
788 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:34



Промовирано

Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:32



Opel Corsa

Corsata e vo super sostojba pali vozi 1.2 motor benzin/plin vnesen vo...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:13



Mitsubishi Pajero

Najvisoko nivo na oprema


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:08



Mini Cooper 1.6 90ps 2005

Kolata e super , mal servis napraven pred dve nedeli ijle i site filt...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:06



Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.499 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:42



VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks

Golf 5 1.9 tdi 105 ks donesen licno od stranstvo go poseduvam 2 godin...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:52



AUDI A6 3.0 QUATTRO 4x4

Voziloto e vo perfektna sostojba motor menuvac .napraveni site servis...


7.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.800 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:31



MITCUBISHI OUTLANDER 2008/7 4x4 FULL EKSTRA

Џипот е во перфектна состојба без забелешки промемето и сменето се го...


7.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:31



GOLF 1.9 2007

Golf Plus 1.9


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:28



VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI-MOZE ZAMENA

Euro3 Za delovi Moze zamena za kola so mk tabli


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:07



Opel Insignia 2.0 cdti 160hp

Insignijata e vo odlichna sostojba redovno servisirana i odrzhavana s...


6.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:17



Touran 1.9 DSG 2008

Prodavam Touran 1.9 so DSG avtomatik 228.000km orginalni Servis nap...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:47



BMW X5 3.0 2007

Kolata e vo ekstra sostojba ne mu falit nisto Mnogu socuvana donesen...


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:47



Yugo

Jugo EFI. 1300 kubik plin atestiran registracija do kraj februar gumi...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:47



GOLF 1.6 TDI 2010/11

Golf 1.6 tdi uvoz Germanija vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:28



  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 Zamena golf


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:21



Opel Corsa 1.3 cdti Nov Uvoz

Opel Corsa 1.3 cdti klimatronik abs esp el stakla uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:10



Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:30



Land Rover discovery dizell ot CH kako nov

Land Rover ot shvajcarija mnogu ocuvan


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:11



  НОВ ОГЛАС

Toyota rav 4 kako nova 136ks ot norveshka

Toyota rav 4 so 100 posto orginal km ot norveshka mnogu ocuvana so ko...


9.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:12



Mercedes E350 CDI 4X4 air matik kako nov ot CH

Mercedes E350 4X4 plus air matik so golema navigacija kamera greaci n...


14.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:12



BMW 320d Xdrive automatic kako nova ot CH

Bmw 320d 4X4 ot shvajcarija sega donesena so vozenje golema navigacij...


16.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:12



Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


11.800 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:12



Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:50



AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:28



Ford Fiesta 1.4Tdci

registrirano servisirano mal i golem novi gumi podvozje ekstra euro...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:12



Delovi za ford galaxy

Delovi za ford galaxy 1.9 tdi moze i celo


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:18



Bmw e36 316i Karavan 1998 godina

Bmw e36 316i Karavan 1998 godina ✅️Atest plin reg do 09.2023 godi...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:12



OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO ZA VOZAC...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 07:57



ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN ILI NA PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO SO VASA DOPLATA ...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:57



Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:34



Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 00:24



Se prodava Kia Stonic 2020

Prv sopstvenik Garancija ushte 4 god Servis samo kaj ovlasten servi...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 22:29



Ford fiesta

Ford fiesta 1.1 1978 godina registrirana samo sofersajbna skrsena


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 21:38



Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 20:05



VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 20:01



AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 20:01



AUDI A3 2.0 TDI 2014 CH

2.0 tdi 150 ks. 154.000 km. so servisna kniska! full oprema uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 20:01



Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI 2010 година колата е со оригинал ки...


8.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 €
Кичево

Автомобили

30 мај 15:18



se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 мај 15:05



Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам