Тетово
                           
1315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07125...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

Денес 17:39Vikendica vo Popova Spaka

Se Iznajmuva celosno ili se Prodava -8 spalni -2 dnevni sobi -3...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

Денес 16:37Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 15:19Se izdava kompletno namestena kuka

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava stan 76m2 vo centar Tetovo

Se prodava stan NOVOGRADBA vo ajducko maalo Povrsina:76m2+14m2 pod...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 12:09Stan Kaj Tekstilno uciliste

Renoviran dvosoben Stan II SPRAT NOVI pvc prozori Izolacija na sid...


52.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:01Lokal vo centar Tetovo

Se prodava dukanot.Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti ved...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Денес 10:15Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:52Kukja od 372m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 372m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so tri kata...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:42Kukja od 264m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 264m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum ...


150.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:42Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so v...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:42Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo Tetovo

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo Tetovo. Delovn...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Денес 08:41Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:41Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 08:41KUKJA OD 210m2 VO TETOVO

Se prodava kukja vo Tetovo. Kukjata ima vkupna vnatrešna površina...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:41Se prodava kukja vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na muzičko učilište vo Tetovo! Se prodav...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:41Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:41NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Денес 07:17Jepet banes me qira 65 m Me Ashensor

Banesa eshte koplet e renovume .Dhe eshte e gashteme per Banim .Ka 2 ...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 22:49KUPUVAM STAN VO TETOVO

Kupuva stan vo Tetovo do 50 iljadi evra


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:01Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
Вчера 16:12Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 09:50PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:33Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 05:49Na atraktivna lokacija se prodava niva-plac

Ne rrugen regionale Tetove - Zheline shitet parcelle prej 2544 m-2 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:03Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 19:53Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 19:53Se prodava stan duplex

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan duplex so lokacija na bul. B...


81.900 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 19:53Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Centar vo T...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

06 фев 19:52Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 19:52Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 19:51Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 19:51Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


60.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
69.999 €
Тетово

Станови

06 фев 17:21Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација веднаш позади зградат...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 фев 10:43Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

05 фев 21:44Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
05 фев 21:35Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
05 фев 21:35Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

SHITET SHTÈPI TREKATÈSHE GJENDET TEK STADIONI I RI NE TETOVÈ KVADRA...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 фев 16:57GRADEŽNA PARCELA OD 4270 M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela T...


35 €
или предлог цена
05 фев 13:00GRADEŽNA PARCELA OD 18.300M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela ...


45 €
или предлог цена
05 фев 13:00Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам