Берово
                           
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva na Ablanica

Se prodava plac/livada/niva na Ablanica/Berovo vo gradezen opfat


5 €
или предлог цена
Денес 00:06Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Вчера 13:07Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
Вчера 12:49prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:49СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА

Хитно се продаваат три парцели на месноста Сливница - Беровско, со сл...


По Договор
или предлог цена
02 јун 18:45Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
31 мај 09:57Продажба на земјиште - Берово

КП бр.10946 со површина од 2434м2 во близина на преминот Клепало-БЕРО...


200 МКД
или предлог цена
30 мај 14:43ПРОДАЖБА на ЗЕМЈИШТЕ во БЕРОВО

Се продава КП бр. 3605 КО Берово во град со површина од 344м2 , парце...


4.500 €
или предлог цена
30 мај 14:42Apartman vo berovo

Se izdava nov apartman vo berovo ,vo centarot odma do crkvata. Se izd...


150 €
или предлог цена
Берово

Станови

30 мај 12:18Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

Вилата е 124 м2. Се наоѓа во туристичка-викенд населба Суви Лаки во б...


59.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

29 мај 14:25ПРОДАЖБА на ЗЕМЈИЖТЕ во БЕРОВСКО месност ФЕТА

КП бр.9393/1 и КП бр. 9394/1 КО БЕРОВО вон град , месност ФЕТА со п...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 19:20Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
27 мај 14:32Drveni Prozori so Dupli Krila i vnatresni venecijaneri

✅ Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и в...


1.000 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

27 мај 08:46Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica Minimalno prestoj vo vikendica...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

25 мај 20:42Se prodava deloven prostor na kejot vo Berovo

Se prodava deloven prostor na kejot vo Berovo pozadi ambolantata. Del...


4.500 €
или предлог цена
25 мај 11:13SE PRODAVA KUKJA NA BEROVSKO EZERO

Prodavam kvalitetno napravena kukja na Berovsko ezero , kukjata e 78m...


83.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

22 мај 19:07Atraktivna lokacija za izgradba na vikendica...

Mesto vikano Crven Breg vo neposredna blizina na crkvata kojasto e vo...


16.000 €
или предлог цена
16 мај 12:36Se prodava semejna kuka vo Berovo

Kukata e na prekrasno urbano i mirno mesto na pocetokot na gradot pok...


110 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

16 мај 10:36atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze zamena,si...


По Договор
или предлог цена
14 мај 23:42Apartman Bliznacki

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 17:52SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Se izdavaat luksuzni apartmani vednas do hotel manastir vo Berovo pov...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

11 мај 17:52SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

11 мај 17:52Апартмани Близначки

Апартмани Близначки се наогаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

11 мај 17:51SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

11 мај 17:51Stan vo Berovo

Se prodava stan vo Berovo vednas vo zgradata do policiskata stanica n...


По Договор
или предлог цена
Берово

Станови

11 мај 17:21Kancelarski prostor se izdava

Se izdava kancelariska prostirija vo centarot na gradot Istata se i...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 12:05Разработен бизнис објект

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima ...


300.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

10 мај 12:05Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero

prodavam plac vo Berovo . placot se naoga odma do asvalten pat,...


30 €
или предлог цена
09 мај 08:15Se prodava kukja vo Berovo

Odlicna lokacija na samo 5 minuti do plostadot na grad Berovo.


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

06 мај 13:00Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
23 апр 22:06Plac so Benzinska Pumpa

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
21 апр 22:29Бензинска пумпа со плац

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
21 апр 22:29Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште до регионален пат на локација беровско е...


130.000 €
или предлог цена
17 апр 16:03Градежно земјиште на Беровско езеро

Се продава градежно земјиште на Беровско езеро со маркица за градба 1...


По Договор
или предлог цена
14 апр 06:54Нова станбена зграда на ДГТ-Жикол во населба Карпош-Струмица

Нова станбена зграда на ДГТ-Жикол во населба Карпош, на ул.Мајка Тере...


800 €
или предлог цена
Берово

Станови

03 апр 13:00IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO VEDNAS DO HOTEL MANASTIR , A NA 1...


8 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

30 мар 08:34Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште во туристичка населба Аблани...


1 €
или предлог цена
29 мар 14:12Suvi laki centar

Za poveke info:+41765894021 watsapp Viber


155.000 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

27 мар 02:24Се продава нива

Се продава нива во месност Раскрсница во близина на Берово.


1 €
или предлог цена
25 мар 20:53NIVI,LIVADI,PASISTA,PLACOVI,REKI,SUMI

Se prodavaat: -nivi -livadi -reki -pasista -zemjiste pod zgrada ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам