57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva na Ablanica

Se prodava plac/livada/niva na Ablanica/Berovo vo gradezen opfat


5 €
или предлог цена
Денес 00:06Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
Вчера 12:49prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:49СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА

Хитно се продаваат три парцели на месноста Сливница - Беровско, со сл...


По Договор
или предлог цена
02 јун 18:45Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
31 мај 09:57Продажба на земјиште - Берово

КП бр.10946 со површина од 2434м2 во близина на преминот Клепало-БЕРО...


200 МКД
или предлог цена
30 мај 14:43ПРОДАЖБА на ЗЕМЈИШТЕ во БЕРОВО

Се продава КП бр. 3605 КО Берово во град со површина од 344м2 , парце...


4.500 €
или предлог цена
30 мај 14:42ПРОДАЖБА на ЗЕМЈИЖТЕ во БЕРОВСКО месност ФЕТА

КП бр.9393/1 и КП бр. 9394/1 КО БЕРОВО вон град , месност ФЕТА со п...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 19:20Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во месноста КЛЕПАЛО - БЕРОВО , во непосредна близи...


200 МКД
или предлог цена
27 мај 14:32Atraktivna lokacija za izgradba na vikendica...

Mesto vikano Crven Breg vo neposredna blizina na crkvata kojasto e vo...


16.000 €
или предлог цена
16 мај 12:36atraktiven plac na berovsko ezero

se prodava plac na k.p.10558/1 cela parcela e 8000 m/2 moze zamena,si...


По Договор
или предлог цена
14 мај 23:42Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero

prodavam plac vo Berovo . placot se naoga odma do asvalten pat,...


30 €
или предлог цена
09 мај 08:15Niva/plac vo Berovo Mitrasinchi Берово Митрашинци

Prodavam niva/plac vo Mitrashinci Berovo pogodno za vikendica/pcelari...


70 МКД
или предлог цена
23 апр 22:06Plac so Benzinska Pumpa

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
21 апр 22:29Бензинска пумпа со плац

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со...


1 €
или предлог цена
21 апр 22:29Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште до регионален пат на локација беровско е...


130.000 €
или предлог цена
17 апр 16:03Градежно земјиште на Беровско езеро

Се продава градежно земјиште на Беровско езеро со маркица за градба 1...


По Договор
или предлог цена
14 апр 06:54Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште во туристичка населба Аблани...


1 €
или предлог цена
29 мар 14:12Се продава нива

Се продава нива во месност Раскрсница во близина на Берово.


1 €
или предлог цена
25 мар 20:53NIVI,LIVADI,PASISTA,PLACOVI,REKI,SUMI

Se prodavaat: -nivi -livadi -reki -pasista -zemjiste pod zgrada ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 13:00Plac

Se prodava plac vo Ablanica na mnogu dobra lokacija do asvalten pat. ...


1 €
или предлог цена
21 мар 18:01Ливада на место викано Џерено

Се продава КП 6350 на место викано Џерено КО Берово- Вон град со вкуп...


1 €
или предлог цена
24 фев 14:17Ливада на место викано Лаго

Се продава КП 6008 м2 на место викано Лаго КО Берово-Вон град со вкуп...


1 €
или предлог цена
24 фев 14:11Ливада на место викано Блато

Се продава ливада КП 5324 на место викано Блато со површина од 2204...


1 МКД
или предлог цена
24 фев 14:03Ливада веднаш асфалтен пат Берово-Смојмирово

Се продава парцела бр.315 КО Берово со површина 1950 м2 веднаш до асф...


1 МКД
или предлог цена
18 фев 17:56Плац со куќа до Детска градинка во Берово

Се продава градежна парцела бр.2222 КО Берово во централно подрачје н...


1 €
или предлог цена
18 фев 17:39ЗЕМЈИШТА ВО МИТРАШИНЦИ БЕРОВО

Се Продаваат Повеќе Земјишта.-УПЛАШТА 5406м2 Бр.Парцела4358), БОГОДС...


1 €
или предлог цена
01 фев 19:52ПЛАЦ СО БОРОВИ ВО,, РИДИНИТЕ'' МИТРАШИНЦИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО-(ПЛАЦ) СО БОРОВИ ВО МЕСТО ВИКАНО-,, РИДИНИТЕ'' ВО С...


2.200 €
или предлог цена
01 фев 19:30Недвижен имот

Се продаваат: Три парцели-ниви засадени со сливи во близина на Манас...


10.000 €
или предлог цена
30 јан 07:28Plac vo Berovo Ablanica

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma...


18.000 €
или предлог цена
22 јан 12:23Se prodava livada na Berovsko ezero

Se probava livada na Berovsko ezero, pogodna za gradba na vikend kukj...


По Договор
или предлог цена
16 јан 09:02Обработливи земјоделски површини

Se prodavaat obrabotlivi zemjodelski povrsini: 1. Kolacina kp-3811...


1 €
или предлог цена
28 ное 20:54ШУМА 20 ДЕKАРИ И НИВА ВО БЕРОВО

ВО БЕРОВО СЕ ПРОДАВА ЈАСИКОВА ШУМА 20 ДЕКАРИ, И СЕ ПРОДАВА НИВА ДЕКАР...


1 €
или предлог цена
09 ное 21:10Се продава земјиште

Се продава земјиште 9472 м2 Катастарска општина Берово вон град, мес...


2 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава земјиште - парцели

Се продава земјиште - парцели катастарска општина Берово / Абланица...


10 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава земјиште

Се продава земјиште 2985 м2 Берово вон град , место викано Широк Дол...


2 €
или предлог цена
25 авг 22:18Се продава нива во близина на Берово

Се продава нива на месност Раскрсница до патот накај Абланица. Земјиш...


1 €
или предлог цена
12 мар 13:10Plac vo Berovo

Prodavam plac vo Berovo za kukja 1000 m2


1 €
или предлог цена
06 фев 19:52Плац од 1785м2 на Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


30.000 €
или предлог цена
29 ное 00:34Градежен плац Беровско Езеро

Центар за катастар на недвижности: БЕРОВО Катастарска општина: БЕРОВ...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 00:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам