Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trosed kako Nov “Simpo”

Klik Klak trosed kupen od Simpo 24.000 denari,vo kompletno funkionaln...


3.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:53Продавам два надушека

Дормео, два надушеци, 190на 90цм. 1500ден за двата.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:56Se prodava edinichen krevet so dushek / dusek komplet

Nema cela godina otkako e kupen, poradi nemanje prostor se prodava ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
7.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

14 авг 11:29Francuski lezaj so dusek

Poloven mu treba sanacija


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 авг 21:43Prodavam dve komodi

Za spalna komodi izuzetno ocuvani so edna polica.Cena po dogovor.


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

13 авг 12:42Prodavam krevet drvo metal

Prodavam krevet drvo metal,krevetot e rasklopliv lesen za transport, ...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 авг 11:34IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

12 авг 16:36Нов Антидекунитален душек

Се продава НОВ Aнтидекубиталeн душек, купен на 08.11.2019 од Медикус ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

11 авг 17:28krevet so dusek

prodavam nov krevet 200cm na 100cm dusekot, so iverkata od stranite p...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 авг 22:00Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:15Bracen krevet

vo odlicna sostojba dimenzii 1,80 x1,90 m vgradena fioka


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 17:08Se prodava francuski krevet extra

Se prodava francuski lezaj dupli dushek so dimenzii 2.20*2.00


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 11:47Dvokrilen plakar

proizvod na Meblo


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

01 авг 18:54Dvokrilen plakar so vgradena fioka

skoro nov


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

01 авг 18:49novi zakacalki za regal

Prodavam 2 novi zakacalki za regal od 60 do 120 cm so racka za spusta...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

31 јул 14:51Се продава Spalna soba

Cena po dogovor Tel : 077409928


1 МКД
или предлог цена
29 јул 11:41DORMEO Aloe Vera dushek

DORMEO Aloe Vera dushek Dimenzii 160x190 koristen 4 i pol godini P...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

24 јул 11:07Продавам два лежаи

Продавам два нови лежаи со сандак за постелина од 'СИМПO" Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

15 јул 13:02Se prodava edinichen krevet so dushek 200/100cm

Krevet malce koristen vo super sosotojba so dusek , 200/100cm Kontak...


7.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 јул 10:27СЕ ПРОДАВА ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ

Се продава перница за трудници, многу малку користена, квалитетна, ка...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

10 јул 23:28ЛАТОФЛЕКС

Хитно продавам нов некористен Латофлекс со димензии 190*160


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

10 јул 12:28Kreveti 200 x 90 so dusheci i fioki (3 kom)

Се продаваат 3 единечни скоро нови кревети 200х90, 150 еур по парче. ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

05 јул 11:14ПРОДАВАМ КРЕВЕТ

Продавам кревет кој не е многу користен.Купен е за 11 000 ден.Се наоѓ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

19 јун 15:02dusek 200x80

se prodava koristen dusek 200x80 - 500 den


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

19 јун 14:59Spalna

Se prodava spalna so dusek i skaf Bez tragi na koristenje Cena po ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 09:56Продавам шминкерница со огледало

Продавам шминкерница со огледало и неонско осветлување, со димензии ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

14 јун 14:17Плакар, комода и наткасни

Продавам делови од спална соба, словенечко производство. Може заедно ...


8.000 МКД
или предлог цена
12 јун 21:13Bracen krevet so Dormeo dushek i natkasni

Se prodava bracen krevet so radio, svetlo i natkasni, dushekot Dormeo...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

07 јун 15:37лежај во одлична состојба

Се продава француски лежај Еко кожа црна Со душек и сандак за скл...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мај 14:33Lezaj za Spalna so Dusek Simpo - Malku Koristena!!

Se prodava Lezaj za spalna so dusek Simpo, malku koristena – kako Nov...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 мај 14:42Prodavam spalna Dizajn fantazija

Plakar vo G / prav agol/ dve visoki komodi i dve natkazni! Dizajn fan...


500 €
или предлог цена
05 мај 00:49Naddušek Dormeo 200*140

Se prodava dormeo naddušek 200*140, koristen samo ednaš na kampuvanje.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

04 мај 09:04MONTAZA NA MEBEL

Montirame skakov vid na fabricki mebel spalni,kujni,detski sobi,sibe...


990 МКД
или предлог цена
08 апр 12:46Se prodava namestaj

Dva kreveti 200×90 Plakar


По Договор
или предлог цена
30 мар 10:37Лежај со душек

Продавам лежај со душек со димензии 200*120.Иверицата е со дебелина о...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

10 фев 19:52Се продава кревет

Се продава кревет без јога. Креветот е во одлична состојба. Контакт...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 фев 22:10спална соба со душеци, архаична

Се продава користена спална соба со душеци. Цена по договор. Борис те...


По Договор
или предлог цена
15 јан 19:32Нов душек Comodita Dream

Се продава нов душек Comodita Dream.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

13 јан 15:57Кауч

Голем лежај на спуштање


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

06 јан 11:48Се продава спална соба од Alples

Се продава кревет со латофлекс и оротопедски душек и плакарите од сли...


По Договор
или предлог цена
11 дек 16:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам