230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Plac vo selo falise glavni pat

Placot se noagja vo vlez na falise kaj evro kom Sirina 24 m Dalecina...


90 €
или предлог цена
28 мај 21:11Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
28 мај 15:43se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
28 мај 15:43Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe, blizina na ...


110 €
или предлог цена
28 мај 10:32Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
28 мај 09:36SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
26 мај 16:07Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
24 мај 10:00Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
24 мај 09:06Pllac - vo industriska zona - 2544m/2

Na regionalniot pat Tetovo - Skopje vo blizina na odpadite pred Misim...


65 €
или предлог цена
22 мај 16:30Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica vo Tetovo. ___...


50 €
или предлог цена
17 мај 17:39Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
17 мај 09:50Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 120 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


120 €
или предлог цена
15 мај 23:23Плац во населба Дреноец - Тетово

Се продава плац во населба Дреноец Во близина на градскиот стадион во...


51.850 €
или предлог цена
14 мај 18:23Лозје - Плац во населба Дреноец

Се продава Лозје - Плац Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градс...


14.850 €
или предлог цена
14 мај 18:23Se prodava plac Von Vardarska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Van Vardarska vo Tetovo. _...


299 €
или предлог цена
13 мај 11:30Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, na pat za Falishe ...


220 €
или предлог цена
12 мај 18:56Se prodava plac vo selo Saracino

Se prodava plac so kompletna dokumentacija za komunalii ZA POVEKE INF...


1 €
или предлог цена
11 мај 18:57Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
11 мај 17:30Se prodava plac na glavniot pat od Gajre vo Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na glavniot pat od Gajre vo...


39 €
или предлог цена
11 мај 14:34Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


220 €
или предлог цена
10 мај 19:20Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


27.000 €
или предлог цена
10 мај 09:49SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
09 мај 18:57Plac vo gradežen reon posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


1 €
или предлог цена
09 мај 17:21Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
08 мај 15:18Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
08 мај 15:18Niva vo Faliste

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. Parcela gjender 500m nga rruga kr...


По Договор
или предлог цена
08 мај 15:18Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


85 €
или предлог цена
06 мај 16:21Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


15 €
или предлог цена
06 мај 16:21Se prodava placot

Se prodava placot na patot Kon Palma Moll Tetovo Shitet placi ne Rr...


11 МКД
или предлог цена
06 мај 11:48Shitet toke ne f. Gajre / Se prodava zemjiste vo s. Gajre

Shitet toke ne f. Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej ...


25 €
или предлог цена
05 мај 13:00Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
02 мај 20:06Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


242 €
или предлог цена
02 мај 16:01TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 апр 15:49TWINS house- Se PRODAVA NIVA od 500m2 vo selo SIRICINO

Se PRODAVA Niva od 5000m2 na izlez od SIRICINO prema SHEMSHOVO. Ni...


23 €
или предлог цена
30 апр 15:49SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

Se prodava parcela smestena vo selo Neprošteno po najdobri uslovi! ...


51.900 €
или предлог цена
25 апр 09:46Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
21 апр 20:04Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
18 апр 12:36Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo Tetovo.(na pat ...


150 €
или предлог цена
18 апр 12:35Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


30 €
или предлог цена
13 апр 19:41Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам