Виница
                   
282 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q7 3.0 TDI 6+1 sedista

Na bg tablici moze da se carine Moze zamena


7.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:32MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:09Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:09SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:09OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.4TFSI AVTOMATIK

Audi a3 1.4tfsi 125hp Avtomatik Kolata e vo extra sostojba bez denar ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

Touran dsg

Touran dsg 2.0


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:15Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:05  НОВ ОГЛАС

Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00SUZUKI GRAND 1.9 ddis 4x4 FUL KOZA NAVI SIBER KAKO NOV

SUZUKI GRAND 1.9 ddis BRZI BAVNI 4x4 Reduktor 4H, 4H LOCK, 4L LOCK...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.199 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:33Alfa romeo 159 SW 1.9 JTDM 2006 g

Se prodava alfa romeo 1.9 JTDm so ful oprema redovno servisirana so p...


4.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 21:28MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


65.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 19:53NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


11.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 19:33SMART FOR FOUR 1.3B 2005G

Klima Servo Elektrika 4zimni gumi novi so 500km izminati Izminat...


2.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 19:13MAZDA CX5

Mazda CX5 registrirana cela godina mali zabeleski na sasija Mazda CX...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.800 €
Виница

Автомобили

25 ное 17:19Mitsubishi Pajero 2.5 4x4

Se prodava pajero 2.5 dizel 2003 godina uvezeno od italija gumi odlic...


7.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 13:51Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


799 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Виница

Автомобили

25 ное 13:50Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 13:50PEUGEOT 207 1.4HDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 216xxx km...


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 10:36FORD C-MAX 1.6D 2011

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 10:36BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 10:36MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 10:36MERCEDES C220 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Виница

Автомобили

25 ное 10:36Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 09:48Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Se prodava Audi A6 avant 3.0tdi quattro 2013g. So realni kilometri P...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 09:15VW scirocco

Se prodava vw scirocco - 1.4 TSI - 2010 god - 20****km - Uvoz ch...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 ное 02:16VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.900 €
Виница

Автомобили

24 ное 19:15LANCIA YPSILON 1.4 i 16v-08

Возилото е во перфектна состојба без дополнителни вложувања Инфо на...


2.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 19:14BMW 330 d-09

Возилото е во беспрекорна состојба редовно сервисирана со сервисна ис...


9.990 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 19:14Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 14:09Fiat Punto 2001 - Klima !!!

Fiat Punto 2001 godina redovno servisirana i odrzuvana.\ Komplet isp...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 13:19VW Polo 1.2i 12V

За повеќе информации : 078 213 333 078 669 666 078 393 313


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 11:32AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 09:46Audi A4 b8 2.0 tdi 105kw

Audi A4 b8 Avant Ful Led Navigacija Bluto Sportski sedista Trokr...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 ное 23:44Alfa Romeo 159 1.9 jtdM150hp 2009

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM 150hp 2009 Registracija do 09.2023 Naprave...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 ное 23:12Fice 750

Pali vozi MOZE ZAMENA


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 ное 19:09Volvo V50 1.6d 2006

Odlicna sostojba Klimatronik Tempomat Kozha Parking senzori 15ki alum...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Виница

Автомобили

23 ное 12:36Volvo C30 R-Design 2.0d 2008

Odlicna sostojba Tempomat Klimatronik Komandi na volan Greaci na sedi...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Виница

Автомобили

23 ное 12:36VOLVO C30 2008 2.0 140HP

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podeta...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 ное 08:40Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам