Дојран
                           
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DO...


52.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 12:45Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 10:54Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran. Site apartmani se so sopstvena k...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 08:43Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na m...


34.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:57Vila so bazen vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran naselba Kaldrma. Plac-500 m2 ✅ Kuka-1...


200.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220.000 €
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:56Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na e...


135.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:55Vila vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava vila na a...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 17:55Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 мар 15:11Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мар 13:13Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 1861м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место пово...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:11Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 755м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место повол...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:04Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman 28 m2 + 8 m2 vo gradba vo nov dojran naselba kaldrm...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

26 мар 16:22Се продава земјиште во Стар Дојран

Се продава земјиште во Стар Дојран ( Деребаш ) 5920 м2 Цена по догов...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 12:17plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 18:53Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

23 мар 20:19Се продава земјоделско земјиште 3200

Се продава земјоделско земјиште од 3.200 метри квадратни во Нов Дојра...


6 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7 €
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 мар 17:15Се продава нива во Црничани, Дојран

Се продава нива од 8211м2 во Црничани, Дојранско на самиот асфалт пок...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 мар 13:00Moderno opremen stan vo Star Dojran

Se prodava kompletno, moderno opremen stan vo centarot na Star Dojran...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

21 мар 10:36Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 мар 23:32Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava stan na ...


50.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

20 мар 19:49ATRAKTIVNO ZEMJISTE VO DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran bilding invesments prodava atraktivn...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 19:27Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 krevet...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

18 мар 18:40Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma 28 m2 koris...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

18 мар 07:48Се издава Деловен Објект 80м2 на главна улица

Се издава Деловен Објект 80м2 на главна улица во Нов Дојран. Повеќе и...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Деловен простор / Останато

17 мар 22:18СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ДОЈРАН

Се продава земјоделско земјиште во Дојран, од 7263м2. Цена: 10 евра/...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мар 17:10Плац во Нов Дојран

Се продава плац во Нов Дојран, 473 м2 Цена: 50 евра за м2 (без сора...


23.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мар 20:56Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 мар 20:04Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 мар 20:04Se prodava apartman vo Dojran

Se prodava apartman novogradba vo Dojran 38.6m2 + 6.6 m2 terasa so 1 ...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 мар 08:37Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

14 мар 16:48Zemjiste na samo ezero

Se prodava zemjiste na samo ezero vo Nov Dojran vo blizina ima strija...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 16:441728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 мар 10:37Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 мар 19:47Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodavaat nekolku zemjodelski zemjista kaj Acikot, blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мар 06:27Се издава деловен простор во Стар Дојран

Издравам деловен простор од 120 м2 во центарот на Стар Дојран, за пов...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

12 мар 06:27Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотел...


50 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 мар 11:45Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

09 мар 13:32Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma 28 m2+8 m2 ...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 фев 14:06Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам