Тетово
                           
1263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:58Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Stan vo centar na Tetovo

Se iznajmuva ednosoben nenamesten stan vo centarot na Tetovo na podol...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 сеп 11:20Промовирано

PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 23:05Se izdava prazen stan

Izdavam stan 55 m2, kompletno renoviran vo blizina na Opstinata I Paz...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 22:42Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:03Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:03Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo: Przhava Bavca vo Tetovo...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:01Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:01Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:01Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:01Se prodava stan duplex vo Tetovcanka, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo Tetovcanka, Teto...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:00Nova kukja vo naselba Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


165.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 19:00Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:00Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111.111 €
Тетово

Гаражи

Денес 17:00Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, na top...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Odlična kuća na mirna lokacija idealna za semejno živeenje

Prodažba na prekrasna,nova kuća na dobra i mirna lokacija idealna za ...


239.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00atraktiven stan vo Centar za prenamena vo deloven prostor

TOP PONUDA vo CHANAK agencija,atraktiven stan za prenamena vo deloven...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82

Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82. Stanot e na 6-ti kat vo zgrad...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 12:31TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:31TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:30Se prodava Kuca vo Tetovo

Se prodava odlicna kuca vo Drenovec Tetovo 400m2 stanben prostor plu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 11:08Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:33Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:58Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 20:08Izdavam Dukan 300 m2 kaj Lukoil Industriska

Odlicna lokacija! 150 m2 prizemje! 150 m2 podrum! Parking za 12 ko...


800 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 18:51NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 16:56Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 09:21SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 сеп 18:52Се продава Деловен простор од 107m2 и подрум од 7m2

Просторот е на приземје со површина од 107m2 и подрум од 7m2 Со мож...


2.500 €
или предлог цена
25 сеп 17:32Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 сеп 15:02Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

📣FENOMENALNA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na super kom...


81.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:19Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje

Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje 📏POVRŠINA: 105 m2 ⛳️ L...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:10Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
24 сеп 10:41Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
24 сеп 10:40Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
24 сеп 07:18Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 22:29Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 сеп 22:14Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovo - Ilindenska. __...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 21:49Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 20:32Се продава куќа во Чапчаково сокаче

Се продава куќа во Тетово во Чапчаково сокаче. Куќата има 240 м2 ста...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 сеп 14:36Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 13:25Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам