Аеродром
                   
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам точак

Продавам користен Hermes точак (зелен). 18 брзини, со Шимано Tourne...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 09:32велосипеди MAX 26" и 29"

продавам два половни велосипеди, од АГРО ТЕХНА купени, малку возени, ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 07:59Velosiped Pegasus Avanti 20 Zoll

Барајте на овој број 070310286 Барајте на овој број 070310286 Барај...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 07:07Velosipedi od Germanija kettler i wheeler

Prodavam exstra zacuvani velosipedi doneseni od Germanija 26 i 28 gum...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:01  НОВ ОГЛАС

Velosiped so 3 trkala

070311217 Prodavam velosiped so 3 trkala, mnogu malku koristen. ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:52Prodavam velosiped

Prodavam dobro zacuvan velosiped. Velosipedot e sredna golemina i ne...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:36MAX velociped

Se prodava socuvan i ispraven MAX velosiped


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:16  НОВ ОГЛАС

Road Velosiped Rose X-Lite Carbon 2X11 so vrvna oprema.

Se prodava original full carbon Road velosiped model Rose X-Lite Ge...


1.000 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:14Prodavam detski velosiped 24"

Prodavam detski velosiped 24" Velosopedot e vo solidna sostojba soc...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:05MATE X 750W ELEKTRICEN VELOSIPED DVE NOVI BATERII NOVI GUMI

ONE SIZE за возачи (130-192 см). MATE X е создаден за ваша погоднос...


2.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

Велосипед м точак - Velosiped tocak Specialized

Се продава Specialized myka сервисиран спремен за возење Тркала / гум...


310 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:07Visitor velosipet

Prodavam skoro nov odlicno socuvan visitor velosipet so korpa i shima...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:45E-bike Pegasus Strong evo evo 10 lite

Vo super sostojba 1god star so 650wh baterija ili 150km domet so pomi...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:06Cilo Pro Road bike

Cilo pro road ultegra


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 18:41Velosiped

Velosipedot e zachuvan ne e mnigu vozen, skoro nov. Oprema Shimano. O...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 13:08Se prodava velosiped Cannondale Trail 6

Cannondale Trail 6 Velosipedot e vo odlicna sostojba Kupen vo Bike...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 12:13FOCUS nov fabricki

Nov FOKUS arriba 3.8 2022g ramot L velicina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 10:33CUBE 120 STING

Nov fabrici opremen


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 10:33Velosiped Ebake elektricen Neo xtream,socuvan

Velosiped Ebake elektricen Neo xtream,mnogu socuvan,od Svajcarija.SO ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 09:52Mondia Stratos одличен градски велосипед

Продавам Mondia Stratos одличен градски велосипед, квалитетен швајцар...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 09:40Cube Aim SL - 2021 God. 29" XXL

Продавам Cube Aim SL - 2021 God. 29" XXL, Комплетно исправен, нови гу...


530 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 09:39Venera North Explorer 27.5 L

Mountain bike Venera North Explorer 27.5, so 18 brzini, golemina L, v...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 09:15Velosiped KTM

POLOVEN VELOSIPED KTM DYNAMICS Gumi 28 ALUMINSKI RAM Led svetlo S...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:39Poloven velosiped

Poloven velosiped KETLER Gumi 28 Amortizer viljuska Sreden amortiz...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:39Poloven velosiped

Velosiped ekstra Gumi 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 7000Den...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:39Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 5500...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:39Poloven velosiped

Velosiped Gumi 26 Ispraven Cena 2500 Den Tel 076 24 00 39 Goran


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:39Poloven velosiped

Poloven velosiped Gumi 26 Celosno ispraven Cena 6500Den. Tel 076 ...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:39Detski velosiped Max Fox

Vo solidna sostojba detsko tocace komplet so pomosni trkala.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 07:54Велосипед

Сочуван велосипед PEGASUS со преден амортизер, вградено динамо во пре...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 22:27Продавам GT BMX

Продавам оригинален BMX Марка: GT Модел: G303 BMX-от е многу мал...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 20:17Detski velosiped tricikl

Prodavam detski velosiped tricikl, vo odlicna sostojba. Info na te...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 18:41Детски велосипед detski velosiped

Се продава детски велосипед, користен, розева боја со тркала 16", нов...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 17:57Bianchi oltre xr4 fullcarbon

Sostojba Nov Bianchi oltre xr4 karbonski ram Bianchi karbonska vilju...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 17:12Drag Hacker, trkala 24", idealen za deca 8-12 godini

18 brzini, prv sopstvenik, odlicno socuvan


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 13:50Prodavam velosiped Felt

3x9 mehanika shimano hidraulika kocnici golemina na ram 58cm trkal...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 13:21Prodavam velosiped Gary fisher

3x8 mehanika shimano kocnici rockshox amortizer shimano glavini g...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 13:20Продавам велосипед Felt aliminiumski ram

Продавам женски велосипед Felt City Bike донесен од Германија, во одл...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 09:51Велосипед / Точак / Velosiped /

Се продава велосипед


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 07:58Velosiped zenski

Visitor queen nov kupen pred dve godini mnogu malce vozen .


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 00:07Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам